Stříbro a bronz v Mladé Boleslavi

20.05.2012 17:30

Mladá Boleslav se v sobotu 19.5.2012 stala centrem bikerů, seriál Kolo pro život zde pokračoval druhým závodem. V kategorii D10-11 holky zvítězila Martina Jedlánková před Klárou Vernerovou a Zuzkou Kadlecovou, na 7.místě skončila naše Katka Daňková. Ve stejné kategorii mezi kluky vyhrál Josef Hladík před Markem Mílem a Tomášem Ježkem, na 6.místě skončil náš Kuba Daněk.

V kategorii D8-9 holky zvítězila Lucka Blechová před Katkou Hladíkovou a naší Dášou Hejhalovou.Ve stejné kategorii mezi kluky vyhrál Matěj Půlpán před naším Matějem Stránským a Kubou Jurkulákem.

V kategorii D6-7 holky zvítězila Lucka Tůmová před  Luckou Mayerovou a Marií Kramešovou, na 4.místě skončila naše Anička Sellnerová. Mezi kluky ve stejné kategorii zvítězil Venda Ježek před Markem Jurkulákem a Ondrou Novotným.

V nejmladší kategorii D5 holky zvítězila Štěpánka Kohlová před Danielou Novákovou a Claudií Čapkovou, na 4.místě skončila naše Lucka Sellnerová. Mezi kluky zvítězil Jan Foltýn před Sebastianem Kerlem a Michaelem Kratinou.

Průběžné pořadí seriálu naleznete zde.

—————

Zpět