Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Úspěšné vystoupení na Cyklomaratontour Okolopardubic

24.09.2012 17:30

V neděli 23.9.2012 pokračoval seriál Cyklomaratontour závodem Okolopardubic. V kategorii DZ6 zvítězila Daniela Nováková před Laurou Paloušovou a Editou Pozlerovou, na 8.místě skončila naše Adélka Stránská, v kategorii DM6 zvítězil Vojta Hendrych před Maxem Sedláčkem a Michalem Víškem.

V kategorii DZ8 zvítězila Vanda Dlasková před Justýnou Kolářovou a Terezou Puchernovou, v kategorii DM8 zvítězil Radim Zeman před Vendou Ježkem a Markem Jurkulákem. V kategorii DZ10 zvítězilo naše duo v pořadí Dáša Hejhalová, Katka Daňková před Adélkou Spudilovou, v kategorii DM10 zvítězil Tomáš Tlamka před naším duem Matěj Stránský, Kuba Daněk.

V kategorii DZ12 zvítězila Ivana Boháčová před Marií Vycpálkovou a Nikolou Víškovou, v kategorii DM12 zvítězil Tomáš Ježek před Miloslavem Krýdou a Michalem Šmídou. V nejstarší kategorii DZ14 zvítězila Pavla Hendrychová, v kategorii DM14 zvítězil Michal Swárovský před Davidem Jarým a Lukášem Pospíšilem.

Průběžné výsledky seriálu naleznete zde. Sestřih dětských kategorií si máte možnost prohlédnout na našem videokanálu