Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Dětské běžecké závody 2017

Leden
01.01.2017  Kadaň (Novoroční kondiční běh, Zimní běžecký pohár)
07.01.2017  Kuřim (Kuřimský kros, Brněnský běžecký pohár)
07.01.2017   Osek (Běh Partyzán.stezkou, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže)
07.01.2017  Slatinice (Dětský zimní běh)
07.01.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
07.01.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
07.01.2017  Chotěboř (Novoroční běh, Chotěbořský běžecký pohár)
07.01.2017  Moutnice (Memoriál účastníků II. Odboje, Orelská běžecká liga)

08.01.2017  Kadaň (Běh kolem Úhoště, Zimní běžecký pohár)
08.01.2017  Kobeřice (Zimní běh Kobeřicemi)
11.01.2017  Rtyně v Podkrkonoší (Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
14.01.2017  Uhřice (Uhřické kolečko)
14.01.2017  Chýnov (Běh milénia)
15.01.2017  Cheb (Chebská běžecká zima)
15.01.2017  Kadaň (Tříkrálový běh, Zimní běžecký pohár)
21.01.2017  Radostice (Radostická nerezová desítka, Brněnský běžecký pohár)
21.01.2017  Liteň (Zimní běh Litní a zámeckým parkem, Brdský běžecký pohár)
21.01.2017  Hulín (Hulmenská desítka)
22.01.2017  Kadaň (Běh kolem Špičáku, Zimní běžecký pohár)
25.01.2017  Havlovice (Běh Ratibořickým údolím, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
26.01.2017    Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)
29.01.2017  Kadaň (Lestkovský půlmaraton, Zimní běžecký pohár)

Únor
01.02.2017  Batňovice (Běh přes Vartu, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
04.02.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.02.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

05.02.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

05.02.2017  Kadaň (Lomazická stezka, Zimní běžecký pohár)
08.02.2017  Malé Svatoňovice (Běh do vrchu na Odolov a zpět, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)

11.02.2017   Rájec-Jestřebí (Rájecká desítka, Brněnský běžecký pohár, Okresní běžecká liga Blansko)
11.02.2017  Zlín (Běh Jižními Svahy)
12.02.2017  Kadaň (Běh přes Strážiště, Zimní běžecký pohár)
12.02.2017  Cheb (Chebská běžecká zima)
18.02.2017   Kuřim (Malá cena Zlobice, Kuřimská běžecká liga, Orelská běžecká liga)
19.02.2017  Kadaň (Běh lesoparkem, Zimní běžecký pohár)
22.02.2017  Havlovice (Běh kolem Vízmburku, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
23.02.2017  Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)
25.02.2017  Moravské Budějovice (Maratón Jana Buly, Orelská běžecká liga)
25.02.2017  Prusinovice (Rohálovská desítka, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
26.02.2017  Kadaň (Běžecký dvojboj, Zimní běžecký pohár)

Březen
04.03.2017  Praha-Kbely (Kbelská 10)
04.03.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.03.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

05.03.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.03.2017  Úpice (Úpická desítka, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
05.03.2017  Louny (Jarní přespolní běh - Memoriál Lucky Náprstkové)
08.03.2017  Vyškov (Běhání se svíčkou, Dlouhá míle)
11.03.2017  Pečky (Pečecká desítka)
12.03.2017  Modřice (Modřický pohár, Brněnský běžecký pohár)
12.03.2017  Prachov (Žabí běh, Běžec Jičínské kotliny)
16.03.2017  Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)
18.03.2017   Cerhovice (Josefský běh, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
18.03.2017  Hodonín (Hodonínský kros,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
18.03.2017  Frýdek-Místek (Slezanský kros,Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
19.03.2017  Zábřeh na Moravě (Běh za břehem, Šumperský prcek)
19.03.2017  Nový Bor (Jarní běh sídlištěm Západ, Okresní běžecká liga)
22.03.2017  Praha-Divoká Šárka (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
25.03.2017  Velké Pavlovice (Běh o velkopavlovickou meruňku)
25.03.2017  Přerov (Jarní běh, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
25.03.2017  Litomyšl (Litomyšlská dvanáctka, ISCAREX pohár mládeže)
25.03.2017  Brno-Nový Lískovec (Běh kolem Myslivny, Brněnský běžecký pohár)
25.03.2017  Praha-Lesopark Máchalka (Běh Máchalkou)
26.03.2017   Tachov (Memoriál J.Machta, Běžecký pohár mládeže Plzeň.kraje, Dětský běžec Tachovska)
29.03.2017  Hněvkov (Běh Balatonem, Šumperský prcek)
29.03.2017  Praha-Vítkov (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
30.03.2017  Ostrava-Poruba (Porubský Běžecký Pohár)

Duben
01.04.2017  Olomouc (Běh olomouckým parkem, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
01.04.2017  Kuřim (Aprílový maratón, Kuřimská běžecká liga)
01.04.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
01.04.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

01.04.2017  Svitavy (Svitavská 10, ISCAREX pohár mládeže)
01.04.2017  Brno-Obřany (Obřanský kros, Orelská běžecká liga)
01.04.2017  Hořice (Hořická osmička, Okresní běžecká liga Blansko)

01.04.2017  Třebíč (Běh Lorencovými sady, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
02.04.2017  Brno-Rakovec (Brněnská přehrada, Brněnský běžecký pohár)

02.04.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.04.2017  Frenštát pod Radhoštěm (Běh Papratnou, Frenštátský běžecký pohár mládeže)

02.04.2017  Sosnová u České Lípy (Jarní přespolní běh, Okresní běžecká liga)
05.04.2017  Šumperk (Kros gymnázia, Šumperský prcek)

05.04.2017  Praha-Obora Hvězda (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
05.04.2017   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
07.04.2017   Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)

07.04.2017  Jablonné v Podještědí (Hodinovka Jablonné, Okresní běžecká liga)
08.04.2017  Polevsko (Polevský běh, Okresní běžecká liga)
08.04.2017   Hořovice (Jarní Dražovka, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
08.04.2017  České Budějovice (Česká pojišťovna RunTour)
08.04.2017  Mikulčice (Velká Morava,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
08.04.2017  Hranice (Běh vítězství, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
08.04.2017  Bělá nad Radbuzou (Bělská pětka, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
08.04.2017  Frýdek-Místek (Běh okolo Olešné, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
08.04.2017  Praha-Jižní Město (Jarní běhání, Pohár pražských běžeckých nadějí)
08.04.2017  Skalice nad Svitavou (Skalická desítka, Okresní běžecká liga Blansko)
09.04.2017  Praha-Modřany (Přespolní běh nad Modřanskou roklí, Pohár pražských běžeckých nadějí)

09.04.2017  Jaroměř (Jaroměřský kros, ISCAREX pohár mládeže)

09.04.2017  Nové Město na Moravě (Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
11.04.2017 
 Praha-Nové Butovice (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
12.04.2017  Frýdek-Místek (Trojka na dráze, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
12.04.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
12.04.2017  Šumperk (Na honěnou, Šumperský prcek)
13.04.2017  Pávov (Jarní běh, Běžec Vysočiny)
15.04.2017  Vacenovice (Běh osvobození Vacenovic,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
15.04.2017  Pacov (Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
16.04.2017  Cvikov (Přespolní běh Cvikováčku, Okresní běžecká liga)
19.04.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
19.04.2017  Plzeň-Litice (Běh osvobození, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
19.04.2017  Loučná nad Desnou (Parkový běh, Šumperský prcek)
21.04.2017  Hybrálec (Kolem trpaslíka, Běžec Vysočiny)
21.04.2017  Blansko (Jarní pětka na dráze, Okresní běžecká liga Blansko)
22.04.2017  Ostrava (Innogy Kids Cup)
22.04.2017  Veřovice (Veřovská 10, Orelská běžecká liga)

22.04.2017  Brno-Lesná (Jarní běh severem, Orelská běžecká liga)

22.04.2017  Pardubice (AGROFERT Run)
22.04.2017  Skořice (Běhej lesy Brdy)
22.04.2017  Vlaška (Jarní běh pro zdraví, Brdský běžecký pohár)
22.04.2017  Beroun (Běh přes Městskou horu, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
22.04.2017  Hrádek (Běh Hrádkem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
22.04.2017  Nížkov (Kolem dančí obory, Chotěbořský běžecký pohár)
22.04.2017  Česká Třebová (Běh Javorkou, ISCAREX pohár mládeže)

23.04.2017  Šternberk (Běh šternberským parkem, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
25.04.2017  Teplice (Mladé Běkodo)

26.04.2017  Frýdek-Místek (Čokoládová tretra, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)

26.04.2017  Krásné (Běh na Krásném, Šumperský prcek)
26.04.2017  Praha-Stromovka (Jarní běh Olympu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
28.04.2017  Pelhřimov (Pelhřimovský běh s poutníkem, Běžec Vysočiny)
28.04.2017  Žamberk (Běh na Rozálku, ISCAREX pohár mládeže)
29.04.2017  Svitavy (Svitavský stýpl, ISCAREX pohár mládeže)

29.04.2017  Brniště (Brnišťský půlmaraton, Okresní běžecká liga)
29.04.2017  Hradec Králové (Innogy Kids Cup)
29.04.2017  Přeštice (Přeštická desítka)
29.04.2017  Bělkovice (Bělkovický kros, Malá cena mladých vytrvalců)
30.04.2017  Jablonné nad Orlicí (Memoriál Q.Štěpánka, ISCAREX pohár mládeže)

Květen
01.05.2017  Frýdek-Místek (Májové závody, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
01.05.2017  Železnice (Železňák-Cidliňák, Běžec Jičínské kotliny)
01.05.2017  Polička (Běh kolem poličských hradeb, ISCAREX pohár mládeže)
01.05.2017  Boskovice (Boskovické běhy, Okresní běžecká liga Blansko)
01.05.2017  Radvanec (Běh Údolím samoty, Okresní běžecká liga)
03.05.2017   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)

03.05.2017  Kolšov (Běh Markovicou, Šumperský prcek)
06.05.2017   Letohrad (Letohradská pětka, ISCAREX pohár mládeže, Orelská běžecká liga)

06.05.2017  Praha (dm rodinný běh)
06.05.2017  Jihlava (Běh vítězství, Běžec Vysočiny)
06.05.2017  Moravský Beroun (Hášův běh, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
06.05.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.05.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

06.05.2017  Tučapy (Tučapská desítka, Dlouhá míle)
07.05.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
08.05.2017  Rohatec (Rohatecká desítka,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
08.05.2017  Černá Hora (Běh Černou Horou, Okresní běžecká liga Blansko)
08.05.2017  Kamenický Šenov (Běh Kamenickým Šenovem, Okresní běžecká liga)
09.05.2017  Trojanovice (Přes mosty, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
10.05.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
10.05.2017  Králec (Na Baštu, Šumperský prcek)
11.05.2017  Chotěboř (Trojka na dráze, Chotěbořský běžecký pohár)
12.05.2017  Plandry (Planderský běh, Běžec Vysočiny)
13.05.2017  Ústí nad Labem (Česká pojišťovna RunTour)
13.05.2017  Brno (Innogy Kids Cup)
13.05.2017  Malá Vrbka (Běh o malansků trnku,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
13.05.2017  Újezd nad Lesy (Běh o pohár starosty, Pohár pražských běžeckých nadějí)
14.05.2017  Jablunkov (Běh Jablunkovem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
14.05.2017  Choceň (Běh Choceňskými sady, ISCAREX pohár mládeže)
14.05.2017  Kuřim (Běh kolem Babího lomu, Kuřimská běžecká liga)
16.05.2017  Teplice (Mladé Běkodo)

16.05.2017  Horní Lhota (Okresní běžecká liga Blansko)
17.05.2017  Frýdek-Místek (Pětka na dráze, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)

17.05.2017  Písařov (Jarní kros Písařova, Šumperský prcek)
19.05.2017  Stonařov (Stonařovské aleje, Běžec Vysočiny)
20.05.2017  Karlovy Vary (dm rodinný běh)
20.05.2017  Točník (Běžíme na hrad)
20.05.2017  Valašské Meziříčí (AGROFERT Run)
20.05.2017  Olešnice (Memoriál P. Benáčka, Orelská běžecká liga)
20.05.2017  Zámeček u Lanškrouna (Běh na Zámeček, ISCAREX pohár mládeže)

20.05.2017  Horka nad Moravou (Kokina běh, Malá cena mladých vytrvalců)
21.05.2017  Nekoř (Nekořský kros, ISCAREX pohár mládeže)

21.05.2017  Láz u Příbrami (Brdská 25, Brdský běžecký pohár)
21.05.2017  Krompach (Běh okolo Hvozdu, Okresní běžecká liga)
23.05.2017  Skalní mlýn (Okresní běžecká liga Blansko)
26.05.2017  Kamenice (Kamenická 15, Běžec Vysočiny)
27.05.2017  Brno (Česká pojišťovna RunTour)
27.05.2017  Chrást u Příbrami (Tuháčkův běh, Brdský běžecký pohár)
27.05.2017  Bezděkov (O pohár starosty Bezděkova, Chotěbořský běžecký pohár)
27.05.2017  Mořina (Běhej lesy Karlštejn)
27.05.2017  Skalka (Běh ve Skalce, Malá cena mladých vytrvalců)
27.05.2017  Karlovy Vary (Diana třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
28.05.2017  Mariánské Lázně (Hamelika třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
28.05.2017  Přerov (Nadační běh Mamut Přerovem)
28.05.2017  Javorník (Běh filipovským údolím,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
28.05.2017  Ostrov u Macochy (Šamalíkova míle ,Okresní běžecká liga Blansko)
30.05.2017  Ráječko-Nová (Okresní běžecká liga Blansko)

31.05.2017   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
31.05.2017  Šumperk (Kolem Skalky, Šumperský prcek)
31.05.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)

Červen
03.06.2017  České Budějovice (dm rodinný běh)
03.06.2017  Jince (Jinecký kros, Brdský běžecký pohár)
03.06.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.06.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

03.06.2017  Plzeň (Chlum třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
03.06.2017  Bouzov (Běžíme na hrad)
03.06.2017   Dolní Dobrouč (Běh Dobroučským krajem, ISCAREX pohár mládeže, Orel.BL)
03.06.2017  Doubravice nad Svitavou (Svitava kros,Okresní běžecká liga Blansko)
04.06.2017  Plzeň (Krkavec třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
04.06.2017  Dačice (Dačická 14, Běžec Vysočiny)
04.06.2017  Šaratice (Běh kolem Mohyly míru,Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
04.06.2017  Frýdek-Místek (Běh mezi náměstími, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
04.06.2017  Štědrákova Lhota (Lesy u Lesanky, Šumperský prcek)
04.06.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

06.06.2017  Teplice (Mladé Běkodo)
07.06.2017  Kouty nad Desnou (Koutecká vertikála, Šumperský prcek)
09.06.2017  Opatov (Přes tři hráze, Běžec Vysočiny)
10.06.2017  Plzeň (Česká pojišťovna RunTour)
10.06.2017  Napajedla (AGROFERT Run)
10.06.2017   Knířov u Vysokého Mýta (Knířovský běh, ISCAREX pohár mládeže, Orel.BL)
10.06.2017  Veselice (Lesempolem,Okresní běžecká liga Blansko)
10.06.2017  Praha (Běh na Petřín, Orelská běžecká liga)

11.06.2017   Dolní Čermná (Běh přes Červený vrch, ISCAREX pohár mládeže)
11.06.2017  Chaloupky u Komárova (Chaloupecký kros, Brdský běžecký pohár)
14.06.2017  Třinec (Desítka na dráze, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
14.06.2017  Hraběšice (Poběž a uvidíš!, Šumperský prcek)
15.06.2017  Chotěboř (Chotěbořská míle, Chotěbořský běžecký pohár)
16.06.2017  Jihlava (Okolo Rudného, Běžec Vysočiny)
16.06.2017  Lanškroun (Zemská míle)
17.06.2017  Kunovice (Běh o pohár města a EPS, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
17.06.2017  Příbram (Příbramský půlmaraton, Brdský běžecký pohár)
17.06.2017  Lednice (Běhej lesy Lednice)
17.06.2017  Ráby (Pernštejnská 15)
17.06.2017  Spešov (Spešovský běh okolo Jedle,Okresní běžecká liga Blansko)
17.06.2017  Lhota nad Moravou (Běh Jana Opletala, Malá cena mladých vytrvalců)
21.06.2017  Bratrušov (Bratrušovské vrchy, Šumperský prcek)
22.06.2017  Kuřim (Memoriál MUDr. Vališe, Kuřimská běžecká liga)
24.06.2017  Olomouc (dm rodinný běh)
24.06.2017  Lužany (Běh lužanskými hvozdy, Běžec Jičínské kotliny)
24.06.2017  Moravský Písek (Běh Moravským Pískem, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
25.06.2017  Nové Veselí (Půlmaratón, Běžec Vysočiny)
25.06.2017  Sloup (Sloupský lesní běh,Okresní běžecká liga Blansko)
28.06.2017  Frenštát pod Radhoštěm (Letní test, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
28.06.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
30.06.2017  Česká Lípa (Večerní hodinovka na dráze, Okresní běžecká liga)

Červenec
01.07.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
01.07.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

02.07.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.07.2017  Blansko (Okresní běžecká liga Blansko)
05.07.2017  Moravský Beroun (Běh pod Slunečnou, Malá cena mladých vytrvalců)
06.07.2017  Lochovice (Lochovice-Plešivec, Brdský běžecký pohár)
07.07.2017  Olomouc (Hudební pětka na dráze, Malá cena mladých vytrvalců)
08.07.2017  Nová Lhota (Novolhotská pětka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
08.07.2017  Vyškov (Běh kolem Vyškova, Dlouhá míle)
08.07.2017  Skalní mlýn (Okresní běžecká liga Blansko)
12.07.2017   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
12.07.2017  Tichá (Tichavská tůňka, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
15.07.2017  Butoves (Butoveský kros, Běžec Jičínské kotliny)
15.07.2017  Nemojany (Nemojská devítka,Okresní běžecká liga Blansko)
19.07.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
22.07.2017  ??? (Běhej lesy Vysočina)
22.07.2017  Luleč (Lulečský preclík, Orelská běžecká liga)
28.07.2017  Svinná u České Třebové (Svinnský kros, ISCAREX pohár mládeže)
29.07.2017  Havlíčkova Borová (Borovská desítka, Chotěbořský běžecký pohár)

Srpen
05.08.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.08.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

05.08.2017  Velká n.Vel. (Horňácká pětadvacítka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)

06.08.2017  Černovír u Ústí nad Orlicí (Černovírský kros, ISCAREX pohár mládeže)
06.08.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
12.08.2017  Most (Innogy Kids Cup)
12.08.2017  Bílá (Běhej lesy Bílá)
12.08.2017  Kozlany (Koko kros - Kozlanský kopeček, Dlouhá míle)
12.08.2017   Vnorovy (Vnorovská desítka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže, Orel.BL)
13.08.2017  Stará Huť u Dobříše (Běh na Kozí Hory, Brdský běžecký pohár)

13.08.2017  Frenštát pod Radhoštěm (Cena SK Valašského Království, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
16.08.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
19.08.2017  Liberec (Česká pojišťovna RunTour)
19.08.2017  Domažlice (Chodská 1500, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
19.08.2017  Bystřice pod Hostýnem (Běh na sv. Hostýn, Orelská běžecká liga)
25.08.2017  Palkovice (Palkovice-Kubánkov, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
25.08.2017  Pávov (Běh na Vysoký kámen, Běžec Vysočiny)
25.08.2017   Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
26.08.2017  Veveří (Běžíme na hrad)
26.08.2017   Vísky (Vísecká desítka,Okresní běžecká liga Blansko, Orelská běžecká liga)
26.08.2017  Blansko (Půlmaraton Moravským krasem,Okresní běžecká liga Blansko)

26.08.2017  Plzeň (Běh PT kolem Boleveckých rybníků, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
30.08.2017   Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)

Září
01.09.2017   Kněžice (Běh alejemi, Běžec Vysočiny, Orelská běžecká liga)
02.09.2017  Dolní Dobrouč (Strážný nahoru a dolůOrelská běžecká liga)

02.09.2017  Olomouc (Česká pojišťovna RunTour)
02.09.2017  Bedřichov (ČEZ Jizerská 50 RUN)
02.09.2017  Lipov (Lipovská desítka, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)

02.09.2017  Lovosice (AGROFERT Run)
02.09.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.09.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

02.09.2017  Kuřim (Kuřimská hora, Kuřimská běžecká liga)
03.09.2017   Karlštejn (Karlštejnská 9, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
03.09.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.09.2017  Teplice (Mladé Běkodo)
05.09.2017  Rájecko-Nová (Okresní běžecká liga Blansko)
06.09.2017  Šumperk (Běh na Senovou, Šumperský prcek)
06.09.2017  Pustevny (Pustevny nahoru dolu, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
07.09.2017  Chotěboř (Křišťálový kilometr, Chotěbořský běžecký pohár)
07.09.2017  Vyškov (Vyškovská míle a Běh naděje, Dlouhá míle)
08.09.2017  Řásná (Přespolní běh, Běžec Vysočiny)
09.09.2017  Přerov (AGROFERT Run)
09.09.2017  Blansko (Blanenská desítka,Okresní běžecká liga Blansko)
09.09.2017  Lhota u Příbrami (Běh Kovohutěmi, Brdský běžecký pohár)
09.09.2017  Uničov (Uničovská Maratonka, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
09.09.2017  Kunětická hora (Běžíme na hrad)
10.09.2017  Plzeň (Plzeňský kardioběh, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
10.09.2017  Praha-Dolní Počernice (Běh babího léta, Pohár pražských běžeckých nadějí)
10.09.2017  Raškovice (Raškovický čtvrtmaratón, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
10.09.2017  Cvikov (Běh Cvikovem, Okresní běžecká liga)
12.09.2017  Skalní mlýn (Okresní běžecká liga Blansko)
13.09.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
13.09.2017  Šumperk (Okolo Lováku, Šumperský prcek)
15.09.2017  Jihlava (Jihlavská hodinovka, Běžec Vysočiny)
16.09.2017  Praha (Innogy Kids Cup)
16.09.2017  Olšina (Běhej lesy Boletice)
16.09.2017  Ústí nad Labem (dm rodinný běh)
16.09.2017  Nová Hradečná (Brádelníček, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
16.09.2017  Králíky (Králický Lískovec, ISCAREX pohár mládeže)
16.09.2017  Sloup (Běh Moravským krasem,Okresní běžecká liga Blansko)
16.09.2017  Praha-Běchovice (Mladé Běchovice, Pohár pražských běžeckých nadějí)
19.09.2017  Horní Lhota (Okresní běžecká liga Blansko)

20.09.2017  Frýdek-Místek (Slezanská hodinovka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
20.09.2017  Šumperk (Kros AZ Ekothermu, Šumperský prcek)
22.09.2017  Blansko (Podzimní desítka na dráze,Okresní běžecká liga Blansko)
23.09.2017   Česká Třebová (Cross po lyžařských tratích, ISCAREX pohár mládeže, Orel.BL)
23.09.2017  Plzeň (Innogy Kids Cup)
23.09.2017  Loket (Běžíme na hrad)
23.09.2017  Zahrádky (Běh lipovou alejí, Okresní běžecká liga)
24.09.2017   Dolní Bojanovice (Burčáková 6, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže, Orel.BL)
24.09.2017   Třebíč (Borovinská 10, Běžec Vysočiny, Znojemský běžecký pohár)
27.09.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
27.09.2017  Šumperk (Kros obchodní akademie, Šumperský prcek)
28.09.2017  Blažovice (Svatováclavský běh, Orelská běžecká liga)
28.09.2017  Kamenický Šenov (Kritérium kolem Varhan, Okresní běžecká liga)
29.09.2017  Jihlava (Cena BV-memoriál Luboše Svobody, Běžec Vysočiny)
30.09.2017  Praha (Česká pojišťovna RunTour)
30.09.2017  Příbram (Běh města Příbrami, Brdský běžecký pohár)
30.09.2017   Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
30.09.2017  Kunštát (Kunštátská desítka,Okresní běžecká liga Blansko)
30.09.2017  Bradlecká Lhota (2hrady, Běžec Jičínské kotliny)

Říjen
01.10.2017  Klášterec nad Orlicí (Běh údolím Orlice, ISCAREX pohár mládeže)
01.10.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
01.10.2017  Bludov (Bludovský kros, Šumperský prcek)

01.10.2017   Chotěboř (Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina, Chotěbořský běžecký pohár)
03.10.2017  Teplice (Mladé Běkodo)
04.10.2017  Frýdek-Místek (Frýdecká míle, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
04.10.2017  Šumperk (Kaskády, Šumperský prcek)
06.10.2017  Polná (Běh Březinou, Běžec Vysočiny)
06.10.2017  Frenštát pod Radhoštěm (Podzimní pětka, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
07.10.2017  České Budějovice (Innogy Kids Cup)
07.10.2017  Horní Heřmanice (Heřmanická osmička, ISCAREX pohár mládeže)
07.10.2017  Bukovany (Běh Bukovanský mlýn, Hodonínský Běžecký Pohár Mládeže)
07.10.2017  Šternberk (Podzimní běh parkem, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
07.10.2017  Pístovice (Pístovická riviéra, Dlouhá míle)
07.10.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

07.10.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
07.10.2017  Babylon (Běh babylonskými lesy, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
07.10.2017  Telč (Roštýnské stráně, Orelská běžecká liga)
07.10.2017  Humpolec (Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
08.10.2017  Rudice (Běh kolem Klostermannovy studánky,Okresní běžecká liga Blansko)

08.10.2017  Prachov (Žabí běh, Běžec Jičínské kotliny)
08.10.2017  Ruda nad Moravou (Běh salónu Zdena, Šumperský prcek)
11.10.2017  Šumperk (Šumperská hodinovka, Šumperský prcek)

11.10.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
14.10.2017  Olomouc (Innogy Kids Cup)
14.10.2017  Doksy (Červený okruh, Okresní běžecká liga)
14.10.2017   Bohutín (Běh Bohutínem, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
14.10.2017  Baška (Bašťanská šestka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
14.10.2017  Kuřim (Kuřimská hodinovka, Kuřimská běžecká liga)
14.10.2017  Klatovy (Běh klatovskou Hůrkou, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
14.10.2017  Praha-Jižní Město (Podzimní běhání, Pohár pražských běžeckých nadějí)
15.10.2017  Letohrad (Přespolní běh lyžařů, ISCAREX pohár mládeže)
15.10.2017  Okříšky (Okolo Dolňáku, Běžec Vysočiny)
15.10.2017  Hrabenov (Hrabenovský kros, Šumperský prcek)
18.10.2017  Nový Malín (Malínská Osmička, Šumperský prcek)

20.10.2017  Jihlava (Běh Heulosem-memoriál Jiřího Šmrhy, Běžec Vysočiny)
21.10.2017  Rakšice (Krumlovský běh, Orelská běžecká liga)
21.10.2017  Hořice (Hořická rokle,Okresní běžecká liga Blansko)

21.10.2017  Jablonné v Podještědí (Běh okolo Lemberka, Okresní běžecká liga)
21.10.2017  Jihlava (Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
22.10.2017  Frýdek-Místek (Štandl kros, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
22.10.2017  Žampach (Kros okolo Žampachu a přes Kozince, ISCAREX pohár mládeže)
22.10.2017  Šumperk (Horokros, Šumperský prcek)
28.10.2017  Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
28.10.2017  Česká Lípa (Krosmaratón, Okresní běžecká liga)
29.10.2017  Kuřim (Běh na Babí lom, Kuřimská běžecká liga)

Listopad
04.11.2017  Pardubice (Česká pojišťovna RunTour)

04.11.2017  Křivoklát (Malá Křivoklátská, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
04.11.2017   Frýdek-Místek (Hornická desítka, Běžecký pohár Olomouc.kraje, Běžecká cena mládeže FM)
04.11.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.11.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

05.11.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.11.2017  Praha-Motol (Motolské jamky, Pohár pražských běžeckých nadějí)
11.11.2017   Hořovice (Podzimní Dražovka, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přesp.běhu)
11.11.2017  Jedovnice (Běh za jedovnickým kaprem, Orelská běžecká liga)
11.11.2017  Úpice (Běh Dlouhými Záhony, Orelská běžecká liga)

12.11.2017  Žandov (Žandovská desítka, Okresní běžecká liga)
18.11.2017  Moravské Budějovice (Běh P.Kosmáka, Orelská běžecká liga)

18.11.2017  Vyškov (Vyškovský Mikulášský běh, Dlouhá míle)
18.11.2017  Praha-Stromovka (Podzimní běh Olympu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
18.11.2017  Tochovice (Tochovický kros Podrejžím, Brdský běžecký pohár)

Prosinec
02.12.2017  Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
02.12.2017  Zlín-Příluky (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)

02.12.2017  Okrouhlá (Mikulášský běh,Okresní běžecká liga Blansko, Brněnský běžecký pohár)
03.12.2017  Olomouc (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
09.12.2017  Frýdek-Místek (Předvánoční běh, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
16.12.2017  Němčice (Vánoční běh okolo Zlatého pásku, ISCAREX pohár mládeže) 
27.12.2017  Petrovice (Hraběnčino běhání,Okresní běžecká liga Blansko)


 

 

Běžecké seriály