Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Dětské běžecké závody 2018

Říjen
17.10.2018  Nový Malín (Malínská Osmička, Šumperský prcek)
17.10.2018  Frýdek-Místek (Frýdecká míle, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
19.10.2018  Jihlava (Běh Heulosem-memoriál Jiřího Šmrhy, Běžec Vysočiny)
20.10.2018  Jablonné v Podještědí (Běh okolo Lemberka, Okresní běžecká liga)
20.10.2018  Ostravice (Ostravický kros, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
20.10.2018  Rakšice (Krumlovský běh, Orelská běžecká liga)
21.10.2018  Kuřim (Kuřimská hodinovka, Kuřimská běžecká liga)
21.10.2018  Šumperk (Horokros, Šumperský prcek)
27.10.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
27.10.2018  Žampach (Kros okolo Žampachu a přes Kozince, ISCAREX pohár mládeže)

Listopad
03.11.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.11.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

03.11.2018  Pardubice (Česká pojišťovna RunTour)
03.11.2018  Přeštice (Lesní kros Přeštická osmička)
03.11.2018   Frýdek-Místek (Hornická desítka, Běžecký pohár Olomouc.kraje, Běžecká cena mládeže FM)
03.11.2018  Česká Lípa (Krosmaratón, Okresní běžecká liga)
04.11.2018  Praha-Motol (Motolské jamky, Pohár pražských běžeckých nadějí)
04.11.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.11.2018  Kuřim (Běh na Babí lom, Kuřimská běžecká liga)
10.11.2018   Hořovice (Podzimní Dražovka, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přesp.běhu)
10.11.2018  Úpice (Běh Dlouhými Záhony, Orelská běžecká liga)
10.11.2018  Praha-Stromovka (Podzimní běh Olympu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
11.11.2018  Žandov (Žandovská desítka, Okresní běžecká liga)
11.11.2018  Ostrava-Poruba (Mistrovství Moravy a Slezska v krosu, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
11.11.2018  Cheb (Chebská běžecká zima)
17.11.2018  Moravské Budějovice (Běh P.Kosmáka, Orelská běžecká liga)
17.11.2018  Tochovice (Tochovický kros Podrejžím, Brdský běžecký pohár)
17.11.2018  Jehnice (Běh o pohár Jehnic, Brněnský běžecký pohár)
17.11.2018  Kralovice (Malá Kralovická)
17.11.2018  Hrabová (Běh 17. listopadu)
17.11.2018  Praha-Obora Hvězda (Běh 17.listopadu)
17.11.2018  Přerov (Běh 17. listopadu)
18.11.2018  Paskov (Paskovská devítka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)

Prosinec
01.12.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
01.12.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
01.12.2018  Úpice (Mikulášský běh, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
01.12.2018  Okrouhlá (Mikulášský běh,Okresní běžecká liga Blansko, Brněnský běžecký pohár)
05.12.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
08.12.2018  Frýdek-Místek (Předvánoční běh, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
09.12.2018  Cheb (Chebská běžecká zima)
15.12.2018  Němčice (Vánoční běh okolo Zlatého pásku, ISCAREX pohár mládeže) 
15.12.2018  Vranov u Brna (Vranovský žleb, Brněnský běžecký pohár)
26.12.2018  Syrovice (Štěpánský běh, Brněnský běžecký pohár)
31.12.2018  Havlovice (Silvestrovský běh, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)


 

 

Dětské běžecké závody 2019

Leden
05.01.2019  Kuřim (Kuřimský kros, Brněnský běžecký pohár)
16.01.2019  Rtyně v Podkrkonoší (Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
19.01.2019  Radostice (Radostická nerezová desítka, Brněnský běžecký pohár)
23.01.2019  Havlovice (Běh Ratibořickým údolím, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
26.01.2019   Rájec-Jestřebí (Rájecká desítka, Brněnský běžecký pohár, Okresní běžecká liga Blansko)

Únor
06.02.2019  Batňovice (Běh přes Vartu, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
20.02.2019  Malé Svatoňovice (Běh do vrchu na Odolov a zpět, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)

Březen
02.03.2019  Praha-Kbely (Kbelská 10)
03.03.2019  Úpice (Úpická desítka, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
09.03.2019  Modřice (Modřický pohár, Brněnský běžecký pohár)
09.03.2019  Pečky (Pečecká desítka)
16.03.2019  Brno-Nový Lískovec (Běh kolem Myslivny, Brněnský běžecký pohár)

Duben
13.04.2019  Brno-Rakovec (Brněnská přehrada, Brněnský běžecký pohár)