Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Dětské MTB závody 2018

Březen
17.03.2018  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Elimon Ústí MTB Cup) - zrušeno
24.03.2018  Karlovy Vary, Linhart  (Jarní BAHNO 2018)
24.03.2018  Praha-Zličín  (Tomket Pražský MTB pohár)
24.03.2018  Horšice undefined (Talent Cup)
24.03.2018 undefined Langenlois undefined (Kamptal-Klassik-Trophy, Austria Youngsters Cup)
25.03.2018  Lučenec  (Detská Tour Petra Sagana)
31.03.2018  Morkovice undefined (Dětské Morkovické Bajk)
31.03.2018   Karlovy Vary, Tři kříže  (Jarní BAHNO 2018, CKK Pohár v MTB)

Duben
01.04.2018  Město Touškov undefined (PAL Cup)
07.04.2018  Karlovy Vary, Letní kino  (Jarní BAHNO 2018)
07.04.2018  Bolatice undefined (Bolatická třicítka)
08.04.2018  Jeneč  (Tomket Pražský MTB pohár)
08.04.2018  Dýšina undefined (PAL Cup)
08.04.2018  Kolín  (Cyklotour, Jarní - sejdeme se na ostrově)
14.04.2018  Karlovy Vary, Čankov  (Jarní BAHNO 2018)
14.04.2018  Hradec Králové undefined (Nova Cup)
14.04.2018  Přeštice undefined (Talent Cup)
14.04.2018  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Elimon Ústí MTB Cup)
15.04.2018  Teplice nad Metují undefined (Aprílová osmička) 
15.04.2018  Chodov undefined (Jarní MTB sprinty, CKK Pohár v MTB)
15.04.2018  Osečná undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
15.04.2018  Přeštice  (MTB Biatlon)
15.04.2018  Turčianské Teplice  (BAJKULA TURIECKAP, Slovenský Pohár MTB XCO)
17.04.2018  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
17.04.2018  Trhová Kamenice undefined (Bikové úterky)
19.04.2018  Písek undefined (Galaxy CykloŠvec Stevens - závod dětí)
21.04.2018  Praha  (Český pohár horských kol XCO)
21.04.2018 undefined Dobřichovice u Prahy  (ČT Trans Brdy - Kolo pro život)
21.04.2018  Branžež - Nová Ves  (AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJ)
21.04.2018  Ostrava-Poruba  (Porubajk marathon)
21.04.2018  Haiming undefined (Austria Youngsters Cup)
22.04.2018  Nový Bor  (Bohemia MTB Maraton, Haven MTB Series)
22.04.2018  Hodoňovice  (JiMM SOUND CUP)
22.04.2018  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
22.04.2018  Nitra  (Detská Tour Petra Sagana)
22.04.2018  Schneckenlohe  (CUBE Cup)
28.04.2018 undefined Hustopeče  (Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
28.04.2018  Velké Losiny  (VC Velké Losiny, Šumperský pohár horských kol)
28.04.2018   Aš undefined (Ašský bláteník, Chebský pohár, CKK Pohár v MTB)
28.04.2018  Rychnov nad Kněžnou  (XC MTB Stalak Bike Cup, Dobrušský pohár)
28.04.2018  Lassnitzhöhe undefined (Austria Youngsters Cup)
29.04.2018  Úpice  (Ratibořický MTB maratón) - zrušeno
29.04.2018  Čerčany  (O pohár Hrdlička s.r.o., Čerčany BabyBikers)
29.04.2018  Trieb  (CUBE Cup)
29.04.2018   Waldkirchen  (Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)

Květen
01.05.2018  Beckov  (Tomket Pražský MTB pohár)
01.05.2018  Držkov undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
01.05.2018  Valašské Meziříčí-Veselá  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
01.05.2018  Cheb undefined (Časovka Zelená hora, Chebský pohár)
01.05.2018  Praha - Zbraslav undefined (Cukroušův mazec)
01.05.2018   Horní Jelení  (Holický medvěd, Hledá se vítěz!)
01.05.2018  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
01.05.2018  Polička undefined (Bikové úterky)
05.05.2018  Brno  (Český pohár horských kol XCO)
05.05.2018  Roudníky  (Cyklozávod Milada, Elimon Ústí MTB Cup)
05.05.2018  Jezernice  (Jezernické viadukty)
05.05.2018  Papradno  (Detská považská cykloliga)
05.05.2018  undefined Graz/Stattegg undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
06.05.2018  Přerov  (Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON)
06.05.2018  Vrbno pod Pradědem  (O Černého mnicha, Jesenický šneček)
06.05.2018  Sviadnov  (JiMM SOUND CUP)
06.05.2018  Švihov undefined (Talent Cup)
06.05.2018  Sebnitz undefined (Sebnitzer MTB-Cup Marathon, Peklo Severu)
06.05.2018  Bad Alexandersbad  (CUBE Cup)
08.05.2018  Praha-Kbely  (Tomket Pražský MTB pohár)
08.05.2018  Javorník  (Rychlebská 30 MTB, Jesenický šneček)
08.05.2018  Ratiboř  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
08.05.2018  Žilina  (Detská Tour Petra Sagana)
09.05.2018  Lesnice  (Leznické Hópan, Šumperský pohár horských kol)
09.05.2018  Dobruška  (Dětský závod horských kol)
12.05.2018 undefined Mladá Boleslav  (Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
12.05.2018  Rakovník undefined (PAL Cup)
12.05.2018  Praha  (Halda XC)
12.05.2018  Kolín  (Cyklotour)
12.05.2018  Kladno-Sletiště  (FM Cyklo Cup)
12.05.2018  Tábor  (Jihočeský MTB pohár)
12.05.2018  Hulín  (Junior MTB)
12.05.2018  Mimoň  (Tour de Ralsko, Haven MTB Series)
12.05.2018  Bobrovníky  (MTB Májový bobr)
12.05.2018  Náměšť nad Oslavou  (ITMS plast Náměšťský cyklomaraton - Galaxy Stevens série)
12.05.2018  Wüstenselbitz  (CUBE Cup)
12.05.2018  Obertraun undefined (Austria Youngsters Cup)
13.05.2018  Machov undefined (Nova Cup)
13.05.2018  Nová Pec  (Šumavský pohár MTB)
13.05.2018  Rýmařov  (MTB Po Jesenické magistrále, Jesenický šneček)
13.05.2018  Česká Kamenice  (Okruhy pod Jehlou, Peklo Severu)
13.05.2018  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
13.05.2018  Mělčany  (XC MTB Mělčany - Jízdní kola Frynta, Dobrušský pohár)
13.05.2018  Maria Lankowitz undefined (Junior Challenge)
15.05.2018  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
15.05.2018  Chotěboř undefined (Bikové úterky)
19.05.2018  Praha undefined (Genesis Bike Prague)
19.05.2018  Kardašova Řečice  (Jihočeský MTB pohár)
19.05.2018  Jablonec nad Nisou  (ABB MTB Cup)
19.05.2018  Chomutov undefined (Krušnohorský Marathon, Pohár Peruna)
19.05.2018  Domažlice  (MTB Biatlon)
19.05.2018  Benešov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
19.05.2018  Hlinsko undefined (Bikové úterky)
19.05.2018  České Petrovice  (Českopetrovická koolna, Jesenický šneček)
19.05.2018  Dohňany  (Detská považská cykloliga)
19.05.2018  Kleinzell undefined (Junior Challenge)
20.05.2018  Domažlice undefined (PAL Cup)
20.05.2018  Horní Planá  (Šumavský pohár MTB)
20.05.2018  Staříč  (JiMM SOUND CUP)
20.05.2018  Ústí nad Labem  (XC Letní kino, Elimon Ústí MTB Cup)
20.05.2018  Bezděz  (AUTHOR 50 BEZDĚZ)
20.05.2018  Bratislava  (Slovenský Pohár MTB XCO - pouze mládež)
23.05.2018  Králec  (Králecký úvoz, Šumperský pohár horských kol)
26.05.2018 undefined Orlík-Vystrkov  (Orlík Tour Kooperativy - Kolo pro život)
26.05.2018  Přerov  (Mamut bike)
26.05.2018  Brumov-Bylnice  (Hradní okruh, Valašskokarpatská Cyklotour)
26.05.2018   Březová undefined (Březovský Bike, Pohár Peruna, Chebský pohár)
26.05.2018  Jičín  (Weber Jičínská 50, Haven MTB Series)
26.05.2018  Levoča  (STEFE MTB maratón Levočské vrchy, Východ MTB liga)
27.05.2018  Bedřichov  (Decathlon Cup)
27.05.2018  Čerčany  (O pohár RoRace Teamu., Čerčany BabyBikers)
27.05.2018  Krupka  (závod do vrchu Krupka-Komáří Vížka)
27.05.2018  Chropyně  (Dětské závody Chřibské 50 MTB)
27.05.2018  Beckov  (XCO Beckov)
27.05.2018  Spišský Hrhov  (Detská Tour Petra Sagana)
29.05.2018  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
30.05.2018  Polička  (Hledá se vítěz!)

Červen
01.06.2018  Klatovy undefined (Královské kostky - eliminátor)
02.06.2018  Klatovy undefined (AUTHOR Král Šumavy)
02.06.2018  Chýnov  (Jihočeský MTB pohár)
02.06.2018  Valašské Meziříčí  (Stavařská tisícovka)
02.06.2018  Česká Kamenice  (O pohár starosty města, Peklo Severu)
02.06.2018  Nové Město na Moravě  (Český pohár horských kol XCO)
02.06.2018  Dolní Bušínov  (Bikemaraton Bozeňov , Šumperský pohár horských kol)
02.06.2018  Marína Liptov  (Detská Tour Petra Sagana)
02.06.2018  Marienberg undefined (Miriquidi Bike Challenge, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
03.06.2018 undefined Hradec Králové undefined (BIKERO Cyklomaraton)
03.06.2018  Jeseník  (Šumná jízda, Jesenický šneček)
03.06.2018  Nivnice  (Dětská bajková neděle)
03.06.2018  Napajedla  (Okolo Pahrbku) - zrušeno
03.06.2018  Deggendorf  (Sparkassen MTB Cup)
03.06.2018  Smolenice  (Slovenský Pohár MTB XCO - pouze mládež)
06.06.2018  Praha-Markéta  (Author Pražský rodinný cyklozávod) - zrušeno
08.06.2018  Kolín  (Cyklotour , Kolínské sportovní dny základních škol)
09.06.2018  Proseč u Skutče  (Merida Cyklo Maštale)
09.06.2018  Salačova Lhota  (Jihočeský MTB pohár)
09.06.2018  Horní Lideč  (Vařákovy paseky, Valašskokarpatská Cyklotour)
09.06.2018  Plzeň-Homolka undefined (PAL Cup)
09.06.2018  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Elimon Ústí MTB Cup)
09.06.2018  Milovice u Kroměříže  (Milovická 50)
09.06.2018  Kořenov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
09.06.2018  Košice-Jahodná  (Slovenský Pohár MTB XCE)
09.06.2018  Súlov  (Detská považská cykloliga)
10.06.2018  Jablonné v Podještědí undefined (Dětský Malevil Cup, ELEVEN Dětský MTB cup)
10.06.2018  Úhošťany undefined (Kadaňské XC Okruhy, Pohár Peruna)
10.06.2018  Zadov  (Šumavský pohár MTB)
10.06.2018  Kouty u Ledče nad Sázavou  (Koutecký pedálek)
10.06.2018  Říčany  (Tomket Pražský MTB pohár)
10.06.2018  Lubno  (JiMM SOUND CUP)
10.06.2018  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
10.06.2018  Košice-Jahodná  (Slovenský Pohár MTB XCO)
10.06.2018  Baunach  (CUBE Cup)
12.06.2018  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
12.06.2018  Vysoké Mýto  (Hledá se vítěz!)
13.06.2018  Lanškroun  (Hledá se vítěz!)
14.06.2018  Moravská Třebová  (Hledá se vítěz!)
14.06.2018  Dvůr Králové  (Na kole Schulzovými sady, O nejlepšího cyklistu Královédvorska)
16.06.2018  Zadov  (Český pohár horských kol XCO)
16.06.2018 undefined Karlovy Vary  (Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny - Kolo pro život)
16.06.2018  Sázava undefined (Nova Cup)
16.06.2018  Velké Karlovice  (Bike Valachy)
16.06.2018  Choceň  (Hledá se vítěz!)
16.06.2018  Skalička u Tišnova  (HaPe SKALIČKA TOUR)
16.06.2018  Žernov  (Žernovský bajk)
16.06.2018  Úvaly u Prahy  (Velká cena města Úval)
16.06.2018  Kolšov  (Šumperský pohár horských kol)
16.06.2018  Stammbach  (CUBE Cup)
16.06.2018  Pöllau undefined (Junior Challenge)
17.06.2018  Všemina undefined (Cyklobrána do prázdnin)
17.06.2018  Chodov undefined (Chodovský bike, CKK Pohár v MTB)
17.06.2018  Kounov  (XC MTB Kounov - STAVOS Koblása, Dobrušský pohár)
17.06.2018  Kežmarok  (Detská Tour Petra Sagana)
17.06.2018  Hartha undefined (Tharandter Waldcup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
17.06.2018  Windhaag undefined (Austria Youngsters Cup)
21.06.2018  Žamberk  (Hledá se vítěz!)
23.06.2018  Most  (Specialized Extrém bike, Haven MTB Series)
23.06.2018 undefined Vrchlabí  (Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO - Kolo pro život)
23.06.2018  Houšťka  (Houštecký cyklomaraton)
23.06.2018  Dolní Životice  (Lapierre Životské hory)
23.06.2018  Kukle  (Jihočeský MTB pohár)
23.06.2018  Protivanov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
23.06.2018  Zlaté Hory  (Křížová stezka, Jesenický šneček)
23.06.2018  Semetín  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
24.06.2018  Liberec-Ruprechtice undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
24.06.2018  Tálín  (Šumavský pohár MTB)
24.06.2018  Bedřichov  (Decathlon Cup)
24.06.2018  Čerčany  (O pohár obce Čerčany., Čerčany BabyBikers)
24.06.2018  Olomouc  (Kolarna-Ridelli Cross Country, Šumperský pohár horských kol)
24.06.2018  Chrudim-Podhůra  (Podhůra bike)
24.06.2018  Kunčice pod Ondřejníkem  (Ondřejnický MTB závod)
24.06.2018   Ostrov undefined (O pohár města Ostrova, Pohár Peruna, CKK Pohár v MTB)
24.06.2018  Praznov  (Detská považská cykloliga)
24.06.2018  Kirchberg undefined (Austria Youngsters Cup)
26.06.2018  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
30.06.2018  Bedřichov  (Český pohár horských kol XCO)
30.06.2018 undefined Holešov  (Bikemaraton Drásal České spořitelny - Kolo pro život)
30.06.2018  Prysk  (Fofr cup, Peklo Severu)
30.06.2018  Považská Bystrica  (Detská Tour Petra Sagana)
30.06.2018  Liptovská Lúžna  (Nízkotatranská MTB Tour)
30.06.2018  Koppl undefined (Austria Youngsters Cup)

Červenec
01.07.2018  Bedřichov  (Český pohár horských kol XCO)
01.07.2018   Grafenau  (Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)
05.07.2018  Zděchov  (Zděchovský krpál, Valašskokarpatská Cyklotour)
05.07.2018  Drozdovo  (Slovenský Pohár MTB XCO)
07.07.2018  Valchov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
07.07.2018  Bělá pod Pradědem  (Čas-OFF-ka na Šerák, Jesenický šneček)
07.07.2018  Postřekov  (MTB Biatlon)
07.07.2018  Šebešťanová  (Detská považská cykloliga)
08.07.2018  Hrabenov  (Časovka na Senovou, Šumperský pohár horských kol)
08.07.2018  Bayreuth  (CUBE Cup)
10.07.2018  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
14.07.2018  Prachatice  (Šumavský pohár MTB)
14.07.2018  Javorník (Hodonín)  (Karpatský pedál)
14.07.2018  Kopřivnice  (Drtík 2018)
14.07.2018  Žďárná  (Pohár Drahanské vrchoviny)
14.07.2018  Steinbach am Wald  (CUBE Cup)
14.07.2018  Villach undefined (Austria Youngsters Cup)
15.07.2018  Písek  (MTB kritérium okolo hradeb - Galaxy Stevens série)
15.07.2018  Bad Goisern undefined (Salzkammergut Trophy, Junior Challenge)
21.07.2018  Pec pod Sněžkou  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCO)
21.07.2018  Rakovník  (Rakovnické cyklování Cross Country)
21.07.2018 undefined Lety u Prahy  (Praha - Karlštejn Tour České spořitelny - Kolo pro život)
21.07.2018  Luhačovice  (Okruh luhačovickým zálesím, Valašskokarpatská Cyklotour) - zrušeno
21.07.2018  Červená Voda  (Jeřáb 1003, Šumperský pohár horských kol)
21.07.2018  Podbrezová  (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCE)
21.07.2018  Hof  (CUBE Cup)
21.07.2018  Dornbirn undefined (Austria Youngsters Cup, Mistrovství Rakouska)
22.07.2018  Podbrezová  (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCO)
28.07.2018  Čeladná  (Cream Bike Čeladná)
29.07.2018  Bad Griesbach  (Sparkassen MTB Cup)
31.07.2018  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)

Srpen
04.08.2018 undefined Zadov  (Šumavský MTB maraton České spořitelny - Kolo pro život)
04.08.2018   Klášterec nad Ohří undefined (Wembloudovy Hrby, Pohár Peruna, CKK Pohár v MTB)
04.08.2018  Seiffen undefined (EBM - Mini, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
04.08.2018  Petzen undefined (Austria Youngsters Cup)
11.08.2018 undefined Nové Město na Moravě  (Vysočina Arena Tour České spořitelny - Kolo pro život)
11.08.2018  Mladá Vožice  (Jihočeský MTB pohár)
11.08.2018  Valašské Klobouky  (Klobucká kola, Valašskokarpatská Cyklotour)
11.08.2018  Buková  (Pohár Drahanské vrchoviny)
11.08.2018  Blovice undefined (Talent Cup)
11.08.2018  Kirchschlag undefined (Austria Youngsters Cup)
12.08.2018  Svojkov  (Svojkovský pohár Haven, Haven MTB Series)
12.08.2018  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
12.08.2018   Rapotín  (O cenu Rapotína, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
12.08.2018  Flachau undefined (Junior Challenge)
18.08.2018 undefined Chrudim  (Manitou Železné hory České spořitelny - Kolo pro život)
18.08.2018  Hukvaldy  (JiMM SOUND CUP)
18.08.2018  Jistebnice  (Jihočeský MTB pohár)
18.08.2018  Hrádek nad Nisou  (Bike Babí léto MTB maraton, Haven MTB Series)
18.08.2018  Granč-Petrovce  (Kráľovský MTB maratón, Východ MTB liga)
19.08.2018  Stupno undefined (PAL Cup)
19.08.2018  Polevsko  (Mezi Polevskými obry, Peklo Severu)
19.08.2018  Geising undefined (KOHLHAU-MOUNTAIN-CUP - duatlon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)

21.08.2018  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
25.08.2018  Landštejn  (Jihočeský MTB pohár) - zrušeno
25.08.2018  Libice nad Doubravou  (Okolo Libice)
25.08.2018  Vranovská přehrada  (Author Lahofer Cup)
25.08.2018  Vejprty undefined (Vejprty Tour, Pohár Peruna)
25.08.2018  Leština  (Moravský Bikemaraton, Šumperský pohár horských kol)
25.08.2018  Boskovice  (Pohár Drahanské vrchoviny)
25.08.2018  Kralovice  (Kralovický SPOKE MTB maraton)
25.08.2018  Jevíčko  (Jevíčko MTB open)
25.08.2018  Dubnica  (CONTINENTAL Novodubnický maratón)
26.08.2018  Malinô Brdo  (Slovenský Pohár MTB XCO)
26.08.2018  Schwarzenberg undefined (Mountainbike Kids-Cup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)

Září
01.09.2018 undefined Plzeň  (Plzeňská MTB 50  Kooperativy- Kolo pro život)
01.09.2018  Mladá Boleslav undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
01.09.2018  Jablůnka  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
01.09.2018  Prunéřov u Kadaně undefined (Hasištejn Bike, Pohár Peruna)
01.09.2018  Česká Třebová  (Hledá se vítěz!)
01.09.2018  Rouchovany  (Okolo Stejskala)
01.09.2018  Horní Údolí  (Zlatohorská magistrála, Jesenický šneček)
01.09.2018  Šumperk  (VC MTB Šumperk-časovka do vrchu, Šumperský pohár horských kol)
01.09.2018  Košice  (ŠKODA MTB Singletrack Maratón, Východ MTB liga)
02.09.2018  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Elimon Ústí MTB Cup)
02.09.2018  Vysoké Mýto  (Kujebike)
04.09.2018  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
05.09.2018  Rtyně v Podkrkonoší undefined (Středeční pohár horských kol)
08.09.2018 undefined Znojmo  (Znojmo Burčák Tour Kooperativy - Kolo pro život)
08.09.2018  Bakov nad Jizerou undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
08.09.2018  Mezihoří u Chomutova undefined (Mezihořský Vršek, Pohár Peruna)
08.09.2018  Velenov  (Pohár Drahanské vrchoviny)
08.09.2018  Rynárec  (Rynárecká bejkovna)
08.09.2018  Kněžice  (Bike maratón)
08.09.2018  Újezd u Svatého Kříže undefined (PAL Cup)
08.09.2018  Soběslav  (Jihočeský MTB pohár)
08.09.2018  Pržno  (JiMM SOUND CUP)
08.09.2018  Dolní Roveň  (Hledá se vítěz!)
08.09.2018  Podlesok  (ŠKODA Slovenský raj, Východ MTB liga)
08.09.2018  Snežnica  (ISTROFINAL SNEŽNICKÝ MTB maratón, Žilinská Župa Tour)
08.09.2018  Geyer undefined (Greifenstein-Bike-Marathon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
08.09.2018  Hard undefined (Austria Youngsters Cup)
09.09.2018  Chrást u Plzně  (MTB Biatlon)
09.09.2018  Aš undefined (Antal bike, Chebský pohár)
09.09.2018  Čerčany  (O pohár PolemnEpolem., Čerčany BabyBikers)
09.09.2018  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
09.09.2018  Mohelnice  (Mohelnický půlmaraton, Šumperský pohár horských kol)
09.09.2018  Chýnov  (dětské závody MTB)
12.09.2018  Teplice nad Metují undefined (Středeční pohár horských kol)
15.09.2018  Šumperk  (eliminátor, Šumperský pohár horských kol) - zrušeno
15.09.2018  Praha  (Author pražská 50)
15.09.2018  Hradčany u Chlumčan undefined (Talent Cup)
15.09.2018  Mariánská undefined (Vlčí Hřbet, Pohár Peruna)
15.09.2018  Kynžvart undefined (Kynžvartský podzim, Chebský pohár)
15.09.2018  Varnsdorf  (GEMA XC Hrádek, Peklo Severu)
15.09.2018  Nová Paka  (BEMANIAX Novopacký maraton)
15.09.2018  Sušice undefined (Sušický High point MTB maraton)
15.09.2018  Knínice  (Pohár Drahanské vrchoviny)
15.09.2018  undefined Vorau undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
16.09.2018  Praha-Libuš  (Tomket Pražský MTB pohár)
16.09.2018  Hradčany u Chlumčan  (MTB Biatlon)
16.09.2018  Liberec-Vesec undefined (ELEVEN Dětský MTB cup)
16.09.2018  Chodov undefined (Chodovský bikemaraton, CKK Pohár v MTB)
16.09.2018  Hrabenov  (VC XC Hrabenov-memoriál M.Homoly , Šumperský pohár horských kol)
16.09.2018  Trnava  (Detská Tour Petra Sagana)
19.09.2018  Choceň/Sruby  (Hledá se vítěz!)
19.09.2018  Malé Svatoňovice undefined (Středeční pohár horských kol)
20.09.2018  Dvůr Králové  (Na kole Schulzovými sady, O nejlepšího cyklistu Královédvorska)
21.09.2018  Dolní Lukavice undefined (Talent Cup)
22.09.2018 undefined Odry  (Oderská Mlýnice České spořitelny - Kolo pro život)
22.09.2018  Dolní Morava  (Dolní Morava, Jesenický šneček)
22.09.2018  Okrouhlá  (Pohár Drahanské vrchoviny)
22.09.2018  Valašská Polanka  (Polanský duatlonek, Valašskokarpatská Cyklotour)
22.09.2018  Konárovice  (Cyklotour , Konárovický kořen)
22.09.2018  Vysoké Mýto  (Hledá se vítěz!)
22.09.2018  Poráč  (Slovenský Pohár MTB XCE)
22.09.2018  Topoľčianky  (Detská Tour Petra Sagana)
22.09.2018  Tittling  (Sparkassen MTB Cup)
23.09.2018  Praha-Zličín  (Tomket Pražský MTB pohár)
23.09.2018  Bedřichov  (Decathlon Cup)
23.09.2018  Cheb undefined (XC Zelená hora, Chebský pohár)
23.09.2018  Poráč  (Slovenský Pohár MTB XCO) 
23.09.2018  Leipzig  (Sparkassen-neuseen mountainbike cup)
26.09.2018  Adršpach undefined (Středeční pohár horských kol)
28.09.2018  Hradec Králové undefined (Mitas Gočárovy schody, Nova Cup)
28.09.2018  Nové Město na Moravě  (Pohár Drahanské vrchoviny)
28.09.2018  Police u Valašského Meziříčí  (Polický okruh)
29.09.2018 undefined Ralsko  (Ralsko MTB Tour Tour České spořitelny - Kolo pro život)
29.09.2018  Valtice  (Author Valtické Cyklování)
30.09.2018  Jeseník  (MTB Jeseník - kasárna, Jesenický šneček)
30.09.2018  Čerchov undefined (PAL Cup)
30.09.2018  Čerčany  (O pohár MiniMahacupu, Čerčany BabyBikers)
30.09.2018  Schesslitz  (CUBE Cup)
30.09.2018  Hutthurm  (Sparkassen MTB Cup)

Říjen
03.10.2018  Dvůr Králové nad Labem undefined (Středeční pohár horských kol)
05.10.2018  Skočice undefined (Talent Cup)
06.10.2018  Skočice undefined (Talent Cup)
06.10.2018  Mikulov undefined (Nova Cup)
06.10.2018  Strašice  (Tour de Brdy - Galaxy Stevens série)
06.10.2018  Lipová undefined (Lipová cross country, Chebský pohár)
06.10.2018  Drnovice u Ploštiny  (Valašskokarpatská Cyklotour)
06.10.2018  Liberec  (Decathlon Cup)
07.10.2018  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Elimon Ústí MTB Cup)
07.10.2018  Skočice  (MTB Biatlon)
07.10.2018  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
10.10.2018  Police nad Metují undefined (Středeční pohár horských kol)
14.10.2018  Ejpovice  (MTB Biatlon)
14.10.2018  Brno-Lesná  (Autonova Brno Muldička)
17.10.2018  Hronov undefined (Středeční pohár horských kol)
20.10.2018  Jesenice u Rakovníka  (Jesenický Surovec)
21.10.2018  Cheb undefined (Chebské MTB sprinty, CKK Pohár v MTB)
21.10.2018  Jeneč  (Tomket Pražský MTB pohár)