Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Dětské běžecké závody 2017

Říjen
18.10.2017  Nový Malín (Malínská Osmička, Šumperský prcek)
20.10.2017  Jihlava (Běh Heulosem-memoriál Jiřího Šmrhy, Běžec Vysočiny)
21.10.2017  Rakšice (Krumlovský běh, Orelská běžecká liga)
21.10.2017  Hořice (Hořická rokle,Okresní běžecká liga Blansko)

21.10.2017  Jablonné v Podještědí (Běh okolo Lemberka, Okresní běžecká liga)
21.10.2017  Jihlava (Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
22.10.2017  Frýdek-Místek (Štandl kros, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
22.10.2017  Žampach (Kros okolo Žampachu a přes Kozince, ISCAREX pohár mládeže)
22.10.2017  Šumperk (Horokros, Šumperský prcek)
28.10.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
28.10.2017  Česká Lípa (Krosmaratón, Okresní běžecká liga)
29.10.2017  Kuřim (Běh na Babí lom, Kuřimská běžecká liga)

Listopad
04.11.2017  Pardubice (Česká pojišťovna RunTour)

04.11.2017  Křivoklát (Malá Křivoklátská, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
04.11.2017   Frýdek-Místek (Hornická desítka, Běžecký pohár Olomouc.kraje, Běžecká cena mládeže FM)
04.11.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.11.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

05.11.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.11.2017  Praha-Motol (Motolské jamky, Pohár pražských běžeckých nadějí)
11.11.2017   Hořovice (Podzimní Dražovka, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přesp.běhu)
11.11.2017  Jedovnice (Běh za jedovnickým kaprem, Orelská běžecká liga)
11.11.2017  Úpice (Běh Dlouhými Záhony, Orelská běžecká liga)

12.11.2017  Žandov (Žandovská desítka, Okresní běžecká liga)
18.11.2017  Moravské Budějovice (Běh P.Kosmáka, Orelská běžecká liga)

18.11.2017  Vyškov (Vyškovský Mikulášský běh, Dlouhá míle)
18.11.2017  Praha-Stromovka (Podzimní běh Olympu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
18.11.2017  Tochovice (Tochovický kros Podrejžím, Brdský běžecký pohár)

Prosinec
02.12.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.12.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

02.12.2017  Úpice (Mikulášský běh, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
02.12.2017  Okrouhlá (Mikulášský běh,Okresní běžecká liga Blansko, Brněnský běžecký pohár)
03.12.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
09.12.2017  Frýdek-Místek (Předvánoční běh, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
16.12.2017  Němčice (Vánoční běh okolo Zlatého pásku, ISCAREX pohár mládeže) 
27.12.2017  Petrovice (Hraběnčino běhání,Okresní běžecká liga Blansko)
31.12.2017  Havlovice (Silvestrovský běh, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)


 

 

Dětské běžecké závody 2018

Leden
10.01.2018  Rtyně v Podkrkonoší (Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
17.01.2018  Havlovice (Běh Ratibořickým údolím, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
31.01.2018  Batňovice (Běh přes Vartu, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)

Únor
07.02.2018  Malé Svatoňovice (Běh do vrchu na Odolov a zpět, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
21.02.2018  Havlovice (Běh kolem Vízmburku, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)

Březen
03.03.2018  Praha-Kbely (Kbelská 10)
04.03.2018  Úpice (Úpická desítka, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
10.03.2018  Pečky (Pečecká desítka)

 

Běžecké seriály