Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Jesenická Wilburrina novým partnerem teamu

15.01.2017 17:30

Když v roce 2012 mladá grafička na rodičovské dovolené Šárka Honsová vytvářela pro náš team logo, nemohla tušit, že po pěti letech se naše cesty opět protnou a její firma Wilburrina se stane partnerem našeho teamu.

Historie firmy, která se zabývá tvorbou autorských látek značky wilburrina, sahá do roku 2014, kdy se majitelka firmy po letech vrátila k oboru, který vystudovala na Technické univerzitě v Liberci (obor Textilní a oděvní návrhářství).

S kouzelnými produkty firmy jste se dosud mohli setkávat na největším prodejním serveru uměleckých a rukodělných výrobků v ČR, na Fler.cz, od tohoto týdne pak i na novém firemním webu.

 

 

Rozhodně to nejsou jenom autorské látky, které tvoří výrobní program firmy. Velice oblíbené je látkové pexeso v několika variantách, miminkovské deky či polštářky.

A pokud se autorské látky značky wilburrina dostanou do šikovných rukou, vznikají další krásné věci, které mohou být zajímavým dárkem pro vaše blízké.

Závěrem nám nezbývá, než značce wilburrina popřát co nejvíce spokojených zákazníků. Pro šikovné maminky z řad našich návštěvníků se příběh firmy může stát inspirací k novému začátku.