Dětské běžecké závody 2019
Leden
01.01.2019 Kadaň (Novoroční kondiční běh, Zimní běžecký pohár)
05.01.2019 Kuřim (Kuřimský kros, Brněnský běžecký pohár)
13.01.2019 Kadaň (Tříkrálový běh, Zimní běžecký pohár)
16.01.2019 Rtyně v Podkrkonoší (Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
19.01.2019 Radostice (Radostická nerezová desítka, Brněnský běžecký pohár)
20.01.2019 Kadaň (Lestkovský půlmaraton, Zimní běžecký pohár)
20.01.2019 Cheb (Chebská běžecká zima)
23.01.2019 Havlovice (Běh Ratibořickým údolím, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
26.01.2019 Rájec-Jestřebí (Rájecká desítka, Brněnský běžecký pohár, Okresní běžecká liga Blansko)
27.01.2019 Kadaň (Lomazická stezka, Zimní běžecký pohár)
Únor
03.02.2019 Kadaň (Běh přes Strážiště, Zimní běžecký pohár)
06.02.2019 Batňovice (Běh přes Vartu, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
10.02.2019 Kadaň (Běh lesoparkem, Zimní běžecký pohár)
10.02.2019 Cheb (Chebská běžecká zima)
17.02.2019 Kadaň (Běh kolem Úhoště, Zimní běžecký pohár)
20.02.2019 Malé Svatoňovice (Běh do vrchu na Odolov a zpět, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
24.02.2019 Kadaň (Běžecký dvojboj, Zimní běžecký pohár)
Březen
02.03.2019 Praha-Kbely (Kbelská 10)
03.03.2019 Úpice (Úpická desítka, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
09.03.2019 Modřice (Modřický pohár, Brněnský běžecký pohár)
09.03.2019 Pečky (Pečecká desítka)
16.03.2019 Brno-Nový Lískovec (Běh kolem Myslivny, Brněnský běžecký pohár)
17.03.2019 Zábřeh na Moravě (Běh za břehem, Šumperský prcek)
27.03.2019 Hněvkov (Běh Balatonem, Šumperský prcek)
30.03.2019 České Budějovice (Česká pojišťovna RunTour)
Duben
03.04.2019 Šumperk (Kros gymnázia, Šumperský prcek)
10.04.2019 Bludov (Bludovský kros, Šumperský prcek)
12.04.2019 Pávov (Jarní běh, Běžec Vysočiny)
13.04.2019 Brno-Rakovec (Brněnská přehrada, Brněnský běžecký pohár)
17.04.2019 Loučná nad Desnou (Parkový běh, Šumperský prcek)
19.04.2019 Hybrálec (Kolem trpaslíka, Běžec Vysočiny)
24.04.2019 Krásné (Běh na Krásném, Šumperský prcek)
26.04.2019 Pelhřimov (Pelhřimovský běh s Poutníkem, Běžec Vysočiny)
27.04.2019 Ústí nad Labem (Česká pojišťovna RunTour)
27.04.2019 Lednice (Běhej lesy Lednice)
27.04.2019 Přeštice (Přeštická desítka)
27.04.2019 Hradec Králové (Innogy Kids Cup)
30.04.2019 Kolšov (Běh Markovicou, Šumperský prcek)
07.05.2019 Králec (Na Baštu, Šumperský prcek)
08.05.2019 Jihlava (Běh vítězství, Běžec Vysočiny)
10.05.2019 Plandry (Planderský běh, Běžec Vysočiny)
11.05.2019 Brno (Česká pojišťovna RunTour)
15.05.2019 Písařov (Jarní kros Písařova, Šumperský prcek)
24.05.2019 Kamenice (Kamenická 15, Běžec Vysočiny)
25.05.2019 Liberec (Innogy Kids Cup)
29.05.2019 Šumperk (Kolem Skalky, Šumperský prcek)
01.06.2019 Milovy (Běhej lesy Vysočina)
01.06.2019 Dačice (Dačická 14, Běžec Vysočiny)
05.06.2019 Kouty nad Desnou (Koutecká vertikála, Šumperský prcek)
07.06.2019 Opatov (Přes tři hráze, Běžec Vysočiny)
08.06.2019 Ostrava (Česká pojišťovna RunTour)
09.06.2019 Štědrákova Lhota (Lesy u Lesanky, Šumperský prcek)
12.06.2019 Hraběšice (Poběž a uvidíš!, Šumperský prcek)
14.06.2019 Jihlava (Okolo Rudného, Běžec Vysočiny)
19.06.2019 Bratrušov (Bratrušovské vrchy, Šumperský prcek)
22.06.2019 Kladská (Běhej lesy Slavkovský les)
23.06.2019 Okříšky (Okolo Dolňáku, Běžec Vysočiny)
30.06.2019 Nové Veselí (Půlmaratón, Běžec Vysočiny)
Srpen
10.08.2019 Most (Innogy Kids Cup)
10.08.2019 Bílá (Běhej lesy Bílá)
24.08.2019 Olomouc (Česká pojišťovna RunTour)
30.08.2019 Kněžice (Běh alejemi, Běžec Vysočiny, Orelská běžecká liga)
31.08.2019 Bedřichov (Jizerská 50 Run)
Září
04.09.2019 Šumperk (Běh na Senovou, Šumperský prcek)
06.09.2019 Řásná (Přespolní běh, Běžec Vysočiny)
11.09.2019 Šumperk (Okolo Lováku, Šumperský prcek)
13.09.2019 Jihlava (Jihlavská hodinovka, Běžec Vysočiny)
14.09.2019 Praha (Innogy Kids Cup)
14.09.2019 Olšina (Běhej lesy Boletice)
18.09.2019 Šumperk (Kros AZ Ekothermu, Šumperský prcek)
20.09.2019 Pávov (Běh na Vysoký kámen, Běžec Vysočiny, Orelská běžecká liga)
25.09.2019 Šumperk (Kros obchodní akademie, Šumperský prcek)
27.09.2019 Jihlava (Cena BV-memoriál Luboše Svobody, Běžec Vysočiny)
Říjen
02.10.2019 Šumperk (Kaskády, Šumperský prcek)
04.10.2019 Polná (Běh Březinou, Běžec Vysočiny)
05.10.2019 České Budějovice (Innogy Kids Cup)
06.10.2019 Ruda nad Moravou (Běh salónu Zdena, Šumperský prcek)
09.10.2019 Šumperk (Šumperská hodinovka, Šumperský prcek)
11.10.2019 Roštejn (Rokštejnskou oborou, Běžec Vysočiny)
12.10.2019 Praha (Česká pojišťovna RunTour)
13.10.2019 Hrabenov (Hrabenovský kros, Šumperský prcek)
16.10.2019 Nový Malín (Malínská Osmička, Šumperský prcek)
18.10.2019 Jihlava (Běh Heulosem-memoriál Jiřího Šmrhy, Běžec Vysočiny)
19.10.2019 Olomouc (Innogy Kids Cup)
20.10.2019 Šumperk (Horokros, Šumperský prcek)
Listopad
09.11.2019 Pardubice (Česká pojišťovna RunTour)