Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Dětské MTB závody 2017

Březen
18.03.2017  Karlovy Vary, Linhart  (Jarní BAHNO 2017)
18.03.2017  Šanov u Hrušovan nad Jevišovkou  (Czech Primavera bike)
19.03.2017  Praha-Řepy  (Pražský MTB pohár)
25.03.2017  Karlovy Vary, Tři kříže  (Jarní BAHNO 2017) 

Duben
01.04.2017   Karlovy Vary, Letní kino  (Jarní BAHNO 2017, Pohár KvSC horských kol)
01.04.2017  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Ústí MTB Cup)
01.04.2017  Morkovice undefined (Dětské Morkovické Bajk) 
01.04.2017  Lučenec  (Detská Tour Petra Sagana)
08.04.2017  Karlovy Vary, Čankov  (Jarní BAHNO 2017)
08.04.2017  Bolatice undefined (Bezvakolo.cz Bolatická třicítka) 
09.04.2017  Město Touškov undefined (PAL Cup)
09.04.2017  Praha-Zličín  (Pražský MTB pohár)
09.04.2017  Žlutava undefined (Jarní závody MTB) 
11.04.2017  Trhová Kamenice undefined (Bikové úterky)
15.04.2017  Kutná Hora  (Český pohár horských kol XCE)
16.04.2017  Kutná Hora  (Český pohár horských kol XCO)
16.04.2017  Chodov undefined (Jarní MTB sprinty, Pohár KvSC horských kol)
16.04.2017   Osečná undefined (ELEVEN Dětský MTB cup, Galaxy Stevens série-děti)
18.04.2017  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
22.04.2017  Praha  (Český pohár horských kol XCE)
22.04.2017 undefined Dobřichovice u Prahy  (Trans Brdy České spořitelny - Kolo pro život)
22.04.2017  Ostrava-Poruba  (Porubajk marathon)
22.04.2017  Branžež - Nová Ves  (AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJ)
22.04.2017  Teplice nad Metují undefined (Aprílová osmička) 
22.04.2017  Turčianské Teplice  (AGGLU OPEN TURIECKAP, Žilinská Župa Tour)
23.04.2017  Praha  (Český pohár horských kol XCO)
23.04.2017  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
23.04.2017  Čerčany  (O pohár Hrdlička s.r.o., Čerčany BabyBikers)
23.04.2017  Nový Bor  (Bohemia MTB Maraton, Haven MTB Series)
23.04.2017  Litoměřice undefined (Litoměřická dlažba)
23.04.2017  Písek undefined (Galaxy CykloŠvec Stevens - závod dětí)
23.04.2017  Turčianské Teplice  (BAJKULA TURIECKAP, Slovenský Pohár MTB XCO)
25.04.2017  Pardubice undefined (Bikové úterky)
28.04.2017  Choceň  (Hledá se vítěz!)
29.04.2017 undefined Hustopeče  (Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
29.04.2017  Prusinovice undefined (Rohálovská 50ka)
29.04.2017  Velké Losiny  (VC Velké Losiny, Šumperský pohár horských kol)
29.04.2017  Rychnov nad Kněžnou  (Stalak Bike Cup, Dobrušský pohár)
29.04.2017  Praha-Točná  (Bikeclinic Cup)
29.04.2017  Aš undefined (Ašský bláteník, Pohár KvSC horských kol)
30.04.2017  Beckov  (Pražský MTB pohár)
30.04.2017  Chrást u Plzně undefined (PAL Cup)
30.04.2017  Hradec Králové undefined (Nova Cup)
30.04.2017  Nová Pec  (Šumavský pohár MTB)
30.04.2017  Zašová  (Detská Tour Petra Sagana)

Květen
01.05.2017  Praha - Zbraslav undefined (Cukroušův mazec)
01.05.2017  Držkov undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
01.05.2017  Valašské Meziříčí  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
01.05.2017  Chrást u Plzně  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
01.05.2017   Horní Jelení  (Holický medvěd, Hledá se vítěz!)
01.05.2017  Milovice  (Hervis dětská Tour)
01.05.2017  Kežmarok  (KENZEL detská východ Road Liga MTB)
02.05.2017  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
06.05.2017  Protivanov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
06.05.2017  Františkovy Lázně  (Františkolázeňské kritérium, Chebský pohárek)
06.05.2017  Kolín  (Cyklotour , Jarní - sejdeme se na ostrově)
06.05.2017  Košice  (Slovenský Pohár MTB XCE)
07.05.2017  Přerov  (Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON)
07.05.2017  Rakovník undefined (PAL Cup)
07.05.2017  Polička  (Poličské Cross-Country, Pohár Českomoravské vrchoviny)
07.05.2017  Javorník  (Rychlebská 30 MTB, Jesenický šneček)
07.05.2017  Waldkirchen undefined (Šumavský pohár MTB)
07.05.2017  Nitra  (Detská Tour Petra Sagana)
07.05.2017  Košice  (Slovenský Pohár MTB XCO)
07.05.2017  Sebnitz undefined (Sebnitz XC, Peklo Severu)
08.05.2017  Ratiboř  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
08.05.2017  Valchov  (Valchovský Kameňák, Pohár Drahanské vrchoviny)
09.05.2017  Polička undefined (Bikové úterky)
10.05.2017  Lesnice  (Leznické Hópan, Šumperský pohár horských kol)
13.05.2017  Pec pod Sněžkou  (Český pohár horských kol XCE)
13.05.2017 undefined Mladá Boleslav  (Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
13.05.2017  Mimoň  (Tour de Ralsko, Haven MTB Series)
13.05.2017  Varnsdorf  (GEMA XC Hrádek, Peklo Severu)
13.05.2017  Slavičín  (Slavičínský bajkap, Valašskokarpatská Cyklotour)
13.05.2017  Bobrovníky  (MTB Májový bobr)
14.05.2017  Pec pod Sněžkou  (Český pohár horských kol XCO)
14.05.2017  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
14.05.2017  Praha  (Halda XC)
14.05.2017  Liberec undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
14.05.2017  Švihov  (IDEAX Talent Cup)
14.05.2017  Mělčany  (Dobrušský pohár)
14.05.2017  Rýmařov  (MTB Po Jesenické magistrále, Jesenický šneček)
14.05.2017  Machov undefined (Nova Cup)
14.05.2017  Drozdovo  (Slovenský Pohár MTB XCO)
14.05.2017  Sabinov  (KENZEL detská východ Road Liga MTB)
16.05.2017  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
16.05.2017  Chrudim  (Hledá se vítěz!)
17.05.2017  Brno undefined (MTB Liga)
18.05.2017  Ostrava-Landek Park  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
20.05.2017 undefined Úpice  (Jestřebí hory České spořitelny - Kolo pro život)
20.05.2017  Praha undefined (Genesis Bike Prague)
20.05.2017  Domažlice  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
20.05.2017  Jablonec nad Nisou  (ABB MTB Cup)
20.05.2017  Kardašova Řečice  (Jihočeský MTB pohár)
20.05.2017  Brumov-Bylnice  (Hradní okruh, Valašskokarpatská Cyklotour)
20.05.2017  České Petrovice  (Českopetrovická koolna, Jesenický šneček)
20.05.2017  Hulín  (Junior MTB 2017)
20.05.2017  Súľov  (Detská považská cykloliga)
20.05.2017  Bratislava  (Slovenský Pohár MTB XCO)
21.05.2017 
  Domažlice undefined (PAL Cup, Mistrovství PAL, Pošumavská liga horských kol)
21.05.2017  Bezděz  (AUTHOR 50 BEZDĚZ)
21.05.2017  Ústí nad Labem  (XC Letní kino, Ústí MTB Cup)
21.05.2017  Bedřichov  (Decathlon Cup)
21.05.2017  Krupka  (závod do vrchu Krupka-Komáří Vížka)
21.05.2017  Súľov  (Detská Tour Petra Sagana)
21.05.2017  Prešov  (KENZEL detská východ Road Liga MTB)
23.05.2017  Chotěboř undefined (Bikové úterky)
24.05.2017  Králec  (Králecký úvoz, Šumperský pohár horských kol)
25.05.2017  Ostrava-Landek Park  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
26.05.2017  Klatovy undefined (Královské kostky - eliminátor)
27.05.2017  Klatovy undefined (AUTHOR Král Šumavy)
27.05.2017  Přerov  (Mamut bike)
27.05.2017  Panenská u Jemnice  (O Putovní pohár Barcharu, Vysočina MTB Cup)
27.05.2017  Roudníky  (Cyklozávody Milada, Ústí MTB Cup)
27.05.2017  Jičín  (Weber Jičínská 50, Haven MTB Series)
27.05.2017  Lesná undefined (Krušnohorský maraton, Pohár Peruna)
27.05.2017  Valchov  (Valchovský Drtič, Pohár Drahanské vrchoviny)
28.05.2017  Praha-Hostivař  (Bikeclinic Cup)
28.05.2017  Čkyně  (Šumavský pohár MTB)
28.05.2017  Čerčany  (O pohár RoRace Teamu, Čerčany BabyBikers)
28.05.2017  Beckov undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
28.05.2017  Chropyně  (Dětské závody Chřibské 50 MTB)
28.05.2017  Levoča  (KENZEL detská východ Road Liga MTB)
30.05.2017  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
31.05.2017  Brno undefined (MTB Liga)
31.05.2017  Polička  (Hledá se vítěz!)

Červen
01.06.2017  Ostrava-Landek Park  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
02.06.2017  Město Touškov  (Hervis dětská Tour)
03.06.2017 
 Zadov  (Český pohár horských kol XCE)
03.06.2017  Dolní Bušínov  (Bikemaraton Bozeňov , Šumperský pohár horských kol)
03.06.2017 undefined Orlík-Vystrkov  (Orlík Tour Kooperativy - Kolo pro život)
03.06.2017  Most  (Specialized Extrém bike, Haven MTB Series)
03.06.2017  Březová undefined (Březovský Bike, Pohár Peruna, Pohár KvSC hor.kol, Cheb.pohárek)
03.06.2017  Proseč u Skutče  (Merida Cyklo Maštale)
03.06.2017  Prysk  (Fofr Cup, Peklo Severu)
03.06.2017  Železná Ruda undefined (PAL Cup)
03.06.2017  Chýnov  (Jihočeský MTB pohár)
03.06.2017  Kouty u Ledče nad Sázavou  (Koutecký pedálek)
03.06.2017  Milovice u Kroměříže  (Milovická 50)
03.06.2017  Valašské Meziříčí  (Stavařská tisícovka)
03.06.2017  Dohňany  (Detská považská cykloliga)
04.06.2017  Zadov  (Český pohár horských kol XCO)
04.06.2017 undefined Hradec Králové undefined (BIKERO Cyklomaraton)
04.06.2017  Jeseník  (Šumná jízda, Jesenický šneček)
04.06.2017  Napajedla  (Okolo Pahrbku)
04.06.2017  Litvínov  (jarní seriál Koldům)
04.06.2017  Dohňany  (Slovenský Pohár MTB XCO)
04.06.2017  Banská Bystrica  (Detská Tour Petra Sagana)
04.06.2017  Svidník  (KENZEL detská východ Road Liga MTB)
07.06.2017  Ústí nad Orlicí  (Hledá se vítěz!) - zrušeno
08.06.2017  Ostrava-Landek Park  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
09.06.2017  Kolín  (Cyklotour , Kolínské sportovní dny základních škol)
10.06.2017  Sušice undefined (Pošumavská liga horských kol)
10.06.2017   Přeštice PRIOR undefined (PAL Cup, IDEAX Talent Cup)
10.06.2017  Kukle u Tálína  (Jihočeský MTB pohár)
10.06.2017  Hlinsko undefined (Bikové úterky)
10.06.2017  Spešov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
10.06.2017  Horní Lideč  (Vařákovy paseky, Valašskokarpatská Cyklotour)
10.06.2017  Rabštejn  (Rábl Bike Cup , Šumperský pohár horských kol)
11.06.2017  Jablonné v Podještědí undefined (Dětský Malevil Cup, ELEVEN Dětský MTB cup)
11.06.2017  Přeštice PRIOR  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
11.06.2017  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
11.06.2017  Všemina undefined (Cyklobrána do prázdnin)
11.06.2017  Nivnice  (Dětská bajková neděle)
11.06.2017  Chrudim-Podhůra  (Podhůra bike)
13.06.2017  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
13.06.2017  Vysoké Mýto  (Hledá se vítěz!)
14.06.2017  Lanškroun  (Hledá se vítěz!)
14.06.2017  Brno undefined (MTB Liga)
15.06.2017  Moravská Třebová  (Hledá se vítěz!)
15.06.2017  Dvůr Králové  (O nejlepšího cyklistu Královédvorska)
15.06.2017  Ostrava-Landek Park  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
17.06.2017  Bedřichov  (Český pohár horských kol XCE)
17.06.2017 undefined Vrchlabí  (Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
17.06.2017  Sázava undefined (Nova Cup)
17.06.2017  Kadaň undefined (Kadaňské XC okruhy, Pohár Peruna)
17.06.2017  Kolšov  (Šumperský pohár horských kol)
17.06.2017  Dolní Životice  (Lapierre Životské hory)
17.06.2017  Skalička u Tišnova  (HaPe SKALIČKA TOUR)
17.06.2017  Liptovská Lúžna  (Nízkotatranská MTB Tour, Žilinská Župa Tour)
18.06.2017  Bedřichov  (Český pohár horských kol XCO)
18.06.2017  Chodov undefined (Chodovský bike, Pohár KvSC horských kol)
18.06.2017  Kounov  (Dobrušský pohár)
18.06.2017  Strakonice undefined (Pošumavská liga horských kol)
18.06.2017  Litvínov  (jarní seriál Koldům)
18.06.2017  Velké Karlovice  (Bike Valachy)
18.06.2017  Kežmarok  (Detská Tour Petra Sagana)
22.06.2017  Ostrava-Landek Park  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
24.06.2017    Přeštice undefined (PAL Cup JuniorIDEAX Talent Cup, Pošumavská liga)
24.06.2017  Houšťka  (Houštecký cyklomaraton)
24.06.2017  Česká Kamenice  (O pohár starosty města, Peklo Severu)
24.06.2017  Mariánská undefined (Vlčí hřbet, Pohár Peruna)
24.06.2017  Vsetín-Semetín  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
24.06.2017  Okrouhlá  (Pohár Drahanské vrchoviny)
24.06.2017  Rychnov nad Kněžnou  (Hledá se vítěz!)
24.06.2017  Mikulov v Krušných horách  (Memoriál Fanyho Stelzera)
24.06.2017  Súľov  (AUTHOR ŠKODA bolemaratón Súľovské skaly, Žilinská Župa Tour)
24.06.2017  Prešov  (KENZEL detská východ Road Liga MTB)
24.06.2017  Schwarzenberg undefined (Šumavský pohár MTB)
25.06.2017  Horní Planá  (Šumavský pohár MTB)
25.06.2017  Čerčany  (O pohár obce Čerčany, Čerčany BabyBikers)
25.06.2017  Bedřichov  (Decathlon Cup)
25.06.2017  Úvaly  (Bikeclinic Cup)
25.06.2017  Ostrov undefined (O pohár města Ostrova, Pohár KvSC horských kol)
25.06.2017  Jičín  (Weber Cup, Haven MTB Series)
25.06.2017  Radíkov  (Kolarna-Ridelli Cross Country)
27.06.2017  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
28.06.2017  Plzeň-RAPID  (Hervis dětská Tour)
28.06.2017  Praha-Markéta  (Author Pražský rodinný cyklozávod)
29.06.2017  Litvínov  (jarní seriál Koldům)

Červenec
01.07.2017 undefined Holešov  (Bikemaraton Drásal České spořitelny - Kolo pro život)
01.07.2017  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Ústí MTB Cup)
01.07.2017  Žďárná  (Pohár Drahanské vrchoviny)
01.07.2017  Dolný Kubín  (Oravský cyklomaratón, Žilinská Župa Tour)
01.07.2017  Dohňany  (Detská považská cykloliga)
05.07.2017  Březová nad Svitavou  (Pohár Drahanské vrchoviny)
08.07.2017  Valchov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
08.07.2017  Tábor undefined (Nova Cup)
08.07.2017  Bělá pod Pradědem  (Čas-OFF-ka na Šerák, Jesenický šneček)
08.07.2017  Postřekov  (Chospílský cyklotlon, HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
09.07.2017  Hrabenov  (Časovka na Senovou, Šumperský pohár horských kol)
11.07.2017  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
15.07.2017  Zadov  (Šumavský pohár MTB, Přebor Jihočeského kr. MTB)
15.07.2017  Kdyně  (Hervis dětská Tour)
15.07.2017  Javorník (Hodonín)  (Karpatský pedál)
15.07.2017  Považská Bystrica  (Detská považská cykloliga)
16.07.2017  Písek  (Jihočeský MTB pohár)
22.07.2017  Brno  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCE)
22.07.2017  Rakovník  (Rakovnické cyklování Cross Country)
22.07.2017  Pozlovice  (Okruh luhačovským Zálesím, Valašskokarpatská Cyklotour)
22.07.2017  Červená Voda  (Jeřáb 1003, Šumperský pohár horských kol)
22.07.2017  Banská Bystrica  (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCE)
23.07.2017  Brno  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCO)
23.07.2017  Banská Bystrica  (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCO)
29.07.2017 undefined Zadov  (Šumavský MTB maraton České spořitelny - Kolo pro život)
29.07.2017  Horní Lipová  (Hornolipovská třicítka, Jesenický šneček)
29.07.2017  Sádek  (MTB Sádecká pila, Pohár Českomoravské vrchoviny)
30.07.2017  Praha-Letňany  (Bikeclinic Cup)

Srpen
01.08.2017  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
05.08.2017  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Ústí MTB Cup)
05.08.2017  Mladá Vožice  (Jihočeský MTB pohár)
05.08.2017  Bystřice pod Hostýnem  (Hostýnská 50)
05.08.2017   Dýšina undefined (PAL Cup JuniorIDEAX Talent Cup)
05.08.2017  Benešov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
05.08.2017  Mikulov  (Pálavský krpál - Galaxy Stevens série)
05.08.2017   Hynčice nad Sušinou  (Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
05.08.2017  Klášterec nad Ohří undefined (Wembloudovy Hrby, Pohár Peruna)
05.08.2017  Horné Sŕnie  (Detská považská cykloliga)
06.08.2017  Svojkov  (Svojkovský pohár Haven, Haven MTB Series)
12.08.2017 undefined Karlovy Vary  (Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny - Kolo pro život)
12.08.2017  Lázně Bělohrad  (Podkrkonošský maraton, O nejlepšího cyklistu Královédvorska)
12.08.2017  Buková  (Pohár Drahanské vrchoviny)
12.08.2017  Kolín  (Cyklotour , Prázdninové - sejdeme se na ostrově)
12.08.2017  Salaš  (Salašský drtikol)
12.08.2017  Libice nad Doubravou  (Okolo Libice)
12.08.2017  Valašské Klobouky  (Klobucká kola, Valašskokarpatská Cyklotour)
13.08.2017  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
13.08.2017   Rapotín  (O cenu Rapotína, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
13.08.2017  Svit  (Detská Tour Petra Sagana)
19.08.2017 undefined Chrudim  (Manitou Železné hory České spořitelny - Kolo pro život)
19.08.2017   Jistebnice  (Jihočeský MTB pohár,Trek Jistebnický maraton - Galaxy Stevens série)
19.08.2017  Hrádek nad Nisou  (Bike Babí léto MTB maraton, Haven MTB Series)
19.08.2017  Harrachov undefined (Nova Cup)
19.08.2017  Blovice undefined (IDEAX Talent Cup)
19.08.2017  Kořenec  (Pohár Drahanské vrchoviny)
19.08.2017  Kašava  (vložený závod Valašskokarpatská Cyklotour) - zrušeno
19.08.2017   Ramzová  (Ramzovský bikemaraton, Šumperský pohár hor.kol, Jesenický šneček )
19.08.2017  Žernov  (Žernovský minibajk)
19.08.2017  Granč-Petrovce  (Kráľovský MTB maratón)
20.08.2017  Lietava  (Slovenský Pohár MTB XCO)
22.08.2017  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
26.08.2017  Mladá Boleslav undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
26.08.2017  Kralovice  (Hervis dětská Tour, Kralovický SPOKE MTB maraton)
26.08.2017  Horšice  (IDEAX Talent Cup, časovka do vrchu)
26.08.2017  Vejprty undefined (Vejprty Tour, Pohár Peruna)
26.08.2017  Vranovská přehrada  (Lahofer Author Cup)
26.08.2017  Náměšť nad Oslavou  (Náměšťský cyklomaraton - Galaxy Stevens série)
26.08.2017  Úvaly u Prahy  (Velká cena města Úval)
26.08.2017  Bořitov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
26.08.2017  Dubnica  (CONTINENTAL Novodubnický maratón)
27.08.2017  Praha-Stodůlky  (Bikeclinic Cup)
29.08.2017  Levoča  (KENZEL detská východ Road Liga MTB)

Září
02.09.2017 undefined Plzeň  (Plzeňská MTB 50 - Kolo pro život)
02.09.2017  Bakov  (Emerge Česká pojišťovna pohár města, ELEVEN Dětský MTB cup)
02.09.2017  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Ústí MTB Cup)
02.09.2017  Místo undefined (Hasištejn Bike, Pohár Peruna)
02.09.2017  Jablůnka  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
02.09.2017  Horní Údolí  (Zlatohorská magistrála, Jesenický šneček)
02.09.2017  Čeladná  (Cream Bike Čeladná)
02.09.2017  Rouchovany  (Okolo Stejskala)
02.09.2017  Stupno  (Horská kola Stupno - den 1)
02.09.2017  Pružina  (Detská považská cykloliga)
02.09.2017  Stará Ľubovňa  (KENZEL detská východ Road Liga MTB)
03.09.2017  Stupno  (Horská kola Stupno - den 2)
03.09.2017  Úpice  (Ratibořický MTB maratón)
03.09.2017  Hrabenov  (VC XC Hrabenov-memoriál M.Homoly , Šumperský pohár horských kol)
03.09.2017  Aš  (Antal, Chebský pohárek)
03.09.2017  Hrabušice  (Detská Tour Petra Sagana)
05.09.2017  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
06.09.2017  Plzeň-RAPID  (Hervis dětská Tour)
09.09.2017 undefined Znojmo  (Znojmo Burčák Tour Kooperativy - Kolo pro život)
09.09.2017  Valtice  (Author Valtické Cyklování)
09.09.2017  Česká Kamenice  (Okruhy pod Jehlou, Peklo Severu)
09.09.2017  Řež u Prahy  (XC Řež)
09.09.2017  Konárovice  (Cyklotour , Konárovický kořen)
09.09.2017  Velenov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
09.09.2017  Chodov undefined (Chodovský bikemaraton, Pohár KvSC horských kol)
09.09.2017  Kněžice  (Bike maratón, Vysočina MTB Cup)
09.09.2017  Snežnica  (ISTROFINAL SNEŽNICKÝ MTB maratón, Žilinská Župa Tour)
10.09.2017  Rynárec  (Rynárecká bejkovna, Vysočina MTB Cup)
10.09.2017  Prachatice  (Šumavský pohár MTB)
10.09.2017  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
10.09.2017  Plzeň-Rapid  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
10.09.2017  Chýnov  (dětské závody MTB)
10.09.2017  Čerčany  (O pohár Polemnepolem, Čerčany BabyBikers)
10.09.2017  Mohelnice  (Mohelnický půlmaraton, Šumperský pohár horských kol)
10.09.2017  Topoľčianky  (Detská Tour Petra Sagana)
12.09.2017  Vysoké Mýto  (Hledá se vítěz!)
13.09.2017  Brno undefined (MTB Liga)
16.09.2017  Nová Paka  (BEMANIAX Novopacký maraton)
16.09.2017  Soběslav  (Jihočeský MTB pohár)
16.09.2017  Mikulov undefined (Nova Cup)
16.09.2017  Mezihoří undefined (Mezihorský Vršek, Pohár Peruna)
16.09.2017  Hradčany  (IDEAX Talent Cup)
16.09.2017  Knínice u Boskovic  (Pohár Drahanské vrchoviny)
16.09.2017  Šumperk  (eliminátor, Šumperský pohár horských kol)
16.09.2017  Poráč  (Slovenský Pohár MTB XCE)
16.09.2017  Košice  (Škoda MTB Singletrack maratón)
17.09.2017  Praha-Točná  (Bikeclinic Cup)
17.09.2017  Praha-Libuš  (Pražský MTB pohár)
17.09.2017  Brno undefined (Cannondale MTB kriterium)
17.09.2017  Šumperk  (VC MTB Šumperk-časovka do vrchu, Šumperský pohár horských kol)
17.09.2017  Zvole u Prahy  (Northwave Transbrody)
17.09.2017  Hradčany  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
17.09.2017  Poráč  (Slovenský Pohár MTB XCO)
20.09.2017  Vysoké Mýto  (Hledá se vítěz!)
21.09.2017  Dvůr Králové  (O nejlepšího cyklistu Královédvorska)
22.09.2017  Dolní Lukavice  (IDEAX Talent Cup)
23.09.2017 undefined Odry  (Oderská Mlýnice České spořitelny - Kolo pro život)
23.09.2017  Kutná Hora  (Kutnohorský bike maraton - Galaxy Stevens série)
23.09.2017  Boskovice  (Pohár Drahanské vrchoviny)
23.09.2017  Valašská Polanka  (Polanský duatlonek, Valašskokarpatská Cyklotour)
23.09.2017  Cheb  (Děti na kole, Chebský pohárek)
23.09.2017  Stará Ľubovňa  (KENZEL detská východ Road Liga MTB)
24.09.2017  Bedřichov  (Decathlon Cup)
24.09.2017   Čerchov undefined (PAL Cup, Pošumavská liga horských kol)
24.09.2017  Praha-Kbely  (Pražský MTB pohár)
24.09.2017  Vysoké Mýto  (Hledá se vítěz!)
24.09.2017  Humpolec  (Humpolecká 50)
28.09.2017  Hradec Králové undefined (Nova Cup)
28.09.2017  Svitavy  (MTB duatlon rosna, Pohár Českomoravské vrchoviny)
30.09.2017 undefined Nové Město na Moravě  (Vysočina Arena Tour České spořitelny - Kolo pro život)
30.09.2017  Liberec undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
30.09.2017  Police u Valašského Meziříčí  (Polický okruh)
30.09.2017  Bratislava  (Detská Tour Petra Sagana)

Říjen
01.10.2017  Čerčany  (O pohár MiniMahacupu, Čerčany BabyBikers)
01.10.2017  Brno undefined (Ořešínský vánek)
01.10.2017  Kežmarok  (KENZEL detská východ Road Liga MTB)
06.10.2017  Skočice  (IDEAX Talent Cup)
07.10.2017  Skočice  (IDEAX Talent Cup)
07.10.2017   Strašice  (Tour de Brdy - Galaxy Stevens série, IDEAX Talent Cup)
07.10.2017  Drnovice u Ploštiny  (Valašskokarpatská Cyklotour)
07.10.2017  Kolín  (Cyklotour , Podzimní - sejdeme se na ostrově)
08.10.2017  Skočice  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
08.10.2017  Buzice u Blatné undefined (Pošumavská liga horských kol)
08.10.2017  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
08.10.2017  Brno-Lesná  (Velo Hanák Muldička)
14.10.2017  Liberec  (Decathlon Cup)
15.10.2017  Ejpovice  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
21.10.2017  Jezernice  (Jezernické viadukty)
21.10.2017  Jesenice u Rakovníka  (Jesenický Surovec)

 

 

02.04.2017  Praha-Letňany  (Hervis dětská Tour)
29.04.2017  Velké Losiny  (VC Velké Losiny, Šumperský pohár horských kol)
01.05.2017  Milovice  (Hervis dětská Tour)
07.05.2017  Polička  (Poličské Cross-Country, Pohár Českomoravské vrchoviny)
10.05.2017  Lesnice  (Leznické Hópan, Šumperský pohár horských kol)
24.05.2017  Králec  (Králecký úvoz, Šumperský pohár horských kol)
02.06.2017  Město Touškov  (Hervis dětská Tour)
03.06.2017  Dolní Bušínov  (Bikemaraton Bozeňov , Šumperský pohár horských kol)
10.06.2017  Rabštejn  (Rábl Bike Cup , Šumperský pohár horských kol)
17.06.2017  Kolšov  (Šumperský pohár horských kol)
28.06.2017  Plzeň-RAPID  (Hervis dětská Tour)
09.07.2017  Hrabenov  (Časovka na Senovou, Šumperský pohár horských kol)
15.07.2017  Kdyně  (Hervis dětská Tour)
22.07.2017  Červená Voda  (Jeřáb 1003, Šumperský pohár horských kol)
29.07.2017  Sádek  (MTB Sádecká pila, Pohár Českomoravské vrchoviny)
05.08.2017  Hynčice nad Sušinou  (Šumperský pohár horských kol)
13.08.2017   Rapotín  (O cenu Rapotína, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
19.08.2017   Ramzová  (Ramzovský bikemaraton, Šumperský pohár hor.kol, Jesenický šneček )
26.08.2017  Kralovice  (Hervis dětská Tour, Kralovický SPOKE MTB maraton)
03.09.2017  Hrabenov  (VC XC Hrabenov-memoriál M.Homoly , Šumperský pohár horských kol)
06.09.2017  Plzeň-RAPID  (Hervis dětská Tour)
10.09.2017  Mohelnice  (Mohelnický půlmaraton, Šumperský pohár horských kol)
16.09.2017  Šumperk  (eliminátor, Šumperský pohár horských kol)
17.09.2017  Šumperk  (VC MTB Šumperk-časovka do vrchu, Šumperský pohár horských kol)
28.09.2017  Svitavy  (MTB duatlon rosna, Pohár Českomoravské vrchoviny)

MTB Seriály