Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

První polovina seriálu MTB Biatlon Cup 2017 je za námi

09.07.2017 18:00

Chospílským cyklotlonem v Postřekově byla v sobotu zakončena první polovina letošního třetího ročníku seriálu MTB Biatlon Cup 2017.

Kolotoč závodů odstartoval 1.5.2017 v Chrástu a poté pokračoval dalšími díly v Domažlicích, Přešticích a Postřekově. 

O mistrovské tituly se letos bude bojovat 17.9.2017 v Hradčanech.

Do seriálu se zapojili i zástupci našeho teamu Michal Samec a Adéla Špičková, kteří jsou na průběžném 4. resp. 5. místě.

A jaké je průběžné pořadí na medailových místech po polovině seriálu?

U9ž žákyně (ročník 2009 a mladší)   U9m žáci (ročník 2009 a mladší)
1. Magdalena Rutarová 150 bodů   1. Lukáš Vávra 162 bodů
2. Lucie Mitrychová 130 bodů   2. Jan Košťálek 124 bodů
3. Nela Vítková 107 bodů   3. Danny Blank 96 bodů
             
U11ž žákyně (ročník 2007-2008)   U11m žáci (ročník 2007-2008)
1. Kateřina Chytilová 139 bodů   1. Tomáš Tykvart 150 bodů
2. Karolína Rutarová 131 bodů   2. Bartoloměj Hurda 110 bodů
3. Sally Blanková  115 bodů   3. Mikuláš Nováček  95 bodů
             
U13ž žákyně (ročník 2005-2006)   U13m žáci (ročník 2005-2006)
1. Nikola Nová 171 bodů   1. Břetislav Vaverka 106 bodů
2. Barbora Alblová  159 bodů   2. Vojtěch Hurda 102 bodů
3. Žaneta Chvátalová  92 bodů   3. Lukáš Beran 98 bodů
             
U15ž žákyně (ročník 2003-2004)   U15m žáci (ročník 2003-2004)
1. Adéla Chytilová 144 bodů   1. Tomáš Beran 135 bodů
2. Michaela Mitrychová  120 bodů   2. Dalibor Vaculík 113 bodů
3. Adéla Šmídová   88 bodů   3. Jakub Kříž 105 bodů
5. Adéla Špičková 51 bodů   4. Michal Samec 71 bodů
             
Ž15 ženy (ročník 1983-2002)   M15m muži (ročník 1983-2002)
1. Kateřina Vaverková 172 bodů   1. David Váchal 164 bodů
2. Jana Richterová 123 bodů   2. Martin Hříbal 114 bodů
3. Pavlína Beberová 99 bodů   3. Josef Mištera 106 bodů
             
Ž35 ženy (ročník 1982 a starší)   M35 muži (ročník 1982 a starší)
1. Radka Beranová 131 bodů   1. Lukáš Vávra 188 bodů
2. Ilona Mašková 122 bodů   2. Marcel Beran 167 bodů
3. Lucie Vávrová 112 bodů   3. Břetislav Vaverka 123 bodů

 

Kompletní pořadí naleznete zde.

Seriál bude pokračovat 10.9.2017 v areálu RAPID v Plzni.