Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Víkendové dětské MTB závody (3.6.-4.6.2017)

29.05.2017 18:30

V úterý 30.5.2017 od 17:10 hod v Novém Hradci Králové pokračuje Rock Machine Hradecký pohár.

 

Ve středu 31.5.2017 od 9:00 hod v Poličce pokračuje seriál Hledá se vítěz! Od 16:15 hod v Brně pokračuje místní MTB Liga.

 

Ve čtvrtek 1.6.2017 od 17:00 hod v ostravském Landek Parku pokračuje místní Školní liga horských kol.

 

V sobotu 3.6.2017 pd 9:30 hod na Vystrkově závodem Orlík Tour Kooperativy pokračuje seriál Kolo pro život.   

Od 9:30 hod na šumavském Zadově startují dětské kategorie v rámci Českého poháru horských kol. Ve stejném čase závodem Březovský Bike v Březové pokračuje seriál Pohár Peruna.

Od 10:00 hod v Mostě startují dětské kategorie v rámci Specialized Extrém bike a v Proseči u Skutče startuje Merida Cyklo Maštale.

Ve stejném čase pokračuje v Železné Rudě seriál PAL Cup a v Dolním Bušínově pokračuje Šumperský pohár horských kol.

Stejný startovní čas má i Stavařská tisícovka ve Valašském Meziříčí a Milovická 50 na ranči Milovice u Kroměříže.

Od 10:30 hod ve slovenských Dohňanech pokračuje Detská považská cykloliga.

Od 11:00 hod v Chýnově pokračuje Jihočeský MTB pohár a v Horním Prysku závodem Fofr Cup pokračuje seriál Peklo Severu.

Od 12:15 hod na Zadově startuje kvalifikace  Českého poháru horských kol v disciplíně Eliminátor. 

Od 13:00 hod v Koutech u Ledče nad Sázavou startuje Koutecký pedálek.

 

V neděli 4.6.2017 od 9:00 hod na šumavském Zadově startují žákovské kategorie v rámci Českého poháru horských kol XCO.

Od 10:00 hod v Hradci Králové startuje BIKERO Cyklomaraton a v Jeseníku závodem Šumná jízda pokračuje seriál Jesenický šneček.

Ve stejném čase ve slovenských Dohňanech pokračuje Slovenský Pohár MTB XCO.

Od 10:30 hod ve slovenské Banské Bystrici pokračuje Detská Tour Petra Sagana.

Od 11:00 hod v Litvínově startuje seriál Koldům.

Od 13:00 hod v Napajedlech startuje závod Okolo Pahrbku.