Zlatá Koruna přivítala bikery

14.04.2012 16:00

V sobotu 14.4.2012 pokračoval ve vodáckém kempu Zlatá Koruna druhým jarním závodem seriál Cyklomaratontour. Ve čtyřech kategoriích se představil celý náš team kromě nemocných (Míša, Tomík a Ema) a vybojoval několik medailí. V kategorii DZ6  vyhrála Marie Kramešová před Terezou Burlovou a Martinou Böhmovou, na 6.místě skončila naše Lucka Sellnerová a na 14.místě Adélka Stránská. Kategorii DZ8 ovládla Nela Viktorová před Klárou Hornou a Klárou Divišovou, nepopulární 4.místo zbylo na naši Aničku Sellnerovou. Letošní druhé vítězství získala v kategorii DZ10 naše Dáša Hejhalová před Kristýnou Burlovou a naší Adélkou Špičkovou, na 6.místě skončila naše Katka Daňková . Ve stejné věkové kategorii DM10 mezi kluky zvítězil Tomáš Tlamka před našimi Jakubem Daňkem a Matějem Stránským. Obrázky ze závodu naleznete v naší galerii. Průběžné výsledky seriálu naleznete zde.