Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Kalendarz MTB wyścigów 2016

Marzec
19.03.2016  Laski  (Legia MTB Maraton)
20.03.2016  Górka Januszewska  (Puchar Mazowsza MTB)

Kwiecień
02.04.2016  Otwock  (Lotto PolandBike Marathon)
03.04.2016  Legionowo  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
03.04.2016  Warszawa-WAT  (Puchar Mazowsza MTB)
03.04.2016  Trzebania  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
03.04.2016  Bydgoszcz/Myślęcinek  (MTB PFKA Cup)
03.04.2016  Narewka  (Maratony Kresowe)
03.04.2016  Nierzym  (Zachodnia Liga MTB)
10.04.2016  Warszawa-Forty Bema  (Legia MTB Maraton)
10.04.2016  Dolsk  (Bike Cross Maraton)
10.04.2016  Gdańsk  (Gdański Tour Bikerów)
16.04.2016  Miękinia k.Wrocławia  (BIKE maraton)
16.04.2016  Warszawa  (Skandia Maraton Lang Team)
16.04.2016  Wasilków  (Maratony Kresowe)
17.04.2016  Mazowsze  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
17.04.2016  Świeradów Zdrój  (Puchar Mazowsza MTB)
17.04.2016  Tarnów  (Puchar Tarnowa)
17.04.2016  Rydzyna  (GP Kaczmarek Electric MTB)
23.04.2016  Białystok  (Puchar Polski XCO)
23.04.2016  Warszawa-WAT  (Legia MTB Maraton)
24.04.2016  Białystok  (Puchar Polski XCO)
24.04.2016  Nowy Dwór Mazowiecki  (Lotto PolandBike Marathon)
24.04.2016  Szczecin  (Gryf Maraton) 

Maj
01.05.2016  Puławy  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
01.05.2016  Przemyśl  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
01.05.2016  Chodzież  (Bike Cross Maraton)
01.05.2016  Zgierz–Malinka  (Puchar Mazowsza MTB)
01.05.2016  Legionowo  (Lotto PolandBike Marathon)
01.05.2016  Gorzów Wlkp.  (Zachodnia Liga MTB)
01.05.2016  Szklarska Poręba  (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
07.05.2016  Sorkwity  (Family Cup)
07.05.2016  Polanica Zdrój  (BIKE maraton)
07.05.2016  Kraków  (Skandia Maraton Lang Team)
07.05.2016  Granica (Kampinos)  (Legia MTB Maraton)
08.05.2016  Radzymin  (Lotto PolandBike Marathon)
08.05.2016  Szelment  (Family Cup)
08.05.2016  Pniewy  (MTB PFKA Cup)
08.05.2016  Połczyn Zdrój  (Zachodnia Liga MTB)
08.05.2016  Knyszyn  (Maratony Kresowe)
14.05.2016  Biała  (Puchar Polski XCO)
14.05.2016  Smyczyna  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
15.05.2016  Mazowsze  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
15.05.2016  Zielona Góra  (GP Kaczmarek Electric MTB)
15.05.2016  Kluszkowce  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
15.05.2016  Rząśnik  (Legia MTB Maraton)
15.05.2016  Olkusz  (Family Cup)
18.05.2016  Sopot  (Family Cup)
21.05.2016  Mława  (Family Cup)
21.05.2016  Zdzieszowice  (BIKE maraton)
21.05.2016  Gdańsk  (Skandia Maraton Lang Team)
22.05.2016  Nadarzyn (Młochów)  (Lotto PolandBike Marathon)
22.05.2016  Kleczew  (MTB PFKA Cup)
22.05.2016  Mielnik  (Maratony Kresowe)
22.05.2016  Wałcz  (Zachodnia Liga MTB)
28.05.2016  Jasło  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
28.05.2016  Kozienice  (Lotto PolandBike Marathon)
28.05.2016  Duszniki Zdrój  (MTB PFKA Cup)
29.05.2016  Rogów  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
29.05.2016  Warszawa-Kazoora  (Puchar Mazowsza MTB)
29.05.2016  Nowe Miasto  (Legia MTB Maraton)
29.05.2016  Spytkowice  (Puchar Szlaku Solnego)
29.05.2016  Dziwiszów  (Zawody rowerowe Łysogórki)
29.05.2016  Sulechów  (GP Kaczmarek Electric MTB)
31.05.2016  Świecie  (Family Cup)

Czerwiec
04.06.2016  Wałbrzych  (BIKE maraton)
04.06.2016  Sławno  (Puchar Polski XCO)
04.06.2016  Leszno  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
04.06.2016  Joniec  (Legia MTB Maraton)
05.06.2016  Sławno  (Puchar Polski XCO)
05.06.2016  Strzyżów  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
05.06.2016  Wyrzysk  (Bike Cross Maraton)
05.06.2016  Wąchock  (Lotto PolandBike Marathon)
05.06.2016  Michałowo  (Maratony Kresowe)
05.06.2016  Gdańsk  (Gdański Tour Bikerów)
05.06.2016  Tułowice  (Family Cup)
06.06.2016  Szczecin  (Gryf Maraton)
11.06.2016  Sandomierz  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
11.06.2016  Bukovina  (Skandia Maraton Lang Team)
11.06.2016  Warszawa  (Lotto PolandBike Marathon)
11.06.2016  Zgierz  (Family Cup)
12.06.2016  Szczecin  (Family Cup)
12.06.2016  Ciechanów  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
12.06.2016  Kuchary Gm. Sochocin  (Legia MTB Maraton)
12.06.2016  Góra Kamieńsk  (Puchar Mazowsza MTB)
12.06.2016  Moryń  (Zachodnia Liga MTB)
12.06.2016  Gogolin  (Karlubiecki Tour de Kids)
17.06.2016  Szklarska Poręba  (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
18.06.2016  Magdalenka  (Legia MTB Maraton)
18.06.2016  Wisła  (BIKE maraton)
18.06.2016  Drohiczyn  (Maratony Kresowe)
18.06.2016  Wałbrzych  (Puchar Polski XCO)
19.06.2016  Wałbrzych  (Puchar Polski XCO)
19.06.2016  Mosina  (Bike Cross Maraton)
19.06.2016  Kargowa  (GP Kaczmarek Electric MTB)
19.06.2016  Tarnów  (Puchar Tarnowa)
19.06.2016  Góra Kalwaria  (Lotto PolandBike Marathon)
25.06.2016  Zakopane  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
25.06.2016  Brwinów  (Legia MTB Maraton)
25.06.2016  Warszawa-Wawer  (Lotto PolandBike Marathon)
26.06.2016  Sucha Nowa  (Legia MTB Maraton)
26.06.2016  Dziwiszów  (Zawody rowerowe Łysogórki)
26.06.2016  Skoki  (Bike Cross Maraton)
26.06.2016  ???  (SK bank Mazovia MTB Marathon)

Lipiec
02.07.2016  Pruchnik  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
02.07.2016  Brochów  (Legia MTB Maraton)
02.07.2016  Niemenczyn  (Maratony Kresowe)
03.07.2016  Lubrza  (GP Kaczmarek Electric MTB)
03.07.2016  Krzywiń  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
03.07.2016  Płock  (Lotto PolandBike Marathon)
03.07.2016  Pniewy  (MTB PFKA Cup)
09.07.2016  Szklarska Poręba  (BIKE maraton)
10.07.2016  Skomielna Biała  (Puchar Polski XCO, Puchar Szlaku Solnego)
10.07.2016  Wojnicz  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
10.07.2016  Binduga  (Bike Cross Maraton)
10.07.2016  Leoncin  (Legia MTB Maraton)
10.07.2016  Urszulin koło Włodawy  (Lotto PolandBike Marathon)
16.07.2016  Sopoćkinie  (Maratony Kresowe)
16.07.2016  Tuchów  (Mistrzostwa Polski MTB XCO)
17.07.2016  Tuchów  (Mistrzostwa Polski MTB XCO)
17.07.2016  Raciąż  (Legia MTB Maraton)
23.07.2016  Koninki  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
23.07.2016  Bielawa  (BIKE maraton)
23.07.2016  Boguszów Gorce  (Górale na Start)
24.07.2016  Boguszów Gorce  (Puchar Polski XCO)
24.07.2016  Nowiny  (Lotto PolandBike Marathon)
30.07.2016  Krokowa  (Skandia Maraton Lang Team)
30.07.2016  Gielniów  (Puchar Mazowsza MTB)
30.07.2016  Grudziądz  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
30.07.2016  Chełm  (Maratony Kresowe)
31.07.2016  Janów  (Maratony Kresowe)
31.07.2016  Barlinek  (Zachodnia Liga MTB)
31.07.2016  Dziwiszów  (Zawody rowerowe Łysogórki)
31.07.2016  Góra  (Leszczyńska Liga Rowerowa)

Sierpień
06.08.2016  Komańcza  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
07.08.2016  Lublin  (Mistrzostwa Polski MTB XCE)
07.08.2016  Obiszów  (BIKE maraton)
07.08.2016  Suchy Las  (Bike Cross Maraton)
07.08.2016  Sejny  (Maratony Kresowe)
07.08.2016  Warszawa  (Lotto PolandBike Marathon)
13.08.2016  Ełk  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
13.08.2016  Stężyca, Wyspa Wisła  (Lotto PolandBike Marathon)
14.08.2016  Przemyśl  (Family Cup)
20.08.2016  Myślenice  (BIKE maraton)
21.08.2016  Czerwonak  (Bike Cross Maraton)
21.08.2016  Bogdaniec  (Zachodnia Liga MTB)
21.08.2016  Supraśl  (Maratony Kresowe)
21.08.2016  Orawka  (Puchar Szlaku Solnego)
26.08.2016  Kielce  (Family Cup)
27.08.2016  Sochocin  (Legia MTB Maraton)
28.08.2016  Brodnica  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
28.08.2016  Stęszew  (Bike Cross Maraton)
28.08.2016  Dziwiszów  (Zawody rowerowe Łysogórki)
28.08.2016  Przybyszewo  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
28.08.2016  Szczecin  (Gryf Maraton)

Wrzesień
02.09.2016  Kielce  (Family Cup)
03.09.2016  Głuchołazy  (Puchar Polski XCO)
04.09.2016  Toruń  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
04.09.2016  Nowa Sól  (GP Kaczmarek Electric MTB)
04.09.2016  Kobyłka  (Puchar Mazowsza MTB)
04.09.2016  Stromiec  (Legia MTB Maraton)
04.09.2016  Marki  (Lotto PolandBike Marathon)
04.09.2016  Siemiatycze  (Maratony Kresowe)
10.09.2016  Kozienice  (Legia MTB Maraton)
10.09.2016  Szklarska Poręba  (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
10.09.2016  Jelenia Góra  (Puchar Polski XCO, Jelenia Góra Trophy - Maja Włoszczowska)
11.09.2016  Jeziorki  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
11.09.2016  Nierzym  (Zachodnia Liga MTB)
11.09.2016  Gdańsk  (Gdański Tour Bikerów)
17.09.2016  Rawa Mazowiecka  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
17.09.2016  Dąbrowa Górnicza  (Skandia Maraton Lang Team)
17.09.2016  Białobrzegi Radomskie  (Legia MTB Maraton)
18.09.2016  Wesoła  (Puchar Mazowsza MTB)
18.09.2016  Międzyrzec Podlaski  (Maratony Kresowe)
18.09.2016  Tarnów  (Puchar Tarnowa)
18.09.2016  Konstancin-Jeziorna  (Lotto PolandBike Marathon)
18.09.2016  Rabka Zdrój  (Puchar Szlaku Solnego)
24.09.2016  Warszawa-Wawer  (Lotto PolandBike Marathon)
25.09.2016  Łopuchowo  (Bike Cross Maraton)
25.09.2016  Dziwiszów  (Zawody rowerowe Łysogórki)
25.09.2016  Leszno  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
25.09.2016  Szczecin  (Gryf Maraton)

Październik
01.10.2016  Kielce  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
01.10.2016  Szklarska Poręba  (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
01.10.2016  Kwidzyn  (Skandia Maraton Lang Team)
01.10.2016  Gołdap  (Maratony Kresowe)
02.10.2016  Wolsztyn  (GP Kaczmarek Electric MTB)
02.10.2016  Gdańsk  (Gdański Tour Bikerów)
02.10.2016  Warszawa-Rebertów  (Legia MTB Maraton)
08.10.2016  Murowana Goślina  (Bike Cross Maraton)
08.10.2016  Nowy Dwór Mazowiecki  (SK bank Mazovia MTB Marathon)
09.10.2016  Warszawa-Wesoła  (Legia MTB Maraton)

Listopad
11.11.2016  Osieczna  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
13.11.2016  Gdańsk  (Gdański Tour Bikerów)