Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Zlatý double na Proseckém skotačení

09.09.2012 17:35

V neděli 9.9.2012 se konal v Praze na Proseku u bobové dráhy 2.ročník Proseckého skotačení. Nádherné počasí přilákalo na start přes 200 dětí a na startu byly vidět známé tváře velkých celorepublikových MTB seriálů. V kategorii Odrážedla holky zvítězila Lucie Kadeřábková před Veronikou Královou a Terezou Malevičovou. Mezi kluky zvítězil Denis Vašíček před Martinem Dvořákem a Františkem Šukem. V kategorii 0-6 let holky zvítězila Marie Kramešová před Danielou Novákovou a Kristýnou Horáčkovou. Mezi kluky zvítězil Adam Ječný před Jakubem Kaprasem a Jakubem Šafránkem.

V kategorii 7-9 let holky zvítězila naše Adéla Špičková před Annou Foltýnovou a Anetou Pešičkovou.  Mezi kluky zvítězil náš Tomík Jankovský před Tomášem Sojkou a Martinem Marxem. V kategorii 10-12 let holky zvítězila Zuzka Kadlecová před Zuzkou Cymbálovou a Barborou Hartmannovou. Mezi kluky zvítězil Eda Dem Yan před Lukášem Cihelkou a Josefem Maliniakem. V nejstarší kategorii 13-15 let jeli kluci a holky dohromady a zvítězil Matěj Sojka před Vítem Svojšem a Andreou Duchoňovou, na 4.místě závod v rámci tréninku dokončila naše Adéla Špičková.