MTB Biatlon 2018 pokračoval mistrovským závodem v Chrástu

09.09.2018 19:00

Po prázdninové pauze pokračoval v neděli 9.9.2018 čtvrtým závodem v Chrástu u Plzně čtvrtý ročník seriálu MTB Biatlon 2018.

V areálu kempu u Dolanského mostu se příjemného počasí bojovalo i o mistrovské dresy v rámci Mistrovství Plzeňského kraje v MTB biatlonu.

Letošní skvělou střeleckou formu potvrdila Sally Blanková, která je poslední bezchybnou střelkyní letošního ročníku seriálu, když dosud zasáhla všech 40 ran.

Ve všech čtyřech odjetých závodech letošního ročníku zvitězila Jana Richterová.

 

 

A jak to v boji o mistrovské dresy dopadlo v jednotlivých kategoriích?

V kategorii U9ž žákyně zvítězila Magdalena Rutarová před Nelou Vítkovou a Kateřinou Rutarovou. V kategorii U9 žáci zvítězil Danny Blank před Robinem Tobrmanem a Martinem Hejzkem.

V kategorii U11ž žákyně zvítězila Sára Vítková před Sally Blankovou a Lucií Mitrychovou. V kategorii U11m žáci zvítězil Jan Nesnídal před Janem Košťálkem a Bartolomějem Hurdou.

V kategorii U13ž žákyně zvítězila Karolína Rutarová před Nelou Jedličkovou a Žanetou Chvátalovou. V kategorii U13m žáci zvítězil Jáchym Cvalín před Františkem Košťálkem a Lukášem Holubem.

V kategorii U15ž žákyně zvítězila Michaela Mitrychová před Adélou Chytilovou a Lucií Radovou. V kategorii U15m žáci zvítězil Václav Dragoun před Vojtěchem Hurdou a Janem Grossem.

V kategorii Ž15 ženy zvítězila Jana Richterová před Kateřinou Vaverkovou a Janou Vítkovou. V kategorii M15 muži zvítězil Tomáš Beran před Martinem Hříbalem a Rostislavem Čermákem.

V kategorii Ž35 ženy zvítězila Zuzana Nesnídalová před Radkou Beranovou a Ilonou Maškovou. V kategorii M35 muži zvítězil Luboš Jedlička před Marcelem Beranem a Břetislavem Vaverkou.


Seriál pokračuje příští neděli 16.9.2018 pátým závodem v Hradčanech u Chlumčan, na který zavítá člen biatlonové reprezentace Adam Václavík.

 

 

—————

Zpět