Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Dětské běžecké závody 2018

Leden
01.01.2018  Kadaň (Novoroční kondiční běh, Zimní běžecký pohár)
06.01.2018  Kuřim (Kuřimský kros, Brněnský běžecký pohár)
06.01.2018  Moutnice (Memoriál účastníků II. Odboje, Orelská běžecká liga)
06.01.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.01.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

10.01.2018  Rtyně v Podkrkonoší (Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
13.01.2018   Osek (Běh Partyzán.stezkou, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže)
14.01.2018  Kadaň (Tříkrálový běh, Zimní běžecký pohár)
17.01.2018  Havlovice (Běh Ratibořickým údolím, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
18.01.2018  Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)
20.01.2018  Radostice (Radostická nerezová desítka, Brněnský běžecký pohár)
20.01.2018  Liteň (Zimní běh Litní a zámeckým parkem, Brdský běžecký pohár)
21.01.2018  Kadaň (Lestkovský půlmaraton, Zimní běžecký pohár)
21.01.2018  Cheb (Chebská běžecká zima)
27.01.2018   Rájec-Jestřebí (Rájecká desítka, Brněnský běžecký pohár, Okresní běžecká liga Blansko)
28.01.2018  Kadaň (Lomazická stezka, Zimní běžecký pohár)
31.01.2018  Batňovice (Běh přes Vartu, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)

Únor
03.02.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.02.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

04.02.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.02.2018  Kadaň (Běh přes Strážiště, Zimní běžecký pohár)
07.02.2018  Malé Svatoňovice (Běh do vrchu na Odolov a zpět, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
10.02.2018  Zlín (Běh Jižními Svahy)
11.02.2018  Kadaň (Běh lesoparkem, Zimní běžecký pohár)
11.02.2018  Cheb (Chebská běžecká zima)
15.02.2018  Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)
17.02.2018  Modřice (Modřický pohár, Brněnský běžecký pohár)
17.02.2018  Moravské Budějovice (Maratón Jana Buly, Orelská běžecká liga)
18.02.2018  Kadaň (Běh kolem Úhoště, Zimní běžecký pohár)
21.02.2018  Havlovice (Běh kolem Vízmburku, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
24.02.2018   Kuřim (Malá cena Zlobice, Kuřimská běžecká liga, Orelská běžecká liga)
24.02.2018  Prusinovice (Rohálovská desítka, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
25.02.2018  Kadaň (Běžecký dvojboj, Zimní běžecký pohár)

Březen
03.03.2018  Praha-Kbely (Kbelská 10)
03.03.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.03.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.03.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.03.2018  Úpice (Úpická desítka, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
04.03.2018  Louny (Jarní přespolní běh - Memoriál Lucky Náprstkové)
10.03.2018  Pečky (Pečecká desítka)
10.03.2018  Brno-Nový Lískovec (Běh kolem Myslivny, Brněnský běžecký pohár)
11.03.2018  Prachov (Žabí běh, Běžec Jičínské kotliny)
17.03.2018  Hodonín (Hodonínský kros,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
17.03.2018  Frýdek-Místek (Běh okolo Olešné, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
17.03.2018  Přerov (Jarní běh, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
18.03.2018   Tachov (Memoriál J.Machta, Běžecký pohár mládeže Plzeň.kraje, Dětský běžec Tachovska)
18.03.2018  Zábřeh na Moravě (Běh za břehem, Šumperský prcek)
20.03.2018  Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)
21.03.2018  Praha-Obora Hvězda (Pražský běžecký pohár mládeže)
24.03.2018   Cerhovice (Josefský běh, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
24.03.2018  Kuřim (Aprílový maratón, Kuřimská běžecká liga)
24.03.2018  Velké Pavlovice (Běh o velkopavlovickou meruňku)
25.03.2018  Brno-Rakovec (Brněnská přehrada, Brněnský běžecký pohár)
25.03.2018  Nový Bor (Jarní běh sídlištěm Západ, Okresní běžecká liga)
27.03.2018  Praha-Divoká Šárka (Pražský běžecký pohár mládeže)
28.03.2018  Hněvkov (Běh Balatonem, Šumperský prcek)
28.03.2018  Frýdek-Místek (Štandl kros,Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
30.03.2018  Olomouc (Běh olomouckým parkem, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
31.03.2018  Svitavy (Svitavská 10, ISCAREX pohár mládeže)

Duben
01.04.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.04.2018   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
04.04.2018  Šumperk (Kros gymnázia, Šumperský prcek)
04.04.2018  Praha-Vítkov (Pražský běžecký pohár mládeže)
05.04.2018  Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)
07.04.2018   Hořovice (Jarní Dražovka, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespol. běhu)
07.04.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
07.04.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
07.04.2018  Hranice (Běh vítězství, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
07.04.2018  Mikulčice (Velká Morava,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
07.04.2018  Obřany (Obřanský kros, Orelská běžecká liga)
07.04.2018  Hrádek (Běh Hrádkem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
08.04.2018  Jaroměř (Jaroměřský kros, ISCAREX pohár mládeže)
08.04.2018  Frenštát pod Radhoštěm (Běh Papratnou, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
08.04.2018  Sosnová u České Lípy (Jarní přespolní běh, Okresní běžecká liga)
08.04.2018  Praha-Modřany (Přespolní běh nad Modřanskou roklí, Pohár pražských běžeckých nadějí)
11.04.2018  Šumperk (Na honěnou, Šumperský prcek)
11.04.2018  Frýdek-Místek (Trojka na dráze, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
11.04.2018  Praha-Nové Butovice (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
11.04.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
13.04.2018   Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
13.04.2018  Pávov (Jarní běh, Běžec Vysočiny)
13.04.2018  Jablonné v Podještědí (Hodinovka Jablonné, Okresní běžecká liga)
14.04.2018  Dolní Újezd (Běh Dolním Újezdem, ISCAREX pohár mládeže) - zrušeno
14.04.2018  Ostrava (Innogy Kids Cup)
14.04.2018  Lednice (Běhej lesy Lednice)
14.04.2018  České Budějovice (Česká pojišťovna RunTour)
14.04.2018  Vlaška (Jarní běh pro zdraví, Brdský běžecký pohár)
14.04.2018  Veřovice (Veřovská 10, Orelská běžecká liga)
14.04.2018  Pržno (Pržeňská desítka)
14.04.2018  Bělá nad Radbuzou (Bělská pětka, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
14.04.2018  Praha-Jižní Město (Jarní běhání, Pohár pražských běžeckých nadějí)
15.04.2018  Cvikov (Přespolní běh Cvikováčku, Okresní běžecká liga)
18.04.2018  Plzeň-Litice (Běh osvobození, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
18.04.2018  Loučná nad Desnou (Parkový běh, Šumperský prcek)
18.04.2018  Frýdek-Místek (Čokoládová tretra, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
18.04.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
20.04.2018  Hybrálec (Kolem trpaslíka, Běžec Vysočiny)
21.04.2018  Brno-Lesná (Jarní běh severem, Orelská běžecká liga)
21.04.2018  Vacenovice (Běh osvobození Vacenovic,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
21.04.2018  Šternberk (Běh šternberským parkem, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
21.04.2018  Česká Třebová (Běh Javorkou, ISCAREX pohár mládeže)
22.04.2018  Rychnov nad Kněžnou (Jarní půlmaraton, ISCAREX pohár mládeže)

24.04.2018  Teplice (Mladé Běkodo)
24.04.2018  Praha-Stromovka (Jarní běh Olympu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
25.04.2018  Krásné (Běh na Krásném, Šumperský prcek)
27.04.2018  Žamberk (Běh na Rozálku, ISCAREX pohár mládeže)
27.04.2018  Pelhřimov (Pelhřimovský běh s poutníkem, Běžec Vysočiny)
28.04.2018  Brniště (Brnišťský půlmaraton, Okresní běžecká liga)
28.04.2018  Bělkovice (Bělkovický kros, Malá cena mladých vytrvalců)
28.04.2018  Svitavy (Svitavský stýpl, ISCAREX pohár mládeže)
28.04.2018  Přeštice (Přeštická desítka)
28.04.2018  Hradec Králové (Innogy Kids Cup)
29.04.2018  Jablonné nad Orlicí (Memoriál Q.Štěpánka, ISCAREX pohár mládeže)

Květen
01.05.2018  Železnice (Železňák-Cidliňák, Běžec Jičínské kotliny)
01.05.2018  Polička (Běh kolem poličských hradeb, ISCAREX pohár mládeže)
01.05.2018  Frýdek-Místek (Májové závody, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
01.05.2018  Radvanec (Běh Údolím samoty, Okresní běžecká liga)
02.05.2018   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
02.05.2018  Kolšov (Běh Markovicou, Šumperský prcek)
05.05.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.05.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.05.2018  Praha (dm rodinný běh)
05.05.2018  Mořina (Běhej lesy Karlštejn)
05.05.2018  Moravský Beroun (Hášův běh, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
05.05.2018   Letohrad (Letohradská pětka, ISCAREX pohár mládeže, Orelská běžecká liga)
06.05.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
08.05.2018  Rohatec (Rohatecká desítka,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
08.05.2018  Mochtín (Mochtínský přespolní běh, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
08.05.2018  Jihlava (Běh vítězství, Běžec Vysočiny)
08.05.2018  Kamenický Šenov (Běh Kamenickým Šenovem, Okresní běžecká liga)

09.05.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
09.05.2018  Králec (Na Baštu, Šumperský prcek)
11.05.2018  Plandry (Planderský běh, Běžec Vysočiny)
12.05.2018  Újezd nad Lesy (Běh o pohár starosty, Pohár pražských běžeckých nadějí)

12.05.2018  Pardubice (Synthesia AGROFERT Run)
12.05.2018  Liberec (Innogy Kids Cup)
12.05.2018  Brno (Česká pojišťovna RunTour)
12.05.2018  Malá Vrbka (Běh o malansků trnku,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
12.05.2018  Točník (Běžíme na hrad)
12.05.2018  Polevsko (Polevský běh, Okresní běžecká liga)
13.05.2018  Kuřim (Běh kolem Babího lomu, Kuřimská běžecká liga)
13.05.2018  Choceň (Běh Choceňskými sady, ISCAREX pohár mládeže)
13.05.2018  Jablunkov (Běh Jablunkovem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
15.05.2018  Teplice (Mladé Běkodo)
15.05.2018  Trojanovice (Přes mosty, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
16.05.2018  Písařov (Jarní kros Písařova, Šumperský prcek)
18.05.2018  Stonařov (Stonařovské aleje, Běžec Vysočiny)
19.05.2018  Horka nad Moravou (Kokina běh, Malá cena mladých vytrvalců)

19.05.2018  Olešnice (Memoriál P. Benáčka, Orelská běžecká liga)
19.05.2018  Brno (Innogy Kids Cup)
19.05.2018  Karlovy Vary (dm rodinný běh)
19.05.2018  Valašské Meziříčí (Deza Desítka okolo komína)
19.05.2018  Zámeček u Lanškrouna (Běh na Zámeček, ISCAREX pohár mládeže)
20.05.2018  Nekoř (Nekořský kros, ISCAREX pohár mládeže)
20.05.2018  Bohutín (Brdská 25, Brdský běžecký pohár)
20.05.2018  Krompach (Běh okolo Hvozdu, Okresní běžecká liga)
23.05.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
23.05.2018  Frýdek-Místek (Pětka na dráze, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
23.05.2018  Olomouc (Smejkalovky pomáhají, Malá cena mladých vytrvalců)
25.05.2018  Kamenice (Kamenická 15, Běžec Vysočiny)
25.05.2018  Skalka (Běh ve Skalce, Malá cena mladých vytrvalců)
26.05.2018  Chrást u Příbrami (Tuháčkův běh, Brdský běžecký pohár)
26.05.2018  Ústí nad Labem (Česká pojišťovna RunTour)
26.05.2018  Jičín (Cityrun, Běžec Jičínské kotliny)
26.05.2018  Karlovy Vary (Diana třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
27.05.2018  Javorník (Běh filipovským údolím,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
27.05.2018  Mariánské Lázně (Hamelika třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
30.05.2018  Šumperk (Kolem Skalky, Šumperský prcek)
30.05.2018   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)

Červen
01.06.2018  Jihlava (Jihlavská hodinovka, Běžec Vysočiny)
02.06.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.06.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

02.06.2018  České Budějovice (dm rodinný běh)
02.06.2018  Skořice (Běhej lesy Brdy)
02.06.2018   Dolní Dobrouč (Běh Dobroučským krajem, ISCAREX pohár mládeže, Orel.BL)
02.06.2018  Plzeň (Chlum třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
03.06.2018  Plzeň (Krkavec třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)

03.06.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.06.2018  Šaratice (Běh kolem Mohyly míru,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)

03.06.2018  Bouzov (Běžíme na hrad)
03.06.2018  Štědrákova Lhota (Lesy u Lesanky, Šumperský prcek)
03.06.2018  Frýdek-Místek (Běh mezi náměstími, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
06.06.2018  Kouty nad Desnou (Koutecká vertikála, Šumperský prcek)
06.06.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
08.06.2018  Opatov (Přes tři hráze, Běžec Vysočiny)

09.06.2018  Litohlavy u Rokycan (Vršíček třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
09.06.2018   Knířov u Vysokého Mýta (Knířovský běh, ISCAREX pohár mládeže, Orel.BL)
10.06.2018  Jince (Jinecký kros, Brdský běžecký pohár)
10.06.2018   Stříbro (Běh histor.Stříbrem, Běžecký pohár mládeže Plzeň.kraje, Dětský běžec Tachovska)
13.06.2018  Hraběšice (Poběž a uvidíš!, Šumperský prcek)
15.06.2018  Lanškroun (Zemská míle)
15.06.2018  Jihlava (Okolo Rudného, Běžec Vysočiny)
16.06.2018  Lhota nad Moravou (Běh Jana Opletala, Malá cena mladých vytrvalců)

16.06.2018  Napajedla (Fatra Desítka okolo komína)
16.06.2018  Příbram (Příbramský půlmaraton, Brdský běžecký pohár)
16.06.2018  Kunovice (Běh o pohár města a EPS, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
17.06.2018   Dolní Čermná (Běh přes Červený vrch, ISCAREX pohár mládeže)
19.06.2018  Teplice (Mladé Běkodo)
20.06.2018  Bratrušov (Bratrušovské vrchy, Šumperský prcek)
20.06.2018  Třinec (Desítka na dráze, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
23.06.2018  Olomouc (dm rodinný běh)
23.06.2018  Kladská (Běhej lesy Slavkovský les)
23.06.2018  Moravský Písek (Běh Moravským Pískem, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
24.06.2018  Nové Veselí (Půlmaratón, Běžec Vysočiny)
27.06.2018  Frenštát pod Radhoštěm (Letní test, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
27.06.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)

28.06.2018  Kuřim (Memoriál MUDr. Vališe, Kuřimská běžecká liga)
29.06.2018  Česká Lípa (Večerní hodinovka na dráze, Okresní běžecká liga)
30.06.2018  Lužany (Běh lužanskými hvozdy, Běžec Jičínské kotliny)

Červenec
01.07.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.07.2018  Moravský Beroun (Běh pod Slunečnou, Malá cena mladých vytrvalců)
07.07.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
07.07.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

07.07.2018  Luleč (Lulečský preclík, Orelská běžecká liga)
07.07.2018  Nová Lhota (Novolhotská pětka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
08.07.2018  Lochovice (Lochovice-Plešivec, Brdský běžecký pohár)
11.07.2018   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
11.07.2018  Tichá (Tichavská tůňka, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
11.07.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
13.07.2018  Olomouc (Hudební pětka na dráze, Malá cena mladých vytrvalců)
14.07.2018  Olomouc (Česká pojišťovna RunTour)
21.07.2018  Vyškov (Vyškovská 12, Orelská běžecká liga)
21.07.2018  Milovy (Běhej lesy Vysočina)
27.07.2018  Svinná u České Třebové (Svinnský kros, ISCAREX pohár mládeže)
27.07.2018  Praha - Střelecký ostrov (HERVIS CHALLENGEJUNIOR)

Srpen
04.08.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.08.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

04.08.2018  Velká n.Vel. (Horňácká pětadvacítka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
05.08.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.08.2018  Černovír u Ústí nad Orlicí (Černovírský kros, ISCAREX pohár mládeže)
11.08.2018 
 Bělá (Běh údolím řeky Bělé, ISCAREX pohár mládeže)
11.08.2018  Most (Innogy Kids Cup)
11.08.2018  Bílá (Běhej lesy Bílá)
11.08.2018   Vnorovy (Vnorovská desítka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže, Orel.BL)
12.08.2018  Frenštát pod Radhoštěm (Cena SK Valašského Království, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
18.08.2018  Bystřice pod Hostýnem (Běh na sv. Hostýn, Orelská běžecká liga)
18.08.2018  Liberec (Česká pojišťovna RunTour)
18.08.2018  Domažlice (Chodská 1500, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
22.08.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
24.08.2018  Pávov (Běh na Vysoký kámen, Běžec Vysočiny)
24.08.2018   Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
24.08.2018  Palkovice (Palkovice-Kubánkov, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
25.08.2018  Bedřichov (Jizerská 50 Run)
25.08.2018  Plzeň (Běh PT kolem Boleveckých rybníků, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
26.08.2018  Výprachtice (Výprachtice - Buková hora, ISCAREX pohár mládeže)
29.08.2018   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
31.08.2018   Kněžice (Běh alejemi, Běžec Vysočiny, Orelská běžecká liga)

Září
01.09.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
01.09.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

01.09.2018  Ostrava (Česká pojišťovna RunTour)
01.09.2018  Lovosice (Lovochemie AGROFERT Run)
01.09.2018  Vísky (Vísecká desítkaOrelská běžecká liga)
01.09.2018  Dolní Dobrouč (Strážný nahoru a dolůOrelská běžecká liga)
01.09.2018  Kuřim (Kuřimská hora, Kuřimská běžecká liga)
01.09.2018  Lipov (Lipovská desítka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
02.09.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.09.2018   Karlštejn (Karlštejnská 9, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
04.09.2018  Teplice (Mladé Běkodo)
05.09.2018  Šumperk (Běh na Senovou, Šumperský prcek)
05.09.2018  Pustevny (Pustevny nahoru dolu, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
07.09.2018  Řásná (Přespolní běh, Běžec Vysočiny)
08.09.2018  Praha-Dolní Počernice (Běh babího léta, Pohár pražských běžeckých nadějí)
08.09.2018  Olšina (Běhej lesy Boletice)
08.09.2018  Přerov (Precheza AGROFERT Run)
08.09.2018  Lhota u Příbrami (Běh Kovohutěmi, Brdský běžecký pohár)
09.09.2018  Kunětická hora (Běžíme na hrad)
09.09.2018  Plzeň (Plzeňský kardioběh, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
09.09.2018  Cvikov (Běh Cvikovem, Okresní běžecká liga)
09.09.2018  Raškovice (Raškovický čtvrtmaratón, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
12.09.2018  Šumperk (Okolo Lováku, Šumperský prcek)
12.09.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
14.09.2018  Dačice (Dačická 14, Běžec Vysočiny)
15.09.2018  Praha (Innogy Kids Cup)
15.09.2018  Ústí nad Labem (dm rodinný běh)
15.09.2018  Uničov (Uničovská Maratonka, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
15.09.2018  Králíky (Králický Lískovec, ISCAREX pohár mládeže)
19.09.2018  Šumperk (Kros AZ Ekothermu, Šumperský prcek)
19.09.2018  Frýdek-Místek (Slezanská hodinovka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
22.09.2018   Česká Třebová (Cross po lyžařských tratích, ISCAREX pohár mládeže, Orel.BL)
22.09.2018  Praha-Běchovice (Mladé Běchovice, Pohár pražských běžeckých nadějí)
22.09.2018  Zahrádky (Běh lipovou alejí, Okresní běžecká liga)
23.09.2018   Dolní Bojanovice (Burčáková 6, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže, Orel.BL)
23.09.2018  Loket (Běžíme na hrad)
26.09.2018  Šumperk (Kros obchodní akademie, Šumperský prcek)
26.09.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
27.09.2018  Jihlava (Cena BV-memoriál Luboše Svobody, Běžec Vysočiny)
28.09.2018 
 Kamenický Šenov (Běh kolem Panské skály, Okresní běžecká liga)
28.09.2018  Blažovice (Svatováclavský běh, Orelská běžecká liga)
29.09.2018  Příbram (Běh města Příbrami, Brdský běžecký pohár)
29.09.2018   Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
30.09.2018  Bludov (Bludovský kros, Šumperský prcek)
30.09.2018  Horní Heřmanice (Heřmanická osmička, ISCAREX pohár mládeže)

Říjen
02.10.2018  Teplice (Mladé Běkodo)
03.10.2018  Šumperk (Kaskády, Šumperský prcek)
05.10.2018  Polná (Běh Březinou, Běžec Vysočiny)
05.10.2018  Frenštát pod Radhoštěm (Podzimní pětka, Frenštátský běžecký pohár mládeže)

06.10.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.10.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.10.2018  České Budějovice (Innogy Kids Cup)
06.10.2018  Praha (Česká pojišťovna RunTour)
06.10.2018  Veveří (Běžíme na hrad)
06.10.2018  Prachov (Žabí běh, Běžec Jičínské kotliny)
06.10.2018  Šternberk (Podzimní běh parkem, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
06.10.2018  Bukovany (Běh Bukovanský mlýn, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
06.10.2018   Bohutín (Běh Bohutínem, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
06.10.2018  Telč (Roštýnské stráně, Orelská běžecká liga)
06.10.2018  Babylon (Běh babylonskými lesy, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
07.10.2018  Klášterec nad Orlicí (Běh údolím Orlice, ISCAREX pohár mládeže)
07.10.2018  Ruda nad Moravou (Běh salónu Zdena, Šumperský prcek)
10.10.2018  Šumperk (Šumperská hodinovka, Šumperský prcek)

10.10.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
13.10.2018  Doksy (Červený okruh, Okresní běžecká liga)
13.10.2018  Praha-Jižní Město (Podzimní běhání, Pohár pražských běžeckých nadějí)
13.10.2018  Dobříš (Běh města Dobříše, Brdský běžecký pohár)
13.10.2018  Olomouc (Innogy Kids Cup)
13.10.2018  Kuřim (Kuřimská hodinovka, Kuřimská běžecká liga)
13.10.2018  Olbramovice (Desítka okolo Čapáku)
13.10.2018  Klatovy (Běh klatovskou Hůrkou, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
13.10.2018  Baška (Bašťanská šestka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
14.10.2018  Letohrad (Přespolní běh lyžařů, ISCAREX pohár mládeže)
14.10.2018  Hrabenov (Hrabenovský kros, Šumperský prcek)
14.10.2018  Okříšky (Okolo Dolňáku, Běžec Vysočiny)
17.10.2018  Nový Malín (Malínská Osmička, Šumperský prcek)

17.10.2018  Frýdek-Místek (Frýdecká míle, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
19.10.2018  Jihlava (Běh Heulosem-memoriál Jiřího Šmrhy, Běžec Vysočiny)
20.10.2018  Jablonné v Podještědí (Běh okolo Lemberka, Okresní běžecká liga)
20.10.2018  Ostravice (Ostravický kros, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
20.10.2018  Rakšice (Krumlovský běh, Orelská běžecká liga)
21.10.2018  Šumperk (Horokros, Šumperský prcek)
27.10.2018  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
27.10.2018  Žampach (Kros okolo Žampachu a přes Kozince, ISCAREX pohár mládeže)

Listopad
03.11.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.11.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

03.11.2018  Pardubice (Česká pojišťovna RunTour)
03.11.2018   Frýdek-Místek (Hornická desítka, Běžecký pohár Olomouc.kraje, Běžecká cena mládeže FM)
03.11.2018  Česká Lípa (Krosmaratón, Okresní běžecká liga)
04.11.2018  Praha-Motol (Motolské jamky, Pohár pražských běžeckých nadějí)
04.11.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.11.2018  Kuřim (Běh na Babí lom, Kuřimská běžecká liga)
10.11.2018   Hořovice (Podzimní Dražovka, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přesp.běhu)
10.11.2018  Úpice (Běh Dlouhými Záhony, Orelská běžecká liga)
10.11.2018  Praha-Stromovka (Podzimní běh Olympu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
11.11.2018  Žandov (Žandovská desítka, Okresní běžecká liga)
11.11.2018  Ostrava-Poruba (Mistrovství Moravy a Slezska v krosu, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
17.11.2018  Moravské Budějovice (Běh P.Kosmáka, Orelská běžecká liga)
17.11.2018  Tochovice (Tochovický kros Podrejžím, Brdský běžecký pohár)
18.11.2018  Paskov (Paskovská devítka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)

Prosinec
01.12.2018  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
01.12.2018  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.12.2018  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
08.12.2018  Frýdek-Místek (Předvánoční běh, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
15.12.2018  Němčice (Vánoční běh okolo Zlatého pásku, ISCAREX pohár mládeže)