Stříbrné loučení v Súľově

24.09.2016 19:00

V sobotu 24.9.2016 ve slovenském Súľově proběhl finálový závod druhého ročníku Detské Považské cykloligy.

Za krásného počasí v kulisách Súľovských skal se na start z našeho teamu postavila Adéla Špičková, která letošní bikovou sezónu zakončila stříbrem.

 

 

A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?

V kategorii Baby dievčatá (ročník 2012 a mladší) zvítězila Ella Trochanová před Kristínkou Dobiasovou a Luciou Slivkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Sebastián Labay před Tomášem Minarovským a Matejem Repkou.

V kategorii Mikro dievčatá (ročník 2010-2011) zvítězila Katarína Šichtová před Nelou Jezbergerovou a Ráchel Repkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adamko Filipovič před Tobiášem Mašurou a Oliverem Samákem.

V kategorii Mili dievčatá (ročník 2008-2009) zvítězila Lucia Hudoková před Alexandrou Kadlecovoua Líviou Nogovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matej Tomáš před Jakubem Repkou a Markem Milotou.

V kategorii Mini dievčatá (ročník 2006-2007) zvítězila Sofia Ungerová před Dorotou Vojtíškovou a Vanesou Šatkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky Zvítězil Matej Hruška před Markem Mojtem a Danielem Tóthem.

V kategorii Mladšie žiačky (ročník 2004-2005) zvítězila Kristína Tichá před Simonou Bodoríkovou a Barborou Máčkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Richard Riška před Radovanem Ďurčíkem a Matúšem Košiarem.

V kategorii Staršie žiačky (ročník 2002-2003) zvítězila Anabela Mrníková před naší Adélou Špičkovou a Laurou Pastorkovou.

 

—————

Zpět