Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

MTB Biatlon 2018 se v Postřekově přiblížil k polovině

08.07.2018 09:00

Po delší pauze pokračoval v sobotu 7.7.2018 třetím závodem v Postřekově čtvrtý ročník seriálu MTB Biatlon 2018.

Prodloužený sváteční víkend využilo hodně rodin k dovolenkovým pobytům, a tak se na startu sešla nejmenší účast 59 bikerů a bikerek.

Skvělou střeleckou formu bezchybnými položkami potvrdily Jana Richterová a Sally Blanková. Sally Blanková je poslední bezchybná střelkyně letošního ročníku seriálu, když dosud zasáhla všech 30 ran.

Ve všech třech odjetých závodech letošního ročníku zvitězili Bartoloměj Hurda a Jana Richterová.

A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?

V kategorii U9ž žákyně zvítězila Magdalena Rutarová před Nelou Vítkovou a Kateřinou Rutarovou. V kategorii U9 žáci zvítězil Martin Mrskoš před Dannym Blankem a Robinem Tobrmanem.

V kategorii U11ž žákyně zvítězila Sally Blanková před Sárou Vítkovou a Nelou Vávrovou. V kategorii U11m žáci zvítězil Bartoloměj Hurda před Janem Nesnídalem a Tomášem Krátkým.

V kategorii U13ž žákyně zvítězila Karolína Rutarová před Žanetou Chvátalovou. V kategorii U13m žáci zvítězil Tomáš Tykvart před Františkem Košťálkem a Václavem Mrskošem.

V kategorii U15ž žákyně zvítězila Nikola Nová. V kategorii U15m žáci zvítězil Vojtěch Hurda před Václavem Dragounem a Sashou Blankem.

V kategorii Ž15 ženy zvítězila Jana Richterová před Janou Vítkovou. V kategorii M15 muži zvítězil Martin Hříbal před Davidem Váchalem a Patrikem Jungem.

V kategorii Ž35 ženy zvítězila Jana Šturmová před Zuzanou Nesnídalovou a Kamilou Rutarovou. V kategorii M35 muži zvítězil Lukáš Jasan před Rudolfem Šturmem a Václavem Ledvinou.


Seriál pokračuje po prázdninách v neděli 9.9.2018 mistrovským závodem v Chrástu u Plzně.