Pozvánka společnosti FANUC Czech na MSV 2017 do Brna

05.10.2017 20:30

Jménem našeho teamového partnera, společnosti FANUC Czech, vás zveme na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna.

Nejvýznamnější středoevropská přehlídka strojírenských a průmyslových technologií bude na brněnské výstavišti probíhat od 9. do 13. října a partnerskou zemí je letos Indie.

Hlavním tématem letošního ročníku je průmyslová automatizace, prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu.

 

 

Společnost FANUC Czech naleznete v pavilonu P na stánku č. 48, kde se můžete těšit na premiéru největšího servo motoru pro velké CNC stroje, který FANUC vyrábí – FANUC ALPHA iS 3000/2000HV, vážící 1 600 kg s jmenovitým točivým momentem 3000 Nm.

V pavilonu G1 na stánku č. 54 se naopak můžete těšit na plně elektronický vstřikovací lis ROBOSHOT, který využívá přesnost špičkové CNC technologie vlastní aplikacím soustružení a frézování a aplikuje ji v oblasti elektrického vstřikování.

Kromě těchto skvostů představí společnost FANUC Czech celou řadu kolaborativních robotů, která je momentálně nejširší na světě a novinku v podobě robota ARC Mate 100iD určeného pro aplikace svařování elektrickým obloukem.

V neposlední řadě nebude chybět ani zástupce v oblasti diagnostiky a predikce poruch systémů: ZDT – ZERO DOWN TIME.

Veletrh je otevřen v pondělí až čtvrtek od 9:00 do 18:00 hod, v pátek je otevřeno pouze do 16:00 hod.

Základní vstupné při online nákupu je 220 Kč, na místě je s příplatkem 50 Kč.

 

 

—————

Zpět