Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Dětské běžecké závody 2016

Leden
01.01.2016  Kadaň (Novoroční kondiční běh, Zimní běžecký pohár)
01.01.2016  Benešov-Konopiště (Novoroční běh)
03.01.2016  Kadaň (Běh kolem Špičáku, Zimní běžecký pohár)
03.01.2016  Kobeřice (Zimní běh Kobeřicemi)
09.01.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

09.01.2016  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
09.01.2016  Kuřim (Kuřimský kros, Brněnský běžecký pohár)

09.01.2016  Znojmo (Znovín kros, Znojemský běžecký pohár)
09.01.2016  Chotěboř (Novoroční běh, Chotěbořský běžecký pohár)

09.01.2016   Osek (Běh Partyzán.stezkou, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže)
09.01.2016  Moutnice (Memoriál účastníků II. Odboje, Orelská běžecká liga)
13.01.2016  Rtyně v Podkrkonoší (Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
16.01.2016  Liteň (Zimní běh Litní a zámeckým parkem, Brdský běžecký pohár)
16.01.2016  Chýnov (Běh milénia)
17.01.2016  Cheb (Chebská běžecká zima)

17.01.2016  Kadaň (Tříkrálový běh, Zimní běžecký pohár)
20.01.2016  Havlovice (Běh Ratibořickým údolím, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)

21.01.2016  Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)
23.01.2016  Radostice (Radostická nerezová desítka, Brněnský běžecký pohár)

23.01.2016  Hulín (Hulmenská desítka)
24.01.2016  Kadaň (Lestkovský půlmaraton, Zimní běžecký pohár)
31.01.2016  Kadaň (Lomazická stezka, Zimní běžecký pohár)

Únor
03.02.2016  Batňovice (Běh přes Vartu, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
06.02.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.02.2016  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.02.2016   Ráječko (Ráječkovská desítka, Brněnský běžecký pohár, Okresní běžecká liga Blansko)

07.02.2016  Kadaň (Běh přes Strážiště, Zimní běžecký pohár)

07.02.2016  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
10.02.2016  Malé Svatoňovice (Běh do vrchu na Odolov a zpět, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)

13.02.2016   Kuřim (Malá cena Zlobice, Kuřimská běžecká liga, Orelská běžecká liga)
14.02.2016  Kadaň (Běh lesoparkem, Zimní běžecký pohár)
14.02.2016  Chyňava (Chyňavský kros, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
14.02.2016  Cheb (Chebská běžecká zima)
17.02.2016  Havlovice (Běh kolem Vízmburku, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)

18.02.2016  Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)
20.02.2016  Moravské Budějovice (Maratón Jana Buly, Orelská běžecká liga)
21.02.2016  Kadaň (Běh kolem Úhoště, Zimní běžecký pohár)
27.02.2016  Prusinovice (Rohálovská desítka, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
28.02.2016  Kadaň (Běžecký dvojboj, Zimní běžecký pohár)

Březen
05.03.2016  Praha-Kbely (Kbelská 10)
05.03.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

05.03.2016  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.03.2016  Grymov (Malá cena mladých vytrvalců)
06.03.2016  Úpice (Úpická desítka, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
06.03.2016  Louny (Jarní přespolní běh - Memoriál Lucky Náprstkové)
06.03.2016  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
12.03.2016  Třebíč (Běžecký závod Na Kopcích)
12.03.2016  Modřice (Modřický pohár, Brněnský běžecký pohár)
12.03.2016  Pečky (Pečecká desítka)
12.03.2016  Olomouc (Běh Michalským výpadem)
12.03.2016  Mořkov (Mořkovský zajíček)
13.03.2016  Kobeřice (Kobeřická dvacítka)
13.03.2016  Prachov (Žabí běh, Běžec Jičínské kotliny)
16.03.2016  Praha-Divoká Šárka (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
16.03.2016  Vyškov (Běhání se svíčkou, Dlouhá míle)
17.03.2016  Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)
19.03.2016  Třebíč (Běh Lorencovými sady, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
19.03.2016  Plzeň-Košutka (Norbiho 12 aneb Krkavec je kopec)
19.03.2016   Cerhovice (Josefský běh, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
19.03.2016  Brno-Nový Lískovec (Běh kolem Myslivny, Brněnský běžecký pohár)
19.03.2016  Frýdek-Místek (Slezanský kros,Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
19.03.2016  Hodonín (Hodonínský kros,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
19.03.2016  Osek nad Bečvou (Osecký půlmaraton)
19.03.2016  Praha-Velká Chuchle (Běh Kerteamu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
19.03.2016  Opatovice (Lesní běh)
19.03.2016  Zlín (Josefský běh)
19.03.2016  Bílina (Běh Kyselkou)
20.03.2016  Český Brod (Českobrodská pečeť)
20.03.2016  Klatovy (Klatovská desítka)
20.03.2016  Zábřeh na Moravě (Běh za břehem, Šumperský prcek)
20.03.2016   Tachov (Memoriál J.Machta, Běžecký pohár mládeže Plzeň.kraje, Dětský běžec Tachovska)
20.03.2016  Nový Bor (Jarní běh sídlištěm Západ, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
22.03.2016  Praha-Vítkov (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
26.03.2016  Kuřim (Aprílový maratón, Kuřimská běžecká liga)
26.03.2016  Přerov (Jarní běh, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
26.03.2016  Velké Pavlovice (Běh o velkopavlovickou meruňku)
26.03.2016  Kouřim (Běh městem)
27.03.2016  Františkovy Lázně (Velikonoční běh)
27.03.2016  Sosnová u České Lípy (Jarní přespolní běh, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
28.03.2016  Tábor (Velikonoční běh okolo Harrachovky)
30.03.2016  Zábřeh na Moravě (Běh na Račici, Šumperský prcek)
30.03.2016  Praha-Obora Hvězda (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
31.03.2016  Ostrava-Martinov (Ostravský běžecký pohár mládeže)
31.03.2016  Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)

Duben
02.04.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.04.2016  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.04.2016  Horažďovice (Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
02.04.2016  Hrádek (Běh Hrádkem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
02.04.2016  Šternberk (Běh šternberským parkem, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
02.04.2016  Brno-Obřany (Obřanský kros, Orelská běžecká liga)
02.04.2016  Hlboké (Beh okolo Hlbokého, Záhorácky detský bežecký pohár)
02.04.2016  Pacov (O pohár století, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
02.04.2016  Mladá Boleslav (Běh Štěpánkou)
02.04.2016  Ostrožská Nová Ves (Novoveský přespolák)
02.04.2016  Praha-Lesopark Máchalka (Běh Máchalkou)
02.04.2016  Klínec (Malá Klínecká)
03.04.2016  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.04.2016  Kouřim (Lipanská stezka)
03.04.2016  Brno-Rakovec (Brněnská přehrada, Brněnský běžecký pohár)
03.04.2016  Frenštát pod Radhoštěm (Běh Papratnou, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
06.04.2016   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
06.04.2016  Praha-Nové Butovice (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
06.04.2016  Šumperk (Kros gymnázia, Šumperský prcek)
08.04.2016   Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
08.04.2016  Jablonné v Podještědí (Hodinovka Jablonné, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
09.04.2016   Hořovice (Jarní Dražovka, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
09.04.2016  Bělá nad Radbuzou (Bělská pětka, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
09.04.2016  Chotěboř (Běh Chotěbořskem, Chotěbořský běžecký pohár)
09.04.2016  Hořice (Hořická osmička, Okresní běžecká liga Blansko)
09.04.2016  Hranice (Běh vítězství, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
09.04.2016  Mikulčice (Velká Morava,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
09.04.2016  Frýdek-Místek (Běh okolo Olešné, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
10.04.2016  Jaroměř (Jaroměřský kros, ISCAREX pohár mládeže)
10.04.2016  Cvikov (Přespolní běh Cvikováčku, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
10.04.2016  Nové Město na Moravě (Korunou za korunu, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
10.04.2016  Praha-Modřany (Přespolní běh nad Modřanskou roklí, Pohár pražských běžeckých nadějí)
13.04.2016  Šumperk (Na honěnou, Šumperský prcek)
13.04.2016  Frýdek-Místek (Trojka na dráze, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
13.04.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
14.04.2016  Ostrava-Vítkovice (Ostravský běžecký pohár mládeže)
15.04.2016  Pávov (Jarní běh, Běžec Vysočiny)
16.04.2016  České Budějovice (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
16.04.2016  Polevsko (Polevský běh, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
16.04.2016  Beroun (Běh přes Městskou horu, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
16.04.2016  Praha-Jižní Město (Běh Jižním Městem, Pohár pražských běžeckých nadějí)
16.04.2016  Vacenovice (Běh osvobození Vacenovic,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
16.04.2016  Veřovice (Veřovská 10, Orelská běžecká liga)
17.04.2016  Skalice nad Svitavou (Skalická desítka, Okresní běžecká liga Blansko)
20.04.2016  Plzeň-Litice (Běh osvobození, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
20.04.2016  Stříbro (Běh do kopce, Dětský běžec Tachovska)
20.04.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
20.04.2016  Loučná nad Desnou (Parkový běh, Šumperský prcek)
21.04.2016  Senohraby (Jarní běh U Kanálu)
22.04.2016  Hybrálec (Kolem trpaslíka, Běžec Vysočiny)
22.04.2016  Blansko (Jarní pětka na dráze, Okresní běžecká liga Blansko)
23.04.2016  Znojmo (Běh o pohár starosty, Znojemský běžecký pohár)
23.04.2016  Česká Třebová (Běh Javorkou, ISCAREX pohár mládeže)
23.04.2016  Nížkov (Kolem dančí obory, Chotěbořský běžecký pohár)
23.04.2016  Brno-Lesná (Jarní běh severem, Orelská běžecká liga)
23.04.2016  Šaštín-Stráže (Beh šaštínskými bormi, Záhorácky detský bežecký pohár)
24.04.2016  Jablonné nad Orlicí (Memoriál Q.Štěpánka, ISCAREX pohár mládeže)
24.04.2016  Praha (Běh na Petřín, Orelská běžecká liga)
26.04.2016  Teplice (Mladé Běkodo)
27.04.2016  Krásné (Běh na Krásném, Šumperský prcek)
29.04.2016  Žamberk (Běh na Rozálku, ISCAREX pohár mládeže)
29.04.2016  Pelhřimov (Pelhřimovský běh s poutníkem, Běžec Vysočiny)
30.04.2016  Pardubice (AGROFERT Run)
30.04.2016  Bělkovice (Bělkovický kros, Malá cena mladých vytrvalců)
30.04.2016  Hradec Králové (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
30.04.2016  Brniště (Brnišťský půlmaraton, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
30.04.2016  Přeštice (Přeštická desítka)
30.04.2016  Jablonica (Jablonická desiatka, Záhorácky detský bežecký pohár)

Květen
01.05.2016  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
01.05.2016  Plzeň (Decathlon běh pro všechny)
01.05.2016  Železnice (Železňák-Cidliňák, Běžec Jičínské kotliny)
01.05.2016  Polička (Běh kolem poličských hradeb, ISCAREX pohár mládeže)
01.05.2016  Boskovice (Boskovické běhy, Okresní běžecká liga Blansko)
01.05.2016  Frýdek-Místek (Májové závody, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
01.05.2016  Radvanec (Běh Údolím samoty, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
04.05.2016  Kolšov (Běh Markovicou, Šumperský prcek)
04.05.2016  Frýdek-Místek (Čokoládová tretra, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
04.05.2016  Praha-Stromovka (Jarní běh Olympem, Pohár pražských běžeckých nadějí)
04.05.2016   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
07.05.2016   Letohrad (Letohradská pětka, ISCAREX pohár mládeže, Orelská běžecká liga)
07.05.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

07.05.2016  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
08.05.2016  Praha (dm rodinný běh)
08.05.2016  Jihlava (Běh vítězství, Běžec Vysočiny)
08.05.2016  Černá Hora (Běh Černou Horou, Okresní běžecká liga Blansko)
08.05.2016  Stěbořice (Memoriál Otce Jošky, Orelská běžecká liga)
08.05.2016  Bohumín (Běh ulicemi města, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
08.05.2016  Rohatec (Rohatecká desítka,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
08.05.2016  Kamenický Šenov (Běh Kamenickým Šenovem, Okresní běžecká liga "O pohár Českolip.deníku")
10.05.2016  Horní Lhota (Okresní běžecká liga Blansko)
10.05.2016  Trojanovice (Přes mosty, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
11.05.2016  Králec (Na Baštu, Šumperský prcek)
11.05.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
13.05.2016  Plandry (Planderský běh, Běžec Vysočiny)
14.05.2016  Malá Vrbka (Běh o malansků trnku,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
14.05.2016  Újezd nad Lesy (Běh za Újezdskou Sovou, Pohár pražských běžeckých nadějí)
14.05.2016  Liberec (Jarní běh okolo ZOO)
15.05.2016  Choceň (Běh Choceňskými sady, ISCAREX pohár mládeže)
15.05.2016  Jablunkov (Běh Jablunkovem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
15.05.2016  Kuřim (Běh kolem Babího lomu, Kuřimská běžecká liga)
15.05.2016  Přerov (Nadační běh Mamut Přerovem)
17.05.2016  Teplice (Mladé Běkodo)
17.05.2016  Skalní mlýn (Okresní běžecká liga Blansko)
18.05.2016  Písařov (Jarní kros Písařova, Šumperský prcek)
18.05.2016  Frýdek-Místek (Pětka na dráze, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
20.05.2016  Stonařov (Stonařovské aleje, Běžec Vysočiny)
21.05.2016  Karlovy Vary (dm rodinný běh)
21.05.2016  Zámeček u Lanškrouna (Běh na Zámeček, ISCAREX pohár mládeže)
21.05.2016  Láz u Příbrami (Brdská 25, Brdský běžecký pohár)
21.05.2016  Horka nad Moravou (Kokina běh, Malá cena mladých vytrvalců)
21.05.2016  Točník (Běžíme na hrad)
21.05.2016  Valašské Meziříčí (AGROFERT Run)
21.05.2016  Olešnice (Memoriál P. Benáčka, Orelská běžecká liga)
21.05.2016  Plavecký Štvrtok (Mravenčárská míla, Záhorácky detský bežecký pohár)
22.05.2016  Nekoř (Nekořský kros, ISCAREX pohár mládeže)
22.05.2016  Krompach (Běh okolo Hvozdu, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
22.05.2016  Prostřední Bečva (Bečvanský běh, Valašská běžecká tour)
24.05.2016  Ráječko-Nová (Okresní běžecká liga Blansko)
25.05.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
27.05.2016  Kamenice (Kamenická 15, Běžec Vysočiny)
28.05.2016  Lednice (Běhej Lesy Lednice)
28.05.2016  Chrást u Příbrami (Tuháčkův běh, Brdský běžecký pohár)
28.05.2016  Ústí nad Labem (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
28.05.2016  Starý Plzenec-Sedlec (Běh přes tři vsi)
28.05.2016  Skalka (Běh ve Skalce, Malá cena mladých vytrvalců)
29.05.2016  Ostrov u Macochy (Šamalíkova míle ,Okresní běžecká liga Blansko)
29.05.2016  Javorník (Běh filipovským údolím,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
29.05.2016  Frýdek-Místek (Běh mezi náměstími, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)

Červen
01.06.2016  Šumperk (Kolem Skalky, Šumperský prcek)
02.06.2016  Velké Popovice (Bonavita běhu pro zdraví)
03.06.2016  Dačice (Dačická 14, Běžec Vysočiny)
04.06.2016  České Budějovice (dm rodinný běh)
04.06.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.06.2016  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.06.2016  Bezděkov (O pohár starosty Bezděkova, Chotěbořský běžecký pohár)
04.06.2016  Doubravice nad Svitavou (Svitava kros,Okresní běžecká liga Blansko)
04.06.2016  Bouzov (Běžíme na hrad)
05.06.2016  Štědrákova Lhota (Lesy u Lesanky, Šumperský prcek)
05.06.2016  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.06.2016  Šaratice (Běh kolem Mohyly míru,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
08.06.2016  Kouty nad Desnou (Koutecká vertikála, Šumperský prcek)
10.06.2016  Opatov (Přes tři hráze, Běžec Vysočiny)
11.06.2016   Knířov u Vysokého Mýta (Knířovský běh, ISCAREX pohár mládeže, Orel.BL)
11.06.2016  Olomouc (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
11.06.2016  Napajedla (AGROFERT Run)
11.06.2016  Spešov (Spešovský běh okolo Jedle,Okresní běžecká liga Blansko)
11.06.2016  Vigantice (Vigantický běh, Valašská běžecká tour)
12.06.2016  Stříbro (Běh historickým Stříbrem - Memoriál Petra Bursíka, Dětský běžec Tachovska)
14.06.2016  Teplice (Mladé Běkodo)
15.06.2016  Hraběšice (Poběž a uvidíš!, Šumperský prcek)
15.06.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
17.06.2016  Jihlava (Okolo Rudného, Běžec Vysočiny)
17.06.2016  Lanškroun (Zemská míle)
18.06.2016   Dolní Dobrouč (Běh Dobroučským krajem, ISCAREX pohár mládeže, Orel.BL)
18.06.2016  Kunovice (Běh o pohár města a EPS, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
18.06.2016  Příbram (Příbramský půlmaraton, Brdský běžecký pohár)
18.06.2016  Karlštejn (Běhej Lesy)
18.06.2016  Lhota nad Moravou (Běh Jana Opletala, Malá cena mladých vytrvalců)
18.06.2016  Veselice (Lesempolem,Okresní běžecká liga Blansko)
19.06.2016  Benešov-Konopiště (Konopišťská desítka)
22.06.2016  Stříbro (Olympijský den, Dětský běžec Tachovska)
23.06.2016  Ostrava-Hrabová (Ostravský běžecký pohár mládeže)
23.06.2016  Kuřim (Memoriál MUDr. Vališe, Kuřimská běžecká liga)
24.06.2016  Česká Lípa (Večerní hodinovka na dráze, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
25.06.2016  Olomouc (dm rodinný běh)
25.06.2016  Moravský Písek (Běh Moravským Pískem, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
25.06.2016  Lužany (Běh lužanskými hvozdy, Běžec Jičínské kotliny)
25.06.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
25.06.2016  Veliš (Velíšskej přespolňák)
26.06.2016  Nové Veselí (Půlmaratón, Běžec Vysočiny)
26.06.2016  Sloup (Sloupský lesní běh,Okresní běžecká liga Blansko)
29.06.2016  Frenštát pod Radhoštěm (Letní test, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
29.06.2016  Frýdek-Místek (Frýdecká míle, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)

Červenec
02.07.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.07.2016  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.07.2016  Nová Ves pod Pleší (Novoveský běh)
03.07.2016  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.07.2016  Brezová pod Bradlom (Národný beh gen.M.R.Štefanika, Záhorácky detský bežecký pohár)
05.07.2016  Blansko (Okresní běžecká liga Blansko)
05.07.2016  Moravský Beroun (Běh pod Slunečnou, Malá cena mladých vytrvalců)
08.07.2016  Olomouc (Hudební pětka na dráze, Malá cena mladých vytrvalců)
09.07.2016  Skalní mlýn (Okresní běžecká liga Blansko)
09.07.2016  Butoves (Butovský kros, Běžec Jičínské kotliny)
09.07.2016  Vyškov (Běh kolem Vyškova, Dlouhá míle)
09.07.2016  Karviná (Městský běh Karvinou)
09.07.2016  Nová Lhota (Novolhotská pětka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
13.07.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
13.07.2016  Tichá (Tichavská tůňka, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
15.07.2016  Svinná u České Třebové (Svinnský kros, ISCAREX pohár mládeže)
16.07.2016  Liberec (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
16.07.2016  Nemojany (Nemojská devítka,Okresní běžecká liga Blansko)
16.07.2016  Mariánské Lázně (Spa Run)
16.07.2016  Borský Svätý Jur (Beh jurským parkom, Záhorácky detský bežecký pohár)
20.07.2016   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
23.07.2016  Padrťské rybníky (Běhej Lesy Brdy)
30.07.2016  Havlíčkova Borová (Borovská desítka, Chotěbořský běžecký pohár)
30.07.2016  Plavecký Mikuláš (Malokarpatský kros, Záhorácky detský bežecký pohár)
31.07.2016  Stará Huť u Dobříše (Běh na Kozí Hory, Brdský běžecký pohár)

Srpen
06.08.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.08.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.08.2016  Velká n.Vel. (Horňácká pětadcacítka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
06.08.2016  Slatinice (Slatinická sedmička)
07.08.2016  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
07.08.2016  Černovír u Ústí nad Orlicí (Černovírský kros, ISCAREX pohár mládeže)
13.08.2016  Bílá (Běhej Lesy Bílá)
13.08.2016  Kutná Hora (Dačického 12)
13.08.2016   Vnorovy (Vnorovská desítka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže, Orel.BL)
14.08.2016  Frenštát pod Radhoštěm (Cena SK Valašského Království, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
17.08.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
20.08.2016  Plzeň (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
20.08.2016  Bystřice pod Hostýnem (Běh na sv. Hostýn, Orelská běžecká liga)
20.08.2016  Radošovce (Beh k radošovským vinohradom, Záhorácky detský bežecký pohár)
20.08.2016  Týn nad Vltavou (Vltavotýnský čtvrtmaraton)
21.08.2016  Slopné u Luhačovic (Slopenská desítka)
26.08.2016   Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
26.08.2016  Pávov (Běh na Vysoký kámen, Běžec Vysočiny)
27.08.2016  Plzeň (Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků)
27.08.2016   Vísky (Vísecká desítka,Okresní běžecká liga Blansko, Orelská běžecká liga)
27.08.2016  Blansko (Půlmaraton Moravským krasem,Okresní běžecká liga Blansko)
27.08.2016  Lipov (Lipovská desítka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
27.08.2016  Kunětická hora (Běžíme na hrad)
27.08.2016  Trmice (Trmická desítka  za Přemyslem Oráčem)
27.08.2016  Kozlany (Koko kros - Kozlanský kopeček, Dlouhá míle)
28.08.2016  Karlštejn (Eleven Karlštejnská devítka, Brdský běžecký pohár)
30.08.2016  Frýdek-Místek (Běh místeckým parkem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
31.08.2016   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)

Září
02.09.2016   Kněžice (Běh alejemi, Běžec Vysočiny, Orelská běžecká liga)
03.09.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.09.2016  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.09.2016  Tučapy (Tučapská desítka, Dlouhá míle)
03.09.2016  Bedřichov (ČEZ Jizerská 50 RUN, Běhej Lesy)
03.09.2016  Ostrava (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
03.09.2016  Lovosice (AGROFERT Run)
03.09.2016  Kuřim (Kuřimská hora, Kuřimská běžecká liga)
03.09.2016  Smrdáky (Beh kúpelným parkom, Záhorácky detský bežecký pohár)
04.09.2016  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.09.2016  Teplice (Mladé Běkodo)
06.09.2016  Rájecko-Nová (Okresní běžecká liga Blansko)
06.09.2016  Vyškov (Vyškovská míle a Běh naděje, Dlouhá míle)
06.09.2016  Vimperk-Vodník (5x Vimperkem)
07.09.2016  Chotěboř (Křišťálový kilometr, Chotěbořský běžecký pohár)
07.09.2016  Šumperk (Běh na Senovou, Šumperský prcek)
07.09.2016  Pustevny (Pustevny nahoru dolu, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
08.09.2016  Stříbro (Okresní přebor na dráze, Dětský běžec Tachovska)
09.09.2016  Řásná (Přespolní běh, Běžec Vysočiny)
10.09.2016  Přerov (AGROFERT Run)
10.09.2016  Uničov (Uničovská Maratonka, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
10.09.2016  Lhota u Příbrami (Běh Kovohutěmi, Brdský běžecký pohár)
10.09.2016  Blansko (Blanenská desítka,Okresní běžecká liga Blansko)
10.09.2016  Dětřichov u Jeseníku (2 míle Josefa Odložila)
10.09.2016  Praha-Dolní Počernice (Běh babího léta, Pohár pražských běžeckých nadějí)
11.09.2016  Plzeň (Plzeňský kardioběh, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
11.09.2016  Cvikov (Běh Cvikovem, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
11.09.2016  Benešov (Benešovská desítka)
13.09.2016  Skalní mlýn (Okresní běžecká liga Blansko)
14.09.2016  Šumperk (Okolo Lováku, Šumperský prcek)
14.09.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
16.09.2016  Jihlava (Jihlavská hodinovka, Běžec Vysočiny)
16.09.2016  Gbely (Medlenov chodníček, Záhorácky detský bežecký pohár)
17.09.2016  Ústí nad Labem (dm rodinný běh)
17.09.2016  Brno (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
17.09.2016  Králíky (Králický Lískovec, ISCAREX pohár mládeže)
17.09.2016  Sloup (Běh Moravským krasem,Okresní běžecká liga Blansko)
17.09.2016  Nová Hradečná (Brádelníček, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
17.09.2016  Praha-Běchovice (Mladé Běchovice, Pohár pražských běžeckých nadějí)
18.09.2016  Vysoké Mýto (Královský běh Kujebinou, ISCAREX pohár mládeže)
18.09.2016  Chrást u Plzně (Běh chrásteckou strání)
18.09.2016   Dolní Bojanovice (Burčáková 6, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže, Orel.BL)
20.09.2016  Horní Lhota (Okresní běžecká liga Blansko)
20.09.2016  Vimperk-Vodník (5x Vimperkem)
21.09.2016  Šumperk (Kros AZ Ekothermu, Šumperský prcek)
21.09.2016  Frýdek-Místek (Slezanská hodinovka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
22.09.2016  Ostrava-SG Výškovická (Ostravský běžecký pohár mládeže)
23.09.2016  Blansko (Podzimní desítka na dráze,Okresní běžecká liga Blansko)
24.09.2016   Česká Třebová (Cross po lyžařských tratích, ISCAREX pohár mládeže, Orel.BL)
24.09.2016  Olomouc (Běh s Klokanem, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
24.09.2016  Loket (Běžíme na hrad)
24.09.2016  Rožnov pod Radhoštěm (Pivovarský běh, Valašská běžecká tour)
24.09.2016  Malacky (Malacká desiatka, Záhorácky detský bežecký pohár)
25.09.2016   Třebíč (Borovinská 10, Běžec Vysočiny, Znojemský běžecký pohár)
25.09.2016  Zahrádky (Běh lipovou alejí, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
28.09.2016  Šumperk (Kros obchodní akademie, Šumperský prcek)
28.09.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
28.09.2016  Blažovice (Svatováclavský běh, Orelská běžecká liga)
28.09.2016  Český Brod (Svatováclavský běh)
28.09.2016  Vimperk-Hajná hora (5x Vimperkem)
28.09.2016  Kamenický  Šenov (Kritérium kolem Varhan, Okresní běžecká liga "O pohár Českolip.deníku")
30.09.2016  Jihlava (Cena BV-memoriál Luboše Svobody, Běžec Vysočiny)

Říjen
01.10.2016  Praha (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
01.10.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

01.10.2016  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
01.10.2016  Horní Heřmanice (Heřmanická osmička, ISCAREX pohár mládeže)

01.10.2016  Příbram (Běh města Příbrami, Brdský běžecký pohár)
01.10.2016  Babylon (Běh babylonskými lesy, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
01.10.2016  Kunštát (Kunštátská desítka,Okresní běžecká liga Blansko)
01.10.2016  Bukovany (Běh Bukovanský mlýn, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
01.10.2016  Pístovice (Pístovická riviéra, Dlouhá míle)
01.10.2016  Olomouc (Běh kolem Moravy)
01.10.2016  Veveří (Běžíme na hrad)
01.10.2016  Telč (Roštýnské stráně, Orelská běžecká liga)
01.10.2016  Strakonice (Běh okolo Kuřidla)
02.10.2016  Klášterec nad Orlicí (Běh údolím Orlice, ISCAREX pohár mládeže)
02.10.2016  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.10.2016   Chotěboř (Okolo chotěbořského zámku, Chotěbořský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže)
02.10.2016  Bludov (Bludovský kros, Šumperský prcek)
04.10.2016  Teplice (Mladé Běkodo)
04.10.2016  Vimperk-Vodník (5x Vimperkem)
05.10.2016  Šumperk (Kaskády, Šumperský prcek)
05.10.2016  Frýdek-Místek (Slezanská desítka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
06.10.2016  Tachov (Večerní běh Tachovem, Dětský běžec Tachovska)
06.10.2016  Ostrava-Vítkovice (Ostravský běžecký pohár mládeže)
07.10.2016  Polná (Běh Březinou, Běžec Vysočiny)
07.10.2016  Frenštát pod Radhoštěm (Podzimní pětka, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
08.10.2016   Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
08.10.2016   Bohutín (Běh Bohutínem, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
08.10.2016  Humpolec (Běh pod Orlíkem, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
08.10.2016  Šternberk (Podzimní běh parkem, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
08.10.2016  Doksy (Červený okruh, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
08.10.2016  Říčany (Lesní běh)
09.10.2016  Vimperk-Vodník (Běh do vrchu Vodník, 5x Vimperkem)
09.10.2016  Prachov (Žabí běh, Běžec Jičínské kotliny)
09.10.2016  Ruda nad Moravou (Běh salónu Zdena, Šumperský prcek)
09.10.2016  Rudice (Běh kolem Klostermannovy studánky,Okresní běžecká liga Blansko)
12.10.2016  Šumperk (Šumperská hodinovka, Šumperský prcek)
12.10.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
15.10.2016  Baška (Bašťanská šestka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
15.10.2016  Pardubice (Velká Pardubická cross-country, ISCAREX pohár mládeže)
15.10.2016  Klatovy (Běh klatovskou Hůrkou, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
15.10.2016  Kuřim (Kuřimská hodinovka, Kuřimská běžecká liga)
15.10.2016  Rakšice (Krumlovský běh, Orelská běžecká liga)
15.10.2016  Jablonné v Podještědí (Běh okolo Lemberka, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
15.10.2016  Praha-Jižní Město (Podzimní běhání, Pohár pražských běžeckých nadějí)
15.10.2016  Písek (Běh Kolem Ameriky)
15.10.2016  Plzeň (Běh Borským parkem)
15.10.2016  Borský Mikuláš (Búranský bežecký kros, Záhorácky detský bežecký pohár)
16.10.2016  Okříšky (Okolo Dolňáku, Běžec Vysočiny)
16.10.2016  Hořice (Hořická rokle,Okresní běžecká liga Blansko)
16.10.2016  Kateřinice (Kateřinický trail)
16.10.2016  Šestajovice (Šestajovická šestka)
16.10.2016  Čkyně (Podzimní kros čkyňskými poli)
16.10.2016  Klášterec nad Ohří (Běh zámeckým parkem)

16.10.2016  Letohrad (Přespolní běh lyžařů, ISCAREX pohár mládeže)
16.10.2016  Hrabenov (Hrabenovský kros, Šumperský prcek)
19.10.2016  Nový Malín (Malínská Osmička, Šumperský prcek)
20.10.2016  Planá (Večerní běh Planou, Dětský běžec Tachovska)
21.10.2016  Jihlava (Běh Heulosem-memoriál Jiřího Šmrhy, Běžec Vysočiny)
22.10.2016  Jihlava (KP v přespolním běhu, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
22.10.2016  Horažďovice (Velká cena ACCC v př.běhu, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
22.10.2016  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
22.10.2016  Velké Karlovice (Běhej Valachy)
22.10.2016  Velký Osek (Eleven Velkoosecká podzimní "12")
22.10.2016  Klínec (Velká Klínecká)
23.10.2016  Plzeň (Roudenský běh)
23.10.2016  Šumperk (Horokros, Šumperský prcek)
23.10.2016  Jesenice u Rakovníka (Cross Jesenický Surovec)
23.10.2016  Frýdek-Místek (Štandl kros, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
23.10.2016  Český Brod (Běh Republiky československé)
28.10.2016  Králův Dvůr (Králodvorský čtverec, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
28.10.2016  Mšeno-Debř (Běh Debří)
28.10.2016  Týniště nad Orlicí (Týnišťská desítka, ISCAREX pohár mládeže)
29.10.2016  Hranice na Moravě (Hranice běhají)
30.10.2016  Kuřim (Běh na Babí lom, Kuřimská běžecká liga)
30.10.2016  Kadaň (Běh kolem kláštera, Zimní běžecký pohár)
31.10.2016  Frýdek-Místek (Loučení s oválem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)

Listopad
05.11.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.11.2016  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.11.2016  Křivoklát (Malá Křivoklátská, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
05.11.2016  Pardubice (Malá Pardubická, ISCAREX pohár mládeže) 
05.11.2016  Frýdek-Místek (Hornická desítka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
05.11.2016  Praha-Stromovka (Podzimní běh Olympu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
05.11.2016  Praha-Radlice (Běh o koláč panny z Dívčích Hradů)
05.11.2016  Praha-Smíchov (Běh Mrázovkou - o pohár starosty Sokola I.)
06.11.2016  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.11.2016  Česká Lípa (Krosmaratón, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
06.11.2016  Praha-Ďáblický háj (Vodácký přespolní běh v Ďáblickém háji)
06.11.2016  Kadaň (Čendův lomcovák na Svaťáku, Zimní běžecký pohár)
12.11.2016   Hořovice (Podzimní Dražovka, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přesp.běhu)
12.11.2016  Tábor (Lesní běh Pintovkou)
12.11.2016  Tochovice (Tochovický kros Podrejžím, Brdský běžecký pohár)
12.11.2016  Úpice (Běh Dlouhými Záhony)
13.11.2016  Praha (Velká kunratická)
13.11.2016  Cheb (Chebská běžecká zima)
13.11.2016  Žandov (Žandovská desítka, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
13.11.2016  Kadaň (Běh kolem Bobřáku, Zimní běžecký pohár)
17.11.2016  Kralovice (Malá Kralovická)
17.11.2016  Hrabová (Běh 17. listopadu)
17.11.2016  Praha-Obora Hvězda (Běh 17.listopadu)
17.11.2016  Jehnice (Běh o pohár Jehnic, Brněnský běžecký pohár)
17.11.2016  Přerov (Běh 17. listopadu)
19.11.2016  Moravské Budějovice (Běh P.Kosmáka, Orelská běžecká liga)
20.11.2016  Děčín (Běh na Chlum)
20.11.2016  Kadaň (Cyklostezkou podél Ohře, Zimní běžecký pohár)
26.11.2016  Vyškov (Vyškovský Mikulášský běh, Dlouhá míle)
27.11.2016  Senohraby (Podzimní běh lyžařů)
27.11.2016  Kadaň (Rašovická lávka, Zimní běžecký pohár)
27.11.2016  Frýdek-Místek (Běh frýdeckým parkem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)

Prosinec
03.12.2016  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.12.2016  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.12.2016  Okrouhlá (Mikulášský běh,Okresní běžecká liga Blansko, Brněnský běžecký pohár)
03.12.2016  Tachov (Běh Mikulášské trojice, Dětský běžec Tachovska)
03.12.2016  Olomouc (Mikulášský běh)
03.12.2016  Úpice (Mikulášský běh, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
04.12.2016  Brada (Mikulášský běh na Bradech, Běžec Jičínské kotliny)
04.12.2016  Kadaň (Čertovský běh na Úhošť, Zimní běžecký pohár)
04.12.2016  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.12.2016  Kadaň (Čertovský běh na Úhošť, Zimní běžecký pohár)
10.12.2016  Frýdek-Místek (Předvánoční běh, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
10.12.2016  Vranov u Brna (Vranovský žleb, Brněnský běžecký pohár)
11.12.2016  Mšeno-Vojtěchov (Běh Boudeckou roklí)
11.12.2016  Cheb (Chebská běžecká zima)
11.12.2016  Kadaň (Horský kros na Středním vrchu, Zimní běžecký pohár)
17.12.2016  Němčice (Vánoční běh okolo Zlatého pásku)
18.12.2016  Kadaň (Vánoční běh Brodcemi, Zimní běžecký pohár)
24.12.2016  Stříbro (Vánoční míle)
24.12.2016  Plzeň–Lobzy (Lobezský Botokros Memoriál Ing. Štěpána Kodedy)
26.12.2016  Kadaň (Štěpánský běh v městském parku, Zimní běžecký pohár)
26.12.2016  Prachatice (Štěpánský běh)
26.12.2016  Kyjov (Štěpánský běh)
26.12.2016  Syrovice (Štěpánský běh, Brněnský běžecký pohár)
26.12.2016  Klatovy (Vánoční běh pod Černou věží)
27.12.2016  Petrovice (Hraběnčino běhání,Okresní běžecká liga Blansko)
27.12.2016  Senica (Silvestrovský běh, Záhorácky detský bežecký pohár)
31.12.2016  Havlovice (Silvestrovský běh Havlovicemi, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
31.12.2016  Mladá Boleslav (Silvestrovský běh Štěpánkou)
31.12.2016  Jistebnice (Silvestrovský běh)