Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Dětské MTB závody 2016

Leden
30.01.2016  Fürth  (MTB Bayernliga - atlet.hala)

Březen
19.03.2016  Karlovy Vary, Linhart  (Jarní BAHNO 2016)
25.03.2016  Plzeň-Dýšina undefined (BECKER Cup, časovka jednotlivců)
26.03.2016   Karlovy Vary, Tři kříže  (Jarní BAHNO 2016, Pohár KvSC horských kol) 
26.03.2016  Praha-Zličín  (Pražský MTB pohár)

Duben
02.04.2016  Karlovy Vary, Letní kino  (Jarní BAHNO 2016)
02.04.2016  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Ústí MTB Cup)
02.04.2016 undefined Langenlois undefined (Kamptal-Klassik-Trophy, Austria Youngsters Cup)
03.04.2016  Město Touškov undefined (BECKER Cup)
03.04.2016  Lučenec  (Detská Tour Petra Sagana)
05.04.2016  Třemošnice undefined (Bikové úterky)
09.04.2016  Karlovy Vary, Čankov  (Jarní BAHNO 2016)
09.04.2016  Bolatice undefined (Bezvakolo.cz Bolatická třicítka) 
10.04.2016  Praha  (Český pohár horských kol XCO)
16.04.2016   Osečná undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje, Galaxy série)
16.04.2016  Příchovice  (Talent Cup)
16.04.2016  Chodov undefined (Jarní MTB sprinty, Pohár KvSC horských kol)
16.04.2016  Turčianské Teplice  (Verejné preteky pro deti)
16.04.2016  Žiar nad Hronom  (Detská Tour Petra Sagana)
17.04.2016  Teplice nad Metují undefined (Aprílová osmička) 
17.04.2016  Rakovník  (LOKO MTB Cup)
17.04.2016  Nový Bor  (Bohemie MTB Maraton, Haven MTB Series)
17.04.2016   Nová Pec  (Šumavský pohár MTB, Sparkassen MTB Cup)
17.04.2016  Turčianské Teplice  (Turiec cup, Slovenský Pohár MTB XCO)
17.04.2016  Schneckenlohe  (Alpina Cup)
19.04.2016  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
19.04.2016   Krucemburk undefined (Bikové úterky, Vysočina MTB Cup)
21.04.2016 undefined Písek  (Galaxy CykloŠvec JF Autocentrum modula)
23.04.2016 undefined Dobřichovice u Prahy  (Trans Brdy České spořitelny - Kolo pro život)
23.04.2016  Branžež - Nová Ves  (AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJ)
23.04.2016  Velké Losiny  (VC Velké Losiny, Šumperský pohár horských kol)
23.04.2016  Valchov  (Valchovský Kameňák, Pohár Drahanské vrchoviny)
23.04.2016  Aš undefined (Ašský bláteník, Pohár KvSC horských kol)
23.04.2016  undefined Graz/Stattegg undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup - MTB kombination)
24.04.2016  Chrást u Plzně undefined (BECKER Cup)
24.04.2016  Česká Kamenice  (Okruhy pod Jehlou, LASVIT Peklo Severu)
24.04.2016  Praha-Letňany  (Bikeclinic Cup)
24.04.2016  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
24.04.2016  Úpice  (Ratibořický MTB maratón)
24.04.2016  Čerčany  (O pohár Česyku, Čerčany BabyBikers)
24.04.2016 undefined  Waldkirchen  (Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)
24.04.2016  Trieb  (Alpina Cup)
30.04.2016  Ostrava-Poruba  (Porubajk marathon)
30.04.2016  Prusinovice undefined (Rohálovská 50ka)
30.04.2016 undefined Hustopeče  (Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
30.04.2016  Teplice  (Český pohár horských kol XCO)
30.04.2016  Teplice  (Teplický seriál dětských závodů, "Lepší sportovat než fetovat")
30.04.2016  Litoměřice undefined (Litoměřická dlažba)
30.04.2016  Machov undefined (Bike Cup Stolové hory)

Květen
01.05.2016  Praha - Zbraslav undefined (Cukroušův mazec)
01.05.2016  Chrást u Plzně  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
01.05.2016  Most  (XC Mostecký Triangl)
01.05.2016  Rychnov nad Kněžnou  (Stalak Bike Cup, Dobrušský pohár)
01.05.2016 undefined Slaný  (Tour de Kids)
01.05.2016  Sebnitz undefined (Sebnitz XC, LASVIT Peklo Severu)
01.05.2016  Svätý Jur  (Detská Tour Petra Sagana)
03.05.2016  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
03.05.2016  Hlinsko undefined (Bikové úterky)
07.05.2016    Tálín  (Jihočeský MTB pohár, Bike Cup, Galaxy série)
07.05.2016  Valchov  (Valchovský Drtič, Pohár Drahanské vrchoviny)
07.05.2016  Javorník  (Rychlebská 30 MTB, Jesenický šneček)
07.05.2016  Lesná undefined (Pohár Peruna)
07.05.2016  Košice  (Slovenský Pohár MTB XCE)
08.05.2016  Přerov  (Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON)
08.05.2016  Ratiboř  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
08.05.2016  Tábor  (Bikeclinic Cup)
08.05.2016 undefined Pardubice  (Tour de Kids)
08.05.2016   Rakovník undefined (BECKER Cup, LOKO MTB Cup)
08.05.2016   Holice  (Holický medvěd, Hledá se vítěz!)
08.05.2016  Lhotka  (O Štamberského krále, Vysočina MTB Cup)
08.05.2016  Košice  (Slovenský Pohár MTB XCO)
08.05.2016  Wunsiedel  (Alpina Cup)
08.05.2016  Maria Lankowitz undefined (Junior Challenge)
11.05.2016  Lesnice  (Leznické Hópan, Šumperský pohár horských kol)
11.05.2016   Brno undefined (MTB Liga, Brněnský pohár horských kol)
12.05.2016  Ostrava-Poruba  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
14.05.2016 undefined Mladá Boleslav  (Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
14.05.2016  Přerov  (Mamut bike)
14.05.2016  Kutná Hora  (Český pohár horských kol XCO)
14.05.2016  Mimoň  (Tour de Ralsko, Haven MTB Series)
14.05.2016  Slavičín  (Slavičínský bajkap, Valašskokarpatská Cyklotour)
14.05.2016 undefined Netolice  (Tour de Kids)
14.05.2016  Nymburk  (O nymburského cyklistu)
14.05.2016  Praha  (Halda XC)
14.05.2016  Františkovy Lázně  (Františkolázeňské kritérium, Chebský pohárek)
14.05.2016  Jablonec nad Nisou  (ABB MTB Cup)
14.05.2016  Bobrovníky  (MTB Májový bobr)
14.05.2016  Dolní Maríková  (ŠKODA Maratón Marikovou dolinou, Detská považská cykloliga)
14.05.2016   Wüstenselbitz  (MTB Bayernliga, Alpina Cup)
14.05.2016  undefined Kleinzell undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
15.05.2016   Domažlice undefined (BECKER Cup, Pošumavská liga horských kol)
15.05.2016  Ústí nad Labem  (XC Letňák, Ústí MTB Cup)
15.05.2016  Praha-Kbely  (Pražský MTB pohár)
15.05.2016  Varnsdorf  (GEMA XC Hrádek, LASVIT Peklo Severu)
15.05.2016 undefined Brno  (Tour de Kids)
15.05.2016  Rýmařov  (MTB Po Jesenické magistrále, Jesenický šneček)
15.05.2016  Mělčany  (Dobrušský pohár)
15.05.2016  Kolín  (Cyklotour , Jarní - sejdeme se na ostrově)
17.05.2016  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
17.05.2016  Trhová Kamenice undefined (Bikové úterky)
19.05.2016  Ostrava-Zabřeh  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
21.05.2016 undefined Úpice  (Jestřebí hory České spořitelny - Kolo pro život)
21.05.2016  Brumov-Bylnice  (Hradní okruh, Valašskokarpatská Cyklotour)
21.05.2016  Přeštice  (Talent Cup)
21.05.2016  Praha-Točná  (Bikeclinic Cup)
21.05.2016  Perštejn undefined (Perštejnské Giro, Pohár Peruna)
21.05.2016  Kořenec  (Pohár Drahanské vrchoviny)
21.05.2016  Valašské Meziříčí  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
21.05.2016  České Petrovice  (Českopetrovická koolna, Jesenický šneček)
21.05.2016  Krupka  (Teplický seriál dětských závodů, závod do vrchu Krupka-Komáří Vížka)
21.05.2016  Bratislava  (Slovenský Pohár MTB XCO - pouze mládež)
21.05.2016  Rajecké Teplice  (MTB maratón, Detská považská cykloliga)
22.05.2016  Beckov undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
22.05.2016  Bezděz  (AUTHOR 50 BEZDĚZ)
22.05.2016  Rakovník  (LOKO MTB Cup)
22.05.2016 undefined Beroun  (Tour de Kids)
22.05.2016  Přeštice  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
22.05.2016  Polička  (Poličské Cross-Country, Pohár Českomoravské vrchoviny)
22.05.2016  Bedřichov  (Decathlon Cup)
25.05.2016  Králec  (Králecký úvoz, Šumperský pohár horských kol)
25.05.2016   Brno undefined (MTB Liga, Brněnský pohár horských kol)
26.05.2016  Ostrava-Poruba  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
28.05.2016  Klatovy undefined (AUTHOR Král Šumavy)
28.05.2016  Jičín  (Weber Jičínská 50, Haven MTB Series)
28.05.2016  Rabštejn  (Rábl Bike Cup , Šumperský pohár horských kol)
28.05.2016 undefined Žďár nad Sázavou  (Tour de Kids)
28.05.2016  Protivanov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
28.05.2016  Panenská u Jemnice  (O Putovní pohár Barcharu, Vysočina MTB Cup)
28.05.2016   Březová undefined (Březovský Bike, Pohár Peruna, Pohár KvSC horských kol,Chebský pohárek)
28.05.2016  Valašské Meziříčí undefined (Stavařská Spedos tisícovka, Rožnovská brázda)
29.05.2016  Čkyně  (Šumavský pohár MTB)
29.05.2016  Čerčany  (O pohár RoRace Teamu, Čerčany BabyBikers)
29.05.2016  Plzeň-RAPID  (Dětská Hervis Tour)
29.05.2016  Chropyně  (Dětské závody Chřibské 50 MTB)
29.05.2016  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
29.05.2016  Levoča  (Detská Tour Petra Sagana)
31.05.2016  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
31.05.2016   Chotěboř undefined (Bikové úterky, Vysočina MTB Cup)

Červen
02.06.2016  Ostrava-Zabřeh  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
04.06.2016 undefined Orlík-Vystrkov  (Orlík Tour Kooperativy - Kolo pro život)
04.06.2016  Most  (Specialized Extrém bike, Haven MTB Series)
04.06.2016  Železná Ruda undefined (BECKER Cup)
04.06.2016  Chýnov  (Jihočeský MTB pohár)
04.06.2016  Kouty u Ledče nad Sázavou  (Koutecký pedálek)
04.06.2016  Okrouhlá  (Pohár Drahanské vrchoviny)
04.06.2016  Roudníky u Ústí nad Labem  (Maraton Milada, Ústí MTB Cup)
04.06.2016  Horní Lideč  (Vařákovy paseky, Valašskokarpatská Cyklotour)
04.06.2016  Dolní Bušínov  (Bikemaraton Bozeňov , Šumperský pohár horských kol)
04.06.2016  Hlinsko undefined (Bikové úterky)
04.06.2016 undefined Plzeň  (Tour de Kids) - zrušeno
04.06.2016  Dolany-Véska  (Olomoucký řetěz)
04.06.2016  Horní Benešov  (Head bike maraton Slezská Harta)
04.06.2016  Jablůnka  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
05.06.2016  Liberec  (Bikeclinic Cup)
05.06.2016 undefined Hradec Králové undefined (Cyklomaraton)
05.06.2016  Beckov  (Pražský MTB pohár)
05.06.2016  Jeseník  (Šumná jízda, Jesenický šneček)
05.06.2016  Švihov  (Talent Cup)
05.06.2016 undefined  Grafenau  (MTB Bayernliga, Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)
05.06.2016 undefined Windhaag undefined (Austria Youngsters Cup)
06.06.2016  Chrudim  (Hledá se vítěz!)
07.06.2016  Polička  (Hledá se vítěz!)
08.06.2016  Praha - Bílá hora  (AUTHOR Dětská pražská 50)
08.06.2016  Brno undefined (XCO Anthropos, Brněnský pohár horských kol)
09.06.2016  Vysoké Mýto  (Hledá se vítěz!)
09.06.2016  Moravská Třebová  (Hledá se vítěz!)
09.06.2016  Ostrava-Poruba  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
10.06.2016  Plzeň-RAPID  (Dětská Hervis Tour)
11.06.2016  Praha undefined (Genesis Bike Prague, Inter-Mountain-Series)
11.06.2016 undefined Liberec  (Ještěd Tour Kooperativy - Kolo pro život)
11.06.2016  Plzeň  (AIMTEC Open Race)
11.06.2016  Brno  (Český pohár horských kol XCE)
11.06.2016  Prysk  (FoFr cup, LASVIT Peklo Severu)
11.06.2016  Bílovec undefined (Odřivousův pohár)
11.06.2016  Sušice undefined (Pošumavská liga horských kol)
11.06.2016  Proseč u Skutče  (Merida Cyklo Maštale)
11.06.2016  Rožnov pod Radhoštěm undefined (MTB Ludík Tour, Rožnovská brázda)
11.06.2016 undefined Schwarzenberg  (Sparkassen MTB Cup)
12.06.2016  Brno  (Český pohár horských kol XCO)
12.06.2016  Liberec undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
12.06.2016   Ústí nad Labem  (XC Střížák, Haven MTB Series, Ústí MTB Cup)
12.06.2016  Nová Ves v Horách  (Krušnohorské Peklo)
12.06.2016  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
12.06.2016 undefined Chomutov  (Tour de Kids) - zrušeno
12.06.2016  Nivnice  (Dětská bajková neděle)
12.06.2016  Plzeň-Lopatárna  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
12.06.2016  Všemina undefined (Cyklobrána do prázdnin)
12.06.2016  Milevsko  (MTB kids Bažantnice)
14.06.2016  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
15.06.2016  Lanškroun  (Hledá se vítěz!)
16.06.2016  Ostrava-Zabřeh  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
18.06.2016  Houšťka  (Houštecký cyklomaraton)
18.06.2016  Kardašova Řečice  (Jihočeský MTB pohár)
18.06.2016    Přeštice undefined (Talent Cup, BECKER Cup, Pošumavská liga h.kol)
18.06.2016  Spešov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
18.06.2016  Kadaň undefined (Kadaňské XC okruhy, Pohár Peruna)
18.06.2016  Dolní Heřmanice  (Vysočina MTB Cup)
18.06.2016  Horní Planá undefined (Bike Cup Lipno)
18.06.2016  Krhová u Valašského Meziříčí undefined (Jehličná Tour, Rožnovská brázda)
18.06.2016 undefined Liberec  (Tour de Kids) - zrušeno
18.06.2016  Dohňany  (MTB maratón, Detská považská cykloliga)
19.06.2016  Jablonné v Podještědí undefined (Dětský Malevil Cup, SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
19.06.2016  Chodov undefined (Chodovský bike, Pohár KvSC horských kol)
19.06.2016  Čerčany  (O pohár obce Čerčany, Čerčany BabyBikers)
19.06.2016  Kounov  (Dobrušský pohár)
19.06.2016  Plzeň  (Bikeclinic Cup)
19.06.2016  Bedřichov  (Decathlon Cup)
19.06.2016  Dohňany  (Slovenský Pohár MTB XCO)
19.06.2016  Trieb  (MTB Bayernliga)
19.06.2016  Hartha undefined (Tharandter Waldcup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
19.06.2016  Pöllau undefined (Junior Challenge)
23.06.2016  Teplice  (Teplický seriál dětských závodů, veřejné závody při Veloškole "Školní rok končí")
25.06.2016 undefined Holešov  (Bikemaraton Drásal České spořitelny - Kolo pro život)
25.06.2016  Klatovy undefined (BECKER Cup)
25.06.2016  Lomnice nad Popelkou  (TREK Krkonošák MTB Maraton, Haven MTB Series)-zrušeno
25.06.2016  Žďárná  (Pohár Drahanské vrchoviny)
25.06.2016  Mariánská undefined (Vlčí hřbet, Pohár Peruna)
25.06.2016 undefined Praha  (Tour de Kids)
25.06.2016  Dolní Životice  (Lapierre Životské hory)
25.06.2016  Vodňany  (Vodňanské cyklování)
25.06.2016  Prešov  (Detská Tour Petra Sagana)
25.06.2016  Altenstadt  (MTB Bayernliga)
25.06.2016  Stammbach  (Alpina Cup)
26.06.2016  Rumburk  (XC Dýmník-Kola Brabec, LASVIT Peklo Severu)
26.06.2016  Řenče  (Talent Cup)
26.06.2016  Ostrov undefined (O pohár města Ostrova, Pohár KvSC horských kol)
26.06.2016  Strakonice undefined (Pošumavská liga horských kol)
26.06.2016  Altenberg undefined (Mad East Challenge, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
26.06.2016 undefined Kirchberg undefined (Austria Youngsters Cup)
28.06.2016  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)

Červenec
02.07.2016  Bělá pod Pradědem  (Čas-OFF-ka na Šerák, Jesenický šneček)
02.07.2016  Postřekov  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
02.07.2016  Dolný Kubín  (Oravský cyklomaratón, Detská Tour Petra Sagana)
03.07.2016  Smolenice  (Slovenský Pohár MTB XCO)
03.07.2016 undefined Deggendorf  (Sparkassen MTB Cup)
05.07.2016  Benešov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
09.07.2016 undefined Vrchlabí  (Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
09.07.2016   Zadov  (Šumavský pohár MTB, Přebor Jihočeského kr. MTB, Sparkassen MTB Cup)
09.07.2016  Javorník (Hodonín)  (Karpatský pedál)
09.07.2016  Březová  (Pohár Drahanské vrchoviny)
10.07.2016  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
10.07.2016  Hrabenov  (VC XC Hrabenov-memoriál M.Homoly , Šumperský pohár horských kol)
10.07.2016  Bad Goisern undefined (Salzkammergut Trophy, Junior Challenge)
12.07.2016  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
16.07.2016  Červená Voda  (Jeřáb 1003, Šumperský pohár horských kol)
16.07.2016  Kdyně  (Dětská Hervis Tour)
16.07.2016  Fačkovské sedlo  (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCE)
17.07.2016  Pec pod Sněžkou  (Český pohár horských kol XCO)
17.07.2016  Písek  (Jihočeský MTB pohár)
17.07.2016  Fačkovské sedlo  (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCO)
23.07.2016 undefined Praha-V.Chuchle  (Praha - Karlštejn Tour České spořitelny - Kolo pro život)
23.07.2016  Vlásenice  (Okolo Vlásenice, Vysočina MTB Cup)
23.07.2016  Horní Lipová  (Hornolipovská třicítka, Jesenický šneček)
23.07.2016  Rakovník  (Rakovnické cyklování Cross Country)
23.07.2016   Hof  (MTB Bayernliga, Alpina Cup)
23.07.2016 undefined Koppl undefined (Austria Youngsters Cup)
24.07.2016  Pozlovice  (Okruh luhačovským Zálesím, Valašskokarpatská Cyklotour)
30.07.2016 undefined Zadov  (Šumavský MTB maraton České spořitelny - Kolo pro život)
30.07.2016  Sádek  (MTB Sádecká pila, Pohár Českomoravské vrchoviny)
30.07.2016  Vémyslice  (Kolkolem Vémyslic)
30.07.2016  Harrachov undefined (Bike Cup Harrachov)
30.07.2016  Steinbach  (Alpina Cup)
30.07.2016 undefined Kirchschlag undefined (Austria Youngsters Cup)
31.07.2016  Tábor  (Bikeclinic Cup)
31.07.2016  Stupava  (Stupava Junior Trophy)

Srpen
02.08.2016  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
06.08.2016  Mikulov   (Pálavský krpál - Galaxy série) - zrušeno
06.08.2016  Mladá Vožice  (Jihočeský MTB pohár)
06.08.2016  Valchov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
06.08.2016  Klášterec nad Ohří undefined (Wembloudovy Hrby, Pohár Peruna)
06.08.2016  Hynčice nad Sušinou  (Šumperský pohár horských kol)
06.08.2016  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Ústí MTB Cup)
06.08.2016  Papradno  (MTB maratón, Detská považská cykloliga)
06.08.2016  Seiffen undefined (EBM - Mini, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
07.08.2016  Svojkov  (Svojkovský pohár Haven, Haven MTB Series)
13.08.2016 undefined Karlovy Vary  (Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny - Kolo pro život)
13.08.2016  Lázně Bělohrad  (Podkrkonošský maraton, O nejlepšího cyklistu Královédvorska)
13.08.2016  Náměšť   (AVG Náměšťský maraton - Galaxy série)
13.08.2016  Hradčany  (Talent Cup)
13.08.2016  Plzeň-Rapid  (Dětská Hervis Tour)
13.08.2016   Valašské Klobouky  (Klobucká kola, Valašskokarpatská Cyklotour, Orel MTB závody) 
14.08.2016  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
14.08.2016   Rapotín  (O cenu Rapotína, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
14.08.2016  Liberec  (Bikeclinic Cup)
14.08.2016  Svit  (ŠKODA HORAL MTB maratónDetská Tour Petra Sagana)
14.08.2016  Geising undefined (KOHLHAU-MOUNTAIN-CUP - duatlon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
14.08.2016  Flachau undefined (Junior Challenge)
17.08.2016   Brno undefined (MTB Liga, Brněnský pohár horských kol) - zrušeno
20.08.2016 undefined Chrudim  (Manitou Železné hory České spořitelny - Kolo pro život)
20.08.2016   Jistebnice  (Jihočeský MTB pohár,Trek Jistebnický maraton - Galaxy série)
20.08.2016  Horšice  (Talent Cup, časovka do vrchu)
20.08.2016  Hrádek nad Nisou  (Bike Babí léto MTB maraton, Haven MTB Series)
20.08.2016  Vejprty undefined (Vejprty Tour, Pohár Peruna)
20.08.2016   Ramzová  (Ramzovský bikemaraton, Šumperský pohár hor.kol, Jesenický šneček )
20.08.2016  Buková  (Pohár Drahanské vrchoviny)
20.08.2016  Granč-Petrovce  (Kráľovský MTB maratón)
20.08.2016  Graz/Stattegg undefined (Junior Challenge)
21.08.2016  Jiřetín pod Jedlovou  (Horská MTB časovka na Jedlovou, LASVIT Peklo Severu)
21.08.2016  Pardubice  (Hledá se vítěz!)
21.08.2016  Schwarzenberg undefined (Mountainbike Kids-Cup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
23.08.2016  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
27.08.2016  Mladá Boleslav undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
27.08.2016  Ostrava  (OSTRAVSKÝ CHACHAR)
27.08.2016  Vranovská přehrada  (LAHOFER AUTHOR CUP)
27.08.2016  Úvaly undefined (Velká cena města Úval)
27.08.2016  Kralovice  (Dětská Hervis Tour, Kralovický SPOKE MTB maraton)
27.08.2016  Leština  (Moravský bikemaraton, Šumperský pohár horských kol)
27.08.2016  Stupno  (Stupno XC štafety)
27.08.2016   Bořitov  (Pohár Drahanské vrchoviny, Orel MTB závody, Brněnský pohár h.kol)
27.08.2016  Dubnica  (CONTINENTAL Novodubnický maratón)
27.08.2016  Vorau undefined (Junior Challenge)
28.08.2016  Praha-Letňany  (Bikeclinic Cup)
28.08.2016  Ostrava  (OSTRAVSKÝ CHACHAR)
28.08.2016  Buzice u Blatné undefined (Pošumavská liga horských kol)
28.08.2016  Stupno  (Stupno XC)

Září
03.09.2016 undefined Plzeň  (Plzeňská MTB 50 - Kolo pro život)
03.09.2016  Soběslav  (Jihočeský MTB pohár)
03.09.2016  Bakov  (Emerge Česká pojišťovna pohár města, Haven MTB Series)
03.09.2016  Doupov undefined (Doupovský Cannon, Pohár Peruna)
03.09.2016  Vsetín  (Valašská 50, Valašskokarpatská Cyklotour) - zrušeno
03.09.2016  Řež u Prahy  (XC Řež)
03.09.2016  Kněžice  (Bike maratón, Vysočina MTB Cup)
03.09.2016  Valašská Bystřice undefined (Valašskobystřický krpál, Rožnovská brázda)
03.09.2016  Pružina  (MTB maratón, Detská považská cykloliga)
03.09.2016 undefined Dorbirn undefined (Austria Youngsters Cup)
04.09.2016  Mohelnice  (Mohelnický půlmaraton, Šumperský pohár horských kol)
04.09.2016  Vsetín-Semetín  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
06.09.2016  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
07.09.2016  Malé Svatoňovice-Odolov undefined (Středeční pohár horských kol)
07.09.2016  Plzeň-Rapid  (Dětská Hervis Tour)
10.09.2016 undefined Znojmo  (Znojmo Burčák Tour Kooperativy - Kolo pro život)
10.09.2016  Horní Údolí  (Zlatohorská magistrála, Jesenický šneček)
10.09.2016  Kolšov  (Šumperský pohár horských kol)
10.09.2016  Aš  (Antal bike, Chebský pohárek)
10.09.2016  Konárovice  (Cyklotour , Konárovický kořen)
10.09.2016  Makov  (Detská Tour Petra Sagana)
10.09.2016  Geyer undefined (Greifenstein-Bike-Marathon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
10.09.2016  Jelenia Góra  (Jelenia Góra Trophy – Maja Race)
10.09.2016 undefined Obertraun undefined (Austria Youngsters Cup)
11.09.2016  Čerčany  (O pohár PolemNepolem, Čerčany BabyBikers)
11.09.2016  Prachatice  (Šumavský pohár MTB)
11.09.2016  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Ústí MTB Cup)
11.09.2016  Chodov undefined (Chodovský bikemaraton, Pohár KvSC horských kol)
11.09.2016  Zvole u Prahy  (Northwave Transbrody)
11.09.2016  Plzeň  (Bikeclinic Cup)
13.09.2016  Dolní Roveň  (Hledá se vítěz!)
14.09.2016  Ústí nad Orlicí  (Hledá se vítěz!)
14.09.2016  Police nad Metují-Zděřina undefined (Středeční pohár horských kol)
14.09.2016   Brno undefined (MTB Liga, Brněnský pohár horských kol)
16.09.2016  Dolní Lukavice  (Talent Cup)
17.09.2016  Nová Paka  (BEMANIAX Novopacký maraton)
17.09.2016  Kácov  (Galaxy Kenda Zručský maraton - Galaxy série)
17.09.2016  Rynárec  (Rynárecká bejkovna, Vysočina MTB Cup)
17.09.2016  Liberec-Lidové sady undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
17.09.2016  Mezihoří undefined (Mezihořský Vršek, Pohár Peruna)
17.09.2016  Hradčany u Chlumčan  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
17.09.2016  Čeladná  (Cream Bike Čeladná)
17.09.2016  Valašská Polanka  (Polanský duatlonek, Valašskokarpatská Cyklotour)
17.09.2016  Krupka  (Teplický seriál dětských závodů, "Tvoje kolo - tvoje zábava")
17.09.2016  Dobříš  (Orel MTB závody) 
17.09.2016  Šumperk  (VC MTB Šumperk-časovka do vrchu, Šumperský pohár horských kol)
17.09.2016  Velenov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
17.09.2016 undefined Böbrach  (Sparkassen MTB Cup)
18.09.2016  Šumperk  (eliminátor, Šumperský pohár horských kol)
18.09.2016  Praha-Libuš  (Pražský MTB pohár)
18.09.2016  Brno undefined (Pell´s MTB kriterium, Brněnský pohár horských kol)
18.09.2016  Hulín  (Junior MTB 2016)
18.09.2016  Ružomberok  (Slovenský Pohár MTB XCO - finále)
20.09.2016  Choceň  (Hledá se vítěz!)
21.09.2016  Adršpach undefined (Středeční pohár horských kol)
21.09.2016   Brno undefined (MTB Liga, Brněnský pohár horských kol)
24.09.2016 undefined Odry  (Oderská Mlýnice České spořitelny - Kolo pro život)
24.09.2016   Mikulov-Pavlov  (NOVA Cup - Galaxy série)
24.09.2016  Česká Kamenice  (O pohár starosty města, LASVIT Peklo Severu)
24.09.2016  Praha-Točná  (Bikeclinic Cup)
24.09.2016  Cheb  (Děti na kole, Chebský pohárek)
24.09.2016  Říčany  (Jurečkovská šlapka)
24.09.2016  Súľov  (Súľovský maratón, Detská považská cykloliga)
25.09.2016  Praha-Kbely  (Pražský MTB pohár)
25.09.2016   Čerchov undefined (BECKER Cup, Pošumavská liga horských kol)
25.09.2016  Bedřichov  (Decathlon Cup)
25.09.2016  Boskovice  (Pohár Drahanské vrchoviny)
25.09.2016  Nasavrky  (Hledá se vítěz! - finále)
25.09.2016  Hrabenov  (Časovka na Senovou, Šumperský pohár horských kol)
25.09.2016  Súľov  (Detská Tour Petra Sagana)
25.09.2016  Obergessertshausen  (MTB Bayernliga)
25.09.2016  Schesslitz  (Alpina Cup)
28.09.2016  Hradec Králové undefined (Bike Cup Gočárovy schody)
28.09.2016  Červený Kostelec undefined (Středeční pohár horských kol)
28.09.2016   Brno undefined (MTB Liga, Brněnský pohár horských kol)
28.09.2016  Svitavy  (MTB duatlon rosna, Pohár Českomoravské vrchoviny)

Říjen
01.10.2016 undefined Nové Město na Moravě  (Vysočina Arena Tour České spořitelny - Kolo pro život)
01.10.2016  Strašice   (Tour de Brdy - Galaxy série)
01.10.2016  Skočice  (Talent Cup)
01.10.2016  Bayreuth  (Alpina Cup)
02.10.2016  Čerčany  (O Pohár MiniMahacupu, Čerčany BabyBikers)
02.10.2016  Skočice  (HDK SAFAROAD MTB Biatlon)
02.10.2016  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
02.10.2016  Brno undefined (Ořešínský vánek, Brněnský pohár horských kol)
02.10.2016   Bayreuth  (MTB Bayernliga, Alpina Cup)
05.10.2016  Teplice nad Metují undefined (Středeční pohár horských kol)
08.10.2016   Drnovice u Ploštiny  (Valašskokarpatská Cyklotour, Orel MTB závody) 
08.10.2016  Buzice u Blatné undefined (Pošumavská liga horských kol)
09.10.2016  Brno-Lesná  (Velo Hanák Muldička)
12.10.2016  Trutnov Trails undefined (Středeční pohár horských kol)
15.10.2016  Jezernice  (Jezernické viadukty)
15.10.2016  Kolín  (Cyklotour , Podzimní - sejdeme se na ostrově)
19.10.2016  Rtyně v Podkrkonoší-Pálenka undefined (Středeční pohár horských kol)
22.10.2016  Jesenice u Rakovníka  (Jesenický Surovec)

Listopad
12.11.2016  Karlovy Vary  (Podzimní BAHNO 2016)