Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Dětské běžecké závody 2018

Prosinec
08.12.2018  Bílovice nad Svitavou (Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka)
08.12.2018  Frýdek-Místek (Předvánoční běh, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
09.12.2018  Cheb (Chebská běžecká zima)
09.12.2018  Kadaň (Čertovský běh na Úhošť, Zimní běžecký pohár)
15.12.2018  Němčice (Vánoční běh okolo Zlatého pásku, ISCAREX pohár mládeže) 

15.12.2018  Vranov u Brna (Vranovský žleb, Brněnský běžecký pohár)
16.12.2018  Kadaň (Horský kros na Středním vrchu, Zimní běžecký pohár)
23.12.2018  Kadaň (Vánoční běh Brodcemi, Zimní běžecký pohár)
26.12.2018  Kadaň (Štěpánský běh v městském parku, Zimní běžecký pohár)
26.12.2018  Syrovice (Štěpánský běh, Brněnský běžecký pohár)

30.12.2018  Kadaň (Běh kolem Špičáku, Zimní běžecký pohár)
31.12.2018  Havlovice (Silvestrovský běh, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)

 

Dětské běžecké závody 2019

Leden
01.01.2019  Kadaň (Novoroční kondiční běh, Zimní běžecký pohár)
05.01.2019  Kuřim (Kuřimský kros, Brněnský běžecký pohár)
13.01.2019  Kadaň (Tříkrálový běh, Zimní běžecký pohár)
16.01.2019  Rtyně v Podkrkonoší (Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
19.01.2019  Radostice (Radostická nerezová desítka, Brněnský běžecký pohár)
20.01.2019  Kadaň (Lestkovský půlmaraton, Zimní běžecký pohár)
20.01.2019  Cheb (Chebská běžecká zima)
23.01.2019  Havlovice (Běh Ratibořickým údolím, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
26.01.2019   Rájec-Jestřebí (Rájecká desítka, Brněnský běžecký pohár, Okresní běžecká liga Blansko)
27.01.2019  Kadaň (Lomazická stezka, Zimní běžecký pohár)

Únor
03.02.2019  Kadaň (Běh přes Strážiště, Zimní běžecký pohár)
06.02.2019  Batňovice (Běh přes Vartu, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
10.02.2019  Kadaň (Běh lesoparkem, Zimní běžecký pohár)
10.02.2019  Cheb (Chebská běžecká zima)
17.02.2019  Kadaň (Běh kolem Úhoště, Zimní běžecký pohár)

20.02.2019  Malé Svatoňovice (Běh do vrchu na Odolov a zpět, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
24.02.2019  Kadaň (Běžecký dvojboj, Zimní běžecký pohár)

Březen
02.03.2019  Praha-Kbely (Kbelská 10)
03.03.2019  Úpice (Úpická desítka, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
09.03.2019  Modřice (Modřický pohár, Brněnský běžecký pohár)
09.03.2019  Pečky (Pečecká desítka)
16.03.2019  Brno-Nový Lískovec (Běh kolem Myslivny, Brněnský běžecký pohár)
30.03.2019  České Budějovice (Česká pojišťovna RunTour)

Duben
13.04.2019  Brno-Rakovec (Brněnská přehrada, Brněnský běžecký pohár)
13.04.2019  Ostrava (Innogy Kids Cup)
27.04.2019  Ústí nad Labem (Česká pojišťovna RunTour)
27.04.2019  Lednice (Běhej lesy Lednice)
27.04.2019  Přeštice (Přeštická desítka)
27.04.2019  Hradec Králové (Innogy Kids Cup)

Květen
11.05.2019  Brno (Česká pojišťovna RunTour)
18.05.2019  Brno (Innogy Kids Cup)
18.05.2019  Mořina (Běhej lesy Karlštejn)
25.05.2019  Liberec (Innogy Kids Cup)
 
Červen
01.06.2019  Milovy (Běhej lesy Vysočina)
08.06.2019  Ostrava (Česká pojišťovna RunTour)
22.06.2019  Kladská (Běhej lesy Slavkovský les)
 
Červenec
13.07.2019  Liberec (Česká pojišťovna RunTour)
20.07.2019  Skořice (Běhej lesy Brdy)

Srpen
10.08.2019  Most (Innogy Kids Cup)
10.08.2019  Bílá (Běhej lesy Bílá)
24.08.2019  Olomouc (Česká pojišťovna RunTour)
31.08.2019  Bedřichov (Jizerská 50 Run)

Září
14.09.2019  Praha (Innogy Kids Cup)

14.09.2019  Olšina (Běhej lesy Boletice)

Říjen
05.10.2019  České Budějovice (Innogy Kids Cup)
12.10.2019  Praha (Česká pojišťovna RunTour)
19.10.2019  Olomouc (Innogy Kids Cup)

Listopad
09.11.2019  Pardubice (Česká pojišťovna RunTour)