Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Dětské MTB závody 2019

Březen
23.03.2019  Karlovy Vary, Tři kříže  (Jarní BAHNO 2019)
24.03.2019  Jeneč  (Tomket Pražský MTB pohár)
30.03.2019  Karlovy Vary, Letní kino  (Jarní BAHNO 2019)
30.03.2019 undefined Langenlois undefined (Kamptal-Klassik-Trophy, Austria Youngsters Cup
)
31.03.2019  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Elimon Ústí MTB Cup)
31.03.2019  Rimavská Sobota  (Detská Tour Petra Sagana)

Duben
06.04.2019  Kutná Hora  (Český pohár horských kol XCO)
06.04.2019  Karlovy Vary, Čankov  (Jarní BAHNO 2019)
06.04.2019  Haiming undefined (Austria Youngsters Cup)
07.04.2019  Osečná undefined (Amulet Cycology Dětský MTB cup)
13.04.2019  Ejpovice undefined (Plzeňský pohár horských kol)
13.04.2019  Hradec Králové undefined (Nova Cup)
13.04.2019  Blansko  (MTB Palava)
13.04.2019  Kolín  (Cyklotour)
14.04.2019  Praha-Zličín  (Tomket Pražský MTB pohár)
14.04.2019  Hulín  (Junior MTB)
14.04.2019  Chodov undefined (Jarní MTB sprinty, CKK Pohár v MTB)
14.04.2019  Nový Bor  (Bohemia MTB Maraton, Haven MTB Series)
14.04.2018   Vimperk  (Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)
16.04.2019  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
20.04.2019  Branžež - Nová Ves  (AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJ)
20.04.2019  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Elimon Ústí MTB Cup)
20.04.2019  Přeštice undefined (Talent Cup)
21.04.2019  Město Touškov undefined (Plzeňský pohár horských kol)
21.04.2019  Teplice nad Metují undefined (Aprílová osmička) 
27.04.2019 undefined Dobřichovice u Prahy  (Praha - Karlštejn Tour  - Kolo pro život)
27.04.2019  Město Touškov  (Český pohár horských kol XCO)
27.04.2019  Rychnov nad Kněžnou  (XC MTB Stalak Bike Cup, Dobrušský pohár)
27.04.2019  Lassnitzhöhe undefined (Austria Youngsters Cup)
27.04.2019  Thurmansbang  (Sparkassen MTB Cup)
28.04.2019  Schneckenlohe  (CUBE Cup)
28.04.2019  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
28.04.2019  Čerčany  (O pohár Hrdlička s.r.o., Čerčany BabyBikers)
28.04.2019  Nitra  (Detská Tour Petra Sagana)

Květen
01.05.2019  Beckov  (Tomket Pražský MTB pohár)
01.05.2019  Valašské Meziříčí-Veselá  (Block Valašský pohár MTB XC)
01.05.2019  Praha - Zbraslav undefined (Cukroušův mazec)
01.05.2019  Držkov undefined (Amulet Cycology Dětský MTB cup)
01.05.2019  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
01.05.2019  Praznov  (Detská považská cykloliga)
01.05.2019  Graz/Stattegg undefined (Junior Challenge)
04.05.2019  Rakovník undefined (Plzeňský pohár horských kol)
04.05.2019  Roudníky  (Cyklozávod Milada, Elimon Ústí MTB Cup)
04.05.2019  Valchov  (MTB Superior-ColorProfi Pohár Drahanské vrchoviny)
05.05.2019  Lipník nad Bečvou  (Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON)
05.05.2019  Švihov undefined (Talent Cup)
05.05.2018   Waldkirchen  (Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)
05.05.2019  Sebnitz undefined (Sebnitzer MTB-Cup Marathon, Peklo Severu)
05.05.2019  Trieb  (CUBE Cup)
08.05.2019  Praha-Kbely  (Tomket Pražský MTB pohár)
08.05.2019  Chrást u Plzně  (MTB Biatlon)
08.05.2019  Ratiboř   (Block Valašský pohár MTB XC)
08.05.2019  Javorník  (Rychlebská 30 MTB, Jesenický šneček)
08.05.2019  Žilina  (Detská Tour Petra Sagana)
11.05.2019  Pec pod Sněžkou  (Český pohár horských kol XCO)
11.05.2019 undefined Mladá Boleslav  (Mladá Boleslav Tour Škoda Auto  - Kolo pro život)
11.05.2019  Náměšť nad Oslavou  (Náměšťský cyklomaraton - Galaxy Stevens série)
11.05.2019  Rýmařov  (MTB Po Jesenické magistrále, Jesenický šneček)
11.05.2019  Staříč  (JIMM AND MENDEZ CUP)
12.05.2019  Machov undefined (Nova Cup)
12.05.2019  Mělčany  (XC MTB Mělčany - STAVOS Koblása, Dobrušský pohár)
12.05.2019  Bad Griesbach  (Sparkassen MTB Cup)
14.05.2019  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
17.05.2019  Brumov-Bylnice  (Hradní okruh, Valašskokarpatská Cyklotour)
18.05.2019  Tábor  (Jihočeský MTB pohár)
18.05.2019  Chomutov undefined (Krušnohorský Marathon, Pohár Peruna)
18.05.2019  Benešov  (MTB Superior-ColorProfi Pohár Drahanské vrchoviny)
18.05.2019  Šebešťanová  (Detská považská cykloliga)
19.05.2019  Bezděz  (AUTHOR 50 BEZDĚZ)
19.05.2019  Nová Pec  (Šumavský pohár MTB)
19.05.2019  Ústí nad Labem  (XC Letní kino, Elimon Ústí MTB Cup)
19.05.2019  Kouřim  (Cyklotour, Velká cena Kouřimi)
19.05.2019  Domažlice  (MTB Biatlon)
19.05.2019  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
19.05.2019  Bad Alexandersbad  (CUBE Cup)
19.05.2019  Maria Lankowitz undefined (Junior Challenge)
25.05.2019 undefined Hustopeče  (Hustopeče Agrotec Tour - Kolo pro život)
25.05.2019  Klatovy undefined (AUTHOR Král Šumavy)
25.05.2019  Jablonec nad Nisou  (ABB MTB Cup)
25.05.2019  Přerov  (Mamut bike)
25.05.2019  Jičín  (Weber Jičínská 50, Haven MTB Series)
25.05.2019  Horní Lideč  (Vařákovy paseky, Valašskokarpatská Cyklotour)
25.05.2019  České Petrovice  (Českopetrovická koolna, Jesenický šneček)
26.05.2019  Čerčany  (O pohár RoRace Teamu, Čerčany BabyBikers)
26.05.2019  Beckov  (XCO Beckov)
26.05.2019  Bedřichov  (Decathlon Cup)
26.05.2019  Spišský Hrhov  (Detská Tour Petra Sagana)
26.05.2019  Hohenems undefined (Austria Youngsters Cup)
28.05.2019  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)

Červen
01.06.2019 undefined Orlík-Vystrkov  (Orlík Tour - Kolo pro život)
01.06.2019  Zadov  (Český pohár horských kol XCO)
01.06.2019  Chýnov  (Jihočeský MTB pohár)
01.06.2019  Březová undefined (Březovský Bike, Pohár Peruna)
01.06.2019  Kostelany  (Milovická 50)
01.06.2019  Dohňany  (Detská považská cykloliga)
02.06.2019  Nivnice  (Dětská bajková neděle)
02.06.2019  Prysk  (Fofr cup, Peklo Severu)
02.06.2019 undefined Hradec Králové undefined (BIKERO Cyklomaraton)
02.06.2019  Jeseník  (Šumná jízda, Jesenický šneček)
02.06.2019  Pržno  (JIMM AND MENDEZ CUP)
07.06.2019  Kolín  (Cyklotour)
08.06.2019  Přeštice undefined (Plzeňský pohár horských kol)
08.06.2019  Horní Benešov undefined (Nova Cup)
08.06.2019  Okrouhlá  (MTB Superior-ColorProfi Pohár Drahanské vrchoviny)
08.06.2019  undefined Kleinzell undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
09.06.2019  Jablonné v Podještědí undefined (Amulet Cycology Dětský MTB cup)
09.06.2019  Přeštice  (MTB Biatlon)
09.06.2019  Prachatice  (Šumavský pohár MTB)
09.06.2019  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
09.06.2019  Napajedla  (Okolo Pahrbku) 
09.06.2019  Hlásná Lhota  (XC Weber Jičín, Haven MTB Series)
09.06.2019  Chrudim-Podhůra  (Podhůra bike)
11.06.2019  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
15.06.2019  Bedřichov  (Český pohár horských kol XCO)
15.06.2019 undefined Karlovy Vary  (Karlovarský AM bikemaraton - Kolo pro život)
15.06.2019  Sázava undefined (Nova Cup)
15.06.2019  Salačova Lhota  (Jihočeský MTB pohár)
15.06.2019  Velké Karlovice  (Bike Valachy)
15.06.2019  Kopřivnice  (Drtík 2019)
15.06.2019  Dolní Životice  (Lapierre Životské hory)
15.06.2019  Súľov  (Detská považská cykloliga)
15.06.2019  Wüstenselbitz  (CUBE Cup)
16.06.2019  Úvaly u Prahy  (Velká cena města Úval)
16.06.2019  Všemina undefined (Cyklobrána do prázdnin)
16.06.2019  Bedřichov  (Decathlon Cup)
16.06.2019  Úhošťany undefined (Kadaňské XC Okruhy, Pohár Peruna)
16.06.2019  Chodov undefined (Chodovský bike, CKK Pohár v MTB)

16.06.2019  Nová Dubnica  (Detská Tour Petra Sagana)
16.06.2019  Windhaag undefined (Austria Youngsters Cup)
20.06.2019  Pöllau undefined (Junior Challenge)
22.06.2019 undefined Vrchlabí  (Vrchlabí - Špindl Tour - Kolo pro život)
22.06.2019  Železná Ruda undefined (Plzeňský pohár horských kol)
22.06.2019  Kukle u Tálína  (Jihočeský MTB pohár)
22.06.2019  Most  (Specialized Extrém bike, Haven MTB Series)
22.06.2019  Zlaté Hory  (Křížová stezka, Jesenický šneček)
22.06.2019  Houšťka  (Houštecký cyklomaraton)
22.06.2019  Proseč u Skutče  (Merida Cyklo Maštale)
22.06.2019  Suchdol nad Odrou  (Memoriál Aloise Dohnala)
22.06.2019  Žďárná  (MTB Superior-ColorProfi Pohár Drahanské vrchoviny)
23.06.2019  Liberec-Ruprechtice undefined (Amulet Cycology Dětský MTB cup)
23.06.2019  Čerčany  (O pohár obce Čerčany, Čerčany BabyBikers)
23.06.2019  Přeštice  (MTB Biatlon)
23.06.2019   Ostrov undefined (O pohár města Ostrova, Pohár Peruna, CKK Pohár v MTB)
23.06.2019  Lubno  (JIMM AND MENDEZ CUP)
23.06.2019  Papradno  (Detská považská cykloliga)
25.06.2019  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
29.06.2019  Česká Kamenice  (O pohár starosty města, Peklo Severu)
29.06.2019 undefined Holešov  (Bikemaraton Drásal - Kolo pro život)
29.06.2019  Trnava  (Detská Tour Petra Sagana)
29.06.2019  Stammbach  (CUBE Cup)
30.06.2019  Ústí nad Labem  (XC Střížák, Elimon Ústí MTB Cup)
30.06.2019  Ostrava-Pustkovec  (Pustkovecký přelet, Ostravský MTB pohár)

Červenec
05.07.2019  Zděchov  (Zděchovský krpál, Valašskokarpatská Cyklotour)
06.07.2019  Bělá pod Pradědem  (Čas-OFF-ka na Šerák, Jesenický šneček)
06.07.2019  St. Englmar  (Sparkassen MTB Cup)
07.07.2019   Grafenau  (Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)
09.07.2019  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
13.07.2019   Zadov  (Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)
13.07.2019  Protivanov  (MTB Superior-ColorProfi Pohár Drahanské vrchoviny)
13.07.2019  Hof  (CUBE Cup)
13.07.2019  Villach undefined (Austria Youngsters Cup)
14.07.2019  Postřekov  (MTB Biatlon)
14.07.2019  Bad Goisern undefined (Salzkammergut Trophy, Junior Challenge)
20.07.2019 undefined Řevnice  (Trans Brdy - Kolo pro život)
20.07.2019  Rakovník  (Rakovnické cyklování Cross Country)
20.07.2019  Hlinsko  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCO)
20.07.2019  Bayreuth  (CUBE Cup)
21.07.2019  Hlinsko  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCO)
21.07.2019  Mokré Lazce  (MTB Údolím Ohrozimy, Ostravský MTB pohár)
27.07.2019 undefined Zadov  (Šumavský MTB maraton - Kolo pro život)
27.07.2019  Polevsko  (Mezi Polevskými obry, Peklo Severu)
27.07.2019  Košeca  (Detská považská cykloliga)
27.07.2019  Steinbach am Wald  (CUBE Cup)
27.07.2019  Kirchschlag undefined (Austria Youngsters Cup)
28.07.2019  Haibach  (Sparkassen MTB Cup)
28.07.2019  Topolčianky  (Detská Tour Petra Sagana)
30.07.2019  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)

Srpen
03.08.2019  Třebechovice pod Orebem undefined (Nova Cup)
03.08.2019  Seiffen undefined (EBM - Mini, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
03.08.2019  Koppl undefined (Austria Youngsters Cup)
10.08.2019 undefined Nové Město na Moravě  (Vysočina Arena Tour - Kolo pro život)
10.08.2019  Valašské Klobouky  (Klobucká kola, Valašskokarpatská Cyklotour)
10.08.2019  Mladá Vožice  (Jihočeský MTB pohár)
10.08.2019  Buková  (MTB Superior-ColorProfi Pohár Drahanské vrchoviny)
10.08.2019  Blovice undefined (Talent Cup)
11.08.2019  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
11.08.2019  Blovice  (MTB Biatlon)
11.08.2019  Pustá Polom  (Pustopolomské XC, Ostravský MTB pohár)
11.08.2019  Kolín  (Cyklotour)
11.08.2019   Rapotín  (O cenu Rapotína, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
11.08.2019  Flachau undefined (Junior Challenge)
15.08.2019  undefined Graz/Stattegg undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
17.08.2019 undefined Chrudim  (Manitou Železné hory - Kolo pro život)
17.08.2019  Klášterec nad Ohří undefined (Wembloudovy HrbyPohár Peruna)
17.08.2019  Boskovice  (MTB Superior-ColorProfi Pohár Drahanské vrchoviny)
17.08.2019  Hrádek nad Nisou  (ALISY Bike Babí léto MTB maraton, Haven MTB Series)
17.08.2019  Hukvaldy  (JIMM AND MENDEZ CUP)
17.08.2019  Granč-Petrovce  (Kráľovský MTB maratón, Východ MTB liga)
18.08.2019  Stupno undefined (Plzeňský pohár horských kol)
20.08.2019  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
24.08.2019  Jistebnice  (Jihočeský MTB pohár)
24.08.2019  Kořenec  (MTB Superior-ColorProfi Pohár Drahanské vrchoviny)
24.08.2019  Dubnica  (CONTINENTAL Novodubnický maratón)
25.08.2019  Dobroslavice  (Dobroslavický bajk, Ostravský MTB pohár)
31.08.2019  Kralovice  (Kralovický SPOKE MTB maraton)
31.08.2019  Vranovská přehrada  (Author Lahofer Cup)
31.08.2019 undefined Plzeň  (Plzeňská MTB 50 - Kolo pro život)
31.08.2019  Jablůnka  (Block Valašský pohár MTB XC)
31.08.2019  Košeca  (Detská považská cykloliga)

Září
01.09.2019  Mladá Boleslav undefined (Amulet Cycology Dětský MTB cup)
03.09.2019  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
07.09.2019 undefined Znojmo  (Znojmo Burčák Tour - Kolo pro život)
07.09.2019  Prunéřov u Kadaně undefined (Hasištejn Bike, Pohár Peruna)
07.09.2019  Bakov nad Jizerou undefined (Amulet Cycology Dětský MTB cup)
07.09.2019  Praha-Libuš  (Tomket Pražský MTB pohár)
07.09.2019  Konárovice  (Cyklotour , Konárovický kořen)
07.09.2019  Soběslav  (Jihočeský MTB pohár)
07.09.2019  Velenov  (MTB Superior-ColorProfi Pohár Drahanské vrchoviny)
07.09.2019  Horní Údolí  (Zlatohorská magistrála, Jesenický šneček)
07.09.2019  Wexltrails undefined (Austria Youngsters Cup)
08.09.2019  Praha-Zličín  (Tomket Pražský MTB pohár)
08.09.2019  Hradčany  (MTB Biatlon)
08.09.2019  Ostrava-Poruba  (Poruba city bike fest, Ostravský MTB pohár)
08.09.2019  Čerčany  (O pohár PolemnEpolem., Čerčany BabyBikers)
08.09.2019  Dolný Kubín  (Detská Tour Petra Sagana)
14.09.2019  Varnsdorf  (GEMA XC Hrádek, Peklo Severu)
14.09.2019  Plzeň undefined (Plzeňský pohár horských kol)
14.09.2019  Mezihoří u Chomutova undefined (Mezihořský Vršek, Pohár Peruna)
14.09.2019  Knínice  (MTB Superior-ColorProfi Pohár Drahanské vrchoviny)
14.09.2019  undefined Vorau undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
15.09.2019  Újezd u Svatého Kříže undefined (Plzeňský pohár horských kol)
15.09.2019  Liberec - Vesec undefined (Amulet Cycology Dětský MTB cup)
15.09.2019  Semetín   (Block Valašský pohár MTB XC)
15.09.2019  Chodov undefined (Chodovský bikemaraton, CKK Pohár v MTB)
15.09.2019  Ústí nad Labem  (Industry race, Elimon Ústí MTB Cup)
15.09.2019  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
15.09.2019  Nová Paka  (BEMANIAX Novopacký maraton)
15.09.2019  Kašava  (Valašskokarpatská Cyklotour)
21.09.2019 undefined Odry  (Oderská Mlýnice - Kolo pro život)
21.09.2019  Harrachov undefined (Nova Cup)
21.09.2019  Praha  (Author pražská 50)
21.09.2019  Česká Kamenice  (Okruhy pod Jehlou, Peklo Severu)
21.09.2019  Nové Město na Moravě  (MTB Superior-ColorProfi Pohár Drahanské vrchoviny)
21.09.2019  Mariánská undefined (Vlčí Hřbet, Pohár Peruna)
21.09.2019  Dolní Morava  (Dolní Morava, Jesenický šneček)
21.09.2019  Valašská Polanka  (Polanský duatlonek, Valašskokarpatská Cyklotour)
21.09.2019  Hodoňovice  (JIMM AND MENDEZ CUP)
22.09.2019  Svojkov  (XC Svojkovský pohár, Haven MTB Series)
22.09.2019  Pec undefined (Plzeňský pohár horských kol)
22.09.2019  Bedřichov  (Decathlon Cup)
22.09.2019  Košice  (Detská Tour Petra Sagana)
28.09.2019 undefined Ralsko  (Ralsko Tour - Kolo pro život)
28.09.2019  Hradec Králové undefined (Nova Cup)
28.09.2019  Valtice  (Author Valtické Cyklování)
28.09.2019  Jeseník  (MTB Jesenické kritérium, Jesenický šneček)
29.09.2019  Čerčany  (O pohár MiniMahacupu, Čerčany BabyBikers)
29.09.2019  Schesslitz  (CUBE Cup)

29.09.2019  St. Englmar  (Sparkassen MTB Cup)

Říjen
04.10.2019  Skočice undefined (Talent Cup)
05.10.2019  Mikulov undefined (Nova Cup)
05.10.2019  Strašice  (Tour de Brdy - Galaxy Stevens série)
05.10.2019  Skočice undefined (Talent Cup)
05.10.2019  Ploština  (Valašskokarpatská Cyklotour)
06.10.2019  Praha-Višňovka undefined (Bike Ranch Cup)
06.10.2019  Skočice  (MTB Biatlon)
06.10.2019  Baunach  (CUBE Cup)
12.10.2019  Liberec  (Decathlon Cup)
13.10.2019  Ejpovice  (MTB Biatlon)

 

MTB Seriály

          

          

          

           

          

Časomíry závodů