Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Dětské MTB závody 2018

Březen
24.03.2018  Karlovy Vary, Linhart  (Jarní BAHNO 2018)
24.03.2018  Praha-Zličín  (Tomket Pražský MTB pohár)
24.03.2018  Horšice undefined (Talent Cup)
24.03.2018 undefined Langenlois undefined (Kamptal-Klassik-Trophy, Austria Youngsters Cup)
25.03.2018  Lučenec  (Detská Tour Petra Sagana)
31.03.2018  Karlovy Vary, Tři kříže  (Jarní BAHNO 2018) 

01.04.2018  Město Touškov undefined (PAL Cup)

Duben
01.04.2018  Město Touškov undefined (PAL Cup)
07.04.2018  Karlovy Vary, Letní kino  (Jarní BAHNO 2018)
08.04.2018  Jeneč  (Tomket Pražský MTB pohár)
08.04.2018  Dýšina undefined (PAL Cup)
14.04.2018  Karlovy Vary, Čankov  (Jarní BAHNO 2018)
14.04.2018  Hradec Králové undefined (Nova Cup)
14.04.2018  Přeštice undefined (Talent Cup)
15.04.2018  Osečná undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
15.04.2018  Přeštice  (MTB Biatlon)
15.04.2018  Turčianské Teplice  (BAJKULA TURIECKAP, Slovenský Pohár MTB XCO)
21.04.2018  Praha  (Český pohár horských kol XCO)
21.04.2018 undefined Dobřichovice u Prahy  (ČT Trans Brdy - Kolo pro život)
21.04.2018  Branžež - Nová Ves  (AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJ)
21.04.2018  Ostrava-Poruba  (Porubajk marathon)
21.04.2018  Haiming undefined (Austria Youngsters Cup)
22.04.2018  Nitra  (Detská Tour Petra Sagana)
28.04.2018 undefined Hustopeče  (Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
28.04.2018  Prusinovice undefined (Rohálovská 50ka)
28.04.2018  Lassnitzhöhe undefined (Austria Youngsters Cup)
29.04.2018  Úpice  (Ratibořický MTB maratón) 
29.04.2018  Čerčany  (O pohár Hrdlička s.r.o., Čerčany BabyBikers)
29.04.2018   Waldkirchen  (Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)

Květen
01.05.2018  Beckov  (Tomket Pražský MTB pohár)
01.05.2018  Držkov undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
01.05.2018  Praha - Zbraslav undefined (Cukroušův mazec)
05.05.2018  Brno  (Český pohár horských kol XCO)
05.05.2018  undefined Graz/Stattegg undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
06.05.2018  Přerov  (Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON)
06.05.2018  Švihov undefined (Talent Cup)
08.05.2018  Praha-Kbely  (Tomket Pražský MTB pohár)
08.05.2018  Žilina  (Detská Tour Petra Sagana)
12.05.2018 undefined Mladá Boleslav  (Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
12.05.2018  Rakovník undefined (PAL Cup)
12.05.2018  Praha  (Halda XC)
12.05.2018  Tábor  (Jihočeský MTB pohár)
12.05.2018  Náměšť nad Oslavou  (Náměšťský cyklomaraton - Galaxy Stevens série)
12.05.2018  Obertraun undefined (Austria Youngsters Cup)
13.05.2018  Machov undefined (Nova Cup)
13.05.2018  Nová Pec  (Šumavský pohár MTB)
13.05.2018  Maria Lankowitz undefined (Junior Challenge)
19.05.2018  Praha undefined (Genesis Bike Prague)
19.05.2018  Kardašova Řečice  (Jihočeský MTB pohár)
19.05.2018  Jablonec nad Nisou  (ABB MTB Cup)
19.05.2018  Domažlice  (MTB Biatlon)
19.05.2018  Bratislava  (Slovenský Pohár MTB XCO - pouze mládež)
19.05.2018  Kleinzell undefined (Junior Challenge)
20.05.2018  Domažlice undefined (PAL Cup)
20.05.2018  Bezděz  (AUTHOR 50 BEZDĚZ)
26.05.2018 undefined Orlík-Vystrkov  (Orlík Tour Kooperativy - Kolo pro život)
26.05.2018  Přerov  (Mamut bike)
26.05.2018  Levoča  (STEFE MTB maratón Levočské vrchy, Východ MTB liga)
27.05.2018  Bedřichov  (Decathlon Cup)
27.05.2018  Čerčany  (O pohár RoRace Teamu., Čerčany BabyBikers)
27.05.2018  Spišský Hrhov  (Detská Tour Petra Sagana)

Červen
01.06.2018  Klatovy undefined (Královské kostky - eliminátor)
02.06.2018  Klatovy undefined (AUTHOR Král Šumavy)
02.06.2018  Chýnov  (Jihočeský MTB pohár)
02.06.2018  Nové Město na Moravě  (Český pohár horských kol XCO)
02.06.2018  Marína Liptov  (Detská Tour Petra Sagana)
02.06.2018  Marienberg undefined (Miriquidi Bike Challenge, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
03.06.2018 undefined Hradec Králové undefined (BIKERO Cyklomaraton)
03.06.2018  Deggendorf  (Sparkassen MTB Cup)
03.06.2018  Smolenice  (Slovenský Pohár MTB XCO - pouze mládež)
06.06.2018  Praha-Markéta  (Author Pražský rodinný cyklozávod)
09.06.2018  Proseč u Skutče  (Merida Cyklo Maštale)
09.06.2018  Salačova Lhota  (Jihočeský MTB pohár)
09.06.2018  Plzeň-Homolka undefined (PAL Cup)
09.06.2018  Košice-Jahodná  (Slovenský Pohár MTB XCE)
10.06.2018  Jablonné v Podještědí undefined (Dětský Malevil Cup, ELEVEN Dětský MTB cup)
10.06.2018  Zadov  (Šumavský pohár MTB)
10.06.2018  Říčany  (Tomket Pražský MTB pohár)
10.06.2018  Košice-Jahodná  (Slovenský Pohár MTB XCO)
16.06.2018  Zadov  (Český pohár horských kol XCO)
16.06.2018 undefined Karlovy Vary  (Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny - Kolo pro život)
16.06.2018  Sázava undefined (Nova Cup)
16.06.2018  Velké Karlovice  (Bike Valachy)
16.06.2018  Böbrach  (Sparkassen MTB Cup)
16.06.2018  Pöllau undefined (Junior Challenge)
17.06.2018  Všemina undefined (Cyklobrána do prázdnin)
17.06.2018  Kežmarok  (Detská Tour Petra Sagana)
17.06.2018  Hartha undefined (Tharandter Waldcup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
17.06.2018  Windhaag undefined (Austria Youngsters Cup)
23.06.2018  Most  (Specialized Extrém bike, Haven MTB Series)
23.06.2018 undefined Vrchlabí  (Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
23.06.2018  Houšťka  (Houštecký cyklomaraton)
23.06.2018  Kukle  (Jihočeský MTB pohár)
23.06.2018  Súľov  (AUTHOR ŠKODA bolemaratón Súľovské skaly, Žilinská Župa Tour)
24.06.2018  Liberec-Ruprechtice undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
24.06.2018  Tálín  (Šumavský pohár MTB)
24.06.2018  Bedřichov  (Decathlon Cup)
24.06.2018  Čerčany  (O pohár obce Čerčany., Čerčany BabyBikers)
24.06.2018  Kirchberg undefined (Austria Youngsters Cup)
30.06.2018  Bedřichov  (Český pohár horských kol XCO)
30.06.2018 undefined Holešov  (Bikemaraton Drásal České spořitelny - Kolo pro život)
30.06.2018  Považská Bystrica  (Detská Tour Petra Sagana)
30.06.2018  Dolný Kubín  (Oravský cyklomaratón, Žilinská Župa Tour)
30.06.2018  Koppl undefined (Austria Youngsters Cup)

Červenec
01.07.2018  Brno  (Český pohár horských kol XCO)
01.07.2018   Grafenau  (Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)
08.07.2018  Drozdovo  (Slovenský Pohár MTB XCO)
14.07.2018  Villach undefined (Austria Youngsters Cup)
15.07.2018  Bad Goisern undefined (Salzkammergut Trophy, Junior Challenge)
21.07.2018  Pec pod Sněžkou  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCO)
21.07.2018 undefined Praha  (Praha - Karlštejn Tour Drásal České spořitelny - Kolo pro život)
21.07.2018  Podbrezová  (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCE)
21.07.2018  Dornbirn undefined (Austria Youngsters Cup, Mistrovství Rakouska)
22.07.2018  Podbrezová  (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCO)
29.07.2018  Bad Griesbach  (Sparkassen MTB Cup)

Srpen
04.08.2018 undefined Zadov  (Šumavský MTB maraton České spořitelny - Kolo pro život)
04.08.2018  Seiffen undefined (EBM - Mini, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
04.08.2018  Petzen undefined (Austria Youngsters Cup)
11.08.2018 undefined Nové Město na Moravě  (Vysočina Arena Tour České spořitelny - Kolo pro život)
11.08.2018  Mladá Vožice  (Jihočeský MTB pohár)
11.08.2018  Kirchschlag undefined (Austria Youngsters Cup)
12.08.2018  Flachau undefined (Junior Challenge)
18.08.2018 undefined Chrudim  (Manitou Železné hory České spořitelny - Kolo pro život)
18.08.2018  Harrachov undefined (Nova Cup)
18.08.2018  Jistebnice  (Jihočeský MTB pohár)
18.08.2018  Blovice undefined (Talent Cup)
18.08.2018  Granč-Petrovce  (Kráľovský MTB maratón, Východ MTB liga)
19.08.2018  Stupno undefined (PAL Cup)

19.08.2018  Geising undefined (KOHLHAU-MOUNTAIN-CUP - duatlon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
25.08.2018 
 Mladá Boleslav undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
25.08.2018  Landštejn  (Jihočeský MTB pohár)
25.08.2018  Vranovská přehrada  (Author Lahofer Cup)
25.08.2018  Dubnica  (CONTINENTAL Novodubnický maratón)
26.08.2018  Malinô Brdo  (Slovenský Pohár MTB XCO)
26.08.2018  Schwarzenberg undefined (Mountainbike Kids-Cup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)

Září
01.09.2018 undefined Plzeň  (Plzeňská MTB 50  Kooperativy- Kolo pro život)
01.09.2018  Rouchovany  (Okolo Stejskala)
01.09.2018  Košice  (ŠKODA MTB Singletrack Maratón, Východ MTB liga)
08.09.2018 undefined Znojmo  (Znojmo Burčák Tour Kooperativy - Kolo pro život)
08.09.2018  Bakov nad Jizerou undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
08.09.2018  Vysoká undefined (PAL Cup)
08.09.2018  Soběslav  (Jihočeský MTB pohár)
08.09.2018  Podlesok  (ŠKODA Slovenský raj, Východ MTB liga)
08.09.2018  Snežnica  (ISTROFINAL SNEŽNICKÝ MTB maratón, Žilinská Župa Tour)
08.09.2018  Geyer undefined (Greifenstein-Bike-Marathon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
08.09.2018  Hard undefined (Austria Youngsters Cup)
09.09.2018  Chrást u Plzně  (MTB Biatlon)
09.09.2018  Prachatice  (Šumavský pohár MTB)
09.09.2018  Čerčany  (O pohár PolemnEpolem., Čerčany BabyBikers)
15.09.2018  Praha  (Author pražská 50)
15.09.2018  Hradčany u Chlumčan undefined (Talent Cup)
15.09.2018  undefined Vorau undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
16.09.2018  Praha-Libuš  (Tomket Pražský MTB pohár)
16.09.2018  Hradčany u Chlumčan  (MTB Biatlon)
16.09.2018  Liberec-Vesec undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
16.09.2018  Topoľčianky  (Detská Tour Petra Sagana)
21.09.2018  Dolní Lukavice undefined (Talent Cup)
22.09.2018 undefined Odry  (Oderská Mlýnice České spořitelny - Kolo pro život)
22.09.2018  Poráč  (Slovenský Pohár MTB XCE)
22.09.2018  Tittling  (Sparkassen MTB Cup)
23.09.2018  Praha-Zličín  (Tomket Pražský MTB pohár)
23.09.2018  Bedřichov  (Decathlon Cup)
23.09.2018  Poráč  (Slovenský Pohár MTB XCO)
23.09.2018  Trnava  (Detská Tour Petra Sagana)
23.09.2018  Leipzig  (Sparkassen-neuseen mountainbike cup)
28.09.2018  Hradec Králové undefined (Mitas Gočárovy schody, Nova Cup)
29.09.2018 undefined Ralsko  (Ralsko MTB Tour Tour České spořitelny - Kolo pro život)
29.09.2018  Valtice  (Author Valtické Cyklování)
30.09.2018  Čerchov undefined (PAL Cup)
30.09.2018  Čerčany  (O pohár MiniMahacupu., Čerčany BabyBikers)
30.09.2018  Hutthurm  (Sparkassen MTB Cup)

Říjen
05.10.2018  Skočice undefined (Talent Cup)
06.10.2018  Skočice undefined (Talent Cup)
06.10.2018  Mikulov undefined (Nova Cup)
07.10.2018  Skočice  (MTB Biatlon)
13.10.2018  Bedřichov  (Decathlon Cup)
14.10.2018  Ejpovice  (MTB Biatlon)
14.10.2018  Brno-Lesná  (Velo Hanák Muldička)
21.10.2018  Jeneč  (Tomket Pražský MTB pohár)

 

MTB Seriály

          

          

          

          

          

Časomíry závodů