Zimní příprava teamu finišuje

23.02.2011 20:00

Zima ještě vystrkuje drápky, mráz maluje na okna své obrázky, ale první závody se pomalu blíží. Abychom i v roce 2011 byli úspěšní a ze závodění měli radost, tak se přes zimní období pilně připravujeme. A nevedeme si špatně i při provozování doplňkových sportů. Anička Sellnerová při letošní premiéře na běžkách navázala na vítěznou vlnu ze závodů na kolech a vyhrála svoji kategorii při závodech Kvildský pašerák. Atletická příprava ve spojení s lezením na umělé stěně přinesla také první vítězství a následně i druhé místo ve své kategorii při závodech na umělé stěně Adélce Špičkové. Lezení na umělé stěně pro svoji přípravu využívá i Matěj Stránský, člen mistrovského týmu přípravek Sokola Kbely v pozemním hokeji pro rok 2010. Starší kluky jistí v brance Viktorky Žižkov Tomík Jankovský, který byl 2x vyhlášen nejlepším brankářem na zimních halových turnajích. Jeho sestra Ema zase na rakouských svazích proháněla své vrstevnice v obřím slalomu. Sjezdovky pro přípravu každou zimu volí i Dáša Hejhalová, která se zaměřuje i na mentální trénink a oblíbila si hodiny jógy. Několik fotografií ze zimní přípravy naleznete v naší fotogalerii