Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Dětské MTB závody 2017

Březen
12.03.2017  Praha-Zličín  (Pražský MTB pohár)
19.03.2016  Praha-Řepy  (Pražský MTB pohár)

Duben
16.04.2017  Kutná Hora  (Český pohár horských kol XCO)
16.04.2017  Osečná undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
22.04.2017 undefined Dobřichovice u Prahy  (Trans Brdy České spořitelny - Kolo pro život)
22.04.2017  Ostrava-Poruba  (Porubajk marathon)
22.04.2017  Branžež - Nová Ves  (AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJ)
23.04.2017  Praha  (Český pohár horských kol XCO)
29.04.2017 undefined Hustopeče  (Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
29.04.2017  Prusinovice undefined (Rohálovská 50ka)
29.04.2017  Držkov undefined (XC Držkov Plavy)
29.04.2017  Rychnov nad Kněžnou undefined (Stalak Bike)
29.04.2017  Praha-Točná  (Bikeclinic Cup)
30.04.2017  Beckov  (Pražský MTB pohár)

Květen
01.05.2017  Praha - Zbraslav undefined (Cukroušův mazec)
01.05.2017  Držkov undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
07.05.2017  Přerov  (Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON)
07.05.2017  Sebnitz undefined (Sebnitz XC, Peklo Severu)
08.05.2017  Holice  (Holický medvěd)
13.05.2017 undefined Mladá Boleslav  (Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
13.05.2017  Udiča-Prosné  (Detský ŠKODA cyklomaratónik Marikovou dolinou)
14.05.2017  Pec pod Sněžkou  (Český pohár horských kol XCO)
14.05.2017  Liberec undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
14.05.2017  Varnsdorf  (GEMA XC Hrádek, Peklo Severu)
20.05.2017 undefined Úpice  (Jestřebí hory České spořitelny - Kolo pro život)
20.05.2017  Praha  (Halda XC)
20.05.2017  Praha undefined (Genesis Bike Prague)
20.05.2017  Jablonec nad Nisou  (ABB MTB Cup)
20.05.2017  Brumov-Bylnice  (Hradní okruh, Valašskokarpatská Cyklotour)
21.05.2017  Bezděz  (AUTHOR 50 BEZDĚZ)

21.05.2017  Bedřichov  (Decathlon Cup)
26.05.2017  Klatovy undefined (Královské kostky - eliminátor)
27.05.2017  Klatovy undefined (AUTHOR Král Šumavy)
27.05.2017  Přerov  (Mamut bike)
27.05.2017  Levoča  (MTB maratón Levočské vrchy)
28.05.2017  Praha-Hostivař  (Bikeclinic Cup)
28.05.2017  Beckov undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)

Červen
03.06.2017 undefined Orlík-Vystrkov  (Orlík Tour Kooperativy - Kolo pro život)
03.06.2017  Most  (Specialized Extrém bike)
03.06.2017  Proseč u Skutče  (Merida Cyklo Maštale)
04.06.2017  Zadov  (Český pohár horských kol XCO)
04.06.2017 undefined Hradec Králové undefined (BIKERO Cyklomaraton)
10.06.2017  Prysk  (FoFr cup, Peklo Severu)
11.06.2017  Jablonné v Podještědí undefined (Dětský Malevil Cup, SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
11.06.2017  Všemina undefined (Cyklobrána do prázdnin)
17.06.2017 undefined Vrchlabí  (Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
18.06.2017  Bedřichov  (Český pohár horských kol XCO)
24.06.2017  Houšťka  (Houštecký cyklomaraton)
24.06.2017  Česká Kamenice  (O pohár starosty města, Peklo Severu)
25.06.2017  Bedřichov  (Decathlon Cup)
25.06.2017  Úvaly  (Bikeclinic Cup)

Červenec
01.07.2017 undefined Holešov  (Bikemaraton Drásal České spořitelny - Kolo pro život)
01.07.2017  Dolný Kubín  (Oravský cyklomaratón)
08.07.2017  Zadov  (Šumavský pohár MTB, Přebor Jihočeského kr. MTB)
15.07.2017  Javorník (Hodonín)  (Karpatský pedál)
22.07.2017  Brno  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCE)
23.07.2017  Brno  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCO)
29.07.2017 undefined Zadov  (Šumavský MTB maraton České spořitelny - Kolo pro život)
30.07.2017  Praha-Letňany  (Bikeclinic Cup)

Srpen
12.08.2017 undefined Karlovy Vary  (Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny - Kolo pro život)
19.08.2017 undefined Chrudim  (Manitou Železné hory České spořitelny - Kolo pro život)
19.08.2017   Jistebnice  (Jihočeský MTB pohár,Trek Jistebnický maraton - Galaxy série)
26.08.2017  Mladá Boleslav undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
26.08.2017  Dubnica  (CONTINENTAL Novodubnický maratón)
27.08.2017  Kouřim  (Bikeclinic Cup)

Září
02.09.2017 undefined Plzeň  (Plzeňská MTB 50 - Kolo pro život)
02.09.2017  Bakov  (Emerge Česká pojišťovna pohár města, SpinFit Dětský MTB Cup Lib.kraje)
02.09.2017  Úvaly u Prahy  (Velká cena města Úval)
09.09.2017 undefined Znojmo  (Znojmo Burčák Tour Kooperativy - Kolo pro život)
09.09.2017  Liberec undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
09.09.2017  Valtice  (Author Valtické Cyklování)
09.09.2017  Česká Kamenice  (Okruhy pod Jehlou, Peklo Severu)
09.09.2017  Topoľčianky  (Cyklomaratón Topoľčianky)
16.09.2017  Nová Paka  (BEMANIAX Novopacký maraton)
16.09.2017  Košice  (Škoda MTB Singletrack maratón)
17.09.2017  Praha-Točná  (Bikeclinic Cup)
17.09.2017  Praha-Libuš  (Pražský MTB pohár)
23.09.2017 undefined Odry  (Oderská Mlýnice České spořitelny - Kolo pro život)
24.09.2017  Bedřichov  (Decathlon Cup)
24.09.2017  Praha-Kbely  (Pražský MTB pohár)
30.09.2017 undefined Nové Město na Moravě  (Vysočina Arena Tour České spořitelny - Kolo pro život)

Říjen
14.10.2017  Liberec  (Decathlon Cup)
21.10.2017  Jesenice u Rakovníka  (Jesenický Surovec)

 

 



 

 

MTB Seriály