Obrovský dík za finanční, materiálovou i technickou podporu patří našim partnerům a sponzorům.

 


Gordic spol. s r.o.

Gordic

Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů. V jeho činnosti se protíná oblast informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a Internetu věcí. Specializuje se na tvorbu a dodávku software, včetně komplexní uživatelské podpory. Zaštiťuje platformu KYBEZ, která je založená na bezplatné, dobrovolné a efektivní spolupráci odborných akademických, veřejných a mediálních institucí a nezávislých specializovaných komerčních společností z oblasti informačních a telekomunikačních technologií. V oblasti Internetu věcí se angažuje zejména v technologiích pro chytré budovy.

 


Fanuc Czech

FANUC

Přední světový výrobce v oblasti průmyslové automatizace byl založen v roce 1956 a ve své bohaté nabídce má průmyslové roboty, CNC řídící systémy, plnohodnotné obráběcí centra ROBODRILL, drátořezy ROBOCUT či plně elektronické vstřikovací lisy ROBOSHOT. FANUC se může pochlubit nejpřesnějším CNC strojem (Robonano) na světě, který je schopen dosáhnout na osách X, Y a Z přesnosti 1 nanometr. Ve své stáji má i nejsilnějšího sériově vyráběného robota na světě M-2000iA/2300, který už rekordně uzvedne 2,3 tuny.

 


CykloVape

CykloVape

Pražská rodinná firma s kamennou prodejnou a cykloservisem v pražském Hloubětíně. Od roku 2013 je oficiálním Superior Premium Shopem a od poloviny roku 2014 i oficiálním prodejcem kol Scott. Koncem roku 2016 spustila Superior Modo program pro ženy ve spolupráci s výrobcem kol Superior.

 


ATEX Sportswear

ATEX Sportswear

Brněnská rodinná firma byla založena v roce 1992 a  díky mnohaleté těsné spolupráci s mnoha špičkovými evropskými sportovci se rozrostla ve významného dodavatele reprezentačních týmů v biatlonu, veslování, triatlonu, severské kombinaci, bobu, snowboardcrossu, zápasu, běžeckém lyžování a dalších sportech. Nejvýraznější stopu v současné době firma zanechává v biatlonové komunitě, když až do zimní olympiády 2018 v jihokorejském Pchjongčchangu obléká českou a slovenskou biatlonovou reprezentaci. Oblečení vyrábí výhradně ve svých dílnách v České republice.

 


Wilburrina

Wilburrina

Rodinná firma Šárky Honsové zabývájící se tvorbou autorských látek značky wilburrina vznikla v roce 2014. Začátky firmy jsou spojené s Fler.cz, největším prodejním serverem uměleckých a rukodělných výrobků v ČR. Od roku 2017 svoji produkci nabízí ve vlastním eshopu. Pokud se autorské látky značky wilburrina dostanou do šikovných rukou, vznikají další krásné věci, které mohou být zajímavým dárkem pro vaše blízké.