Moderní technologie ve službách teamu

15.01.2012 21:00

Podle informací mobilních operátorů se v ČR počet uživatelů internetu v mobilních telefonech za poslední rok téměř zdvojnásobil na 1,5 milionu lidí. K připojení na internet je tak v Česku využívána každá devátá SIM karta. V souladu s těmito trendy vám BIKESTORE.CZ MTB Team jako první v ČR v  oblasti sportu přináší možnost získat aktuální informace a kalendář dětských závodů prostřednictvím QR kódů, které načtete do svého mobilu pomocí aplikace i-nigma. Aplikaci, která umí automaticky rozpoznat typ mobilu, si můžete zdarma  stáhnout z adresy www.i-nigma.mobi. Použití aplikace je jednoduché, po jejím spuštění se automaticky aktivuje fotoaparát mobilu a stačí zamířit hledáček aplikace na QR kód, který si aplikace načte a umožní spojení na www stránku, která je ukryta v daném obrázku. Samozřejmě existuje řada dalších čteček QR kódů od jiných výrobců, takže si každý může vybrat to, co mu vyhovuje.

Připravili jsme v teamových barvách dva QR kódy, jeden odkazuje na novinky na našich www stránkách, druhý odkazuje na kalendář dětských MTB závodů. S těmito QR kódy se v letošním roce budete setkávat v našem teamovém zázemí na závodech, stejně tak na kolech našich jezdců. A jak naše QR kódy vypadají?

QR code www.bikestoremtb.cz                                            QR code Dětské MTB závody   

V současné době tuto moderní technologii v ČR využívají hlavně společnosti Vodafone, FOTOLAB, MALL.CZ, ale s postupným rozšiřováním bude využívána pro marketingové účely i dalšími firmami.

 

—————

Zpět