ELEVEN Dětský MTB Cup 2017 odstartoval v Osečné

16.04.2017 16:30

V neděli 16.4.2017 odstartoval společným závodem se seriálem Galaxy série v Osečné již 10. ročník dětského MTB seriálu ELEVEN Dětský MTB Cup.

Přestože se tmavé mraky proháněly nad Osečnou celé dopoledne, tak až při startu nejstarší kategorií Starší žáci a žákyně začala z nebes padat jemná dešťová krupička.

První letošní start v Osečné absolvovala z našeho teamu Adéla Špičková, která ve své kategorii dojela na 6. místě.

 

 

A jak to dopadlo?

V kategorii Odrážedla (ročník 2013 a mladší) zvítězil Petr Adolph před Štěpánem Mrkasem a Antonínem Penzem.

V kategorii  Bobíci (ročník 2013 a mladší) zvítězil Jan Pšenička před Filipem Čižinským a Brunem Jelínkem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Sofie Lhotáková před Klárou Paulisovou a Terezou Bendovou.

V kategorii Předžáci (ročník 2011-2012) zvítězil Marek Semerád před Oliverem Lodrem a Filipem Gambou, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Lhotáková před Martinou Procházkovou a Leontýnkou Berkovou.

V kategorii Žáci 1 (ročník 2009-2010) zvítězil Václav Meier před Ondřejem Moulisem a Dominikem Kameníkem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Babeta Kolářová před Karolínou Frydrychovou a Anežkou Bažantovou.

V kategorii Žáci 2 (ročník 2007-2008) zvítězil Kryštof Bažant před Františkem Hanušem a Tomášem Meierem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Karolína Špicarová před Anetou Dlouhou a Barborou Rajnochovou.

V kategorii Mladší žáci (ročník 2005-2006) zvítězil Petr Kniha před Janem Bajerem a Ondřejem Čermákem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Jana Kareisová před Anežkou Kluchovou a Natálií Volejníkovou.

V kategorii Starší žáci (ročník 2003-2004) zvítězil Martin Kubišta před Markem Francem a Vítkem Hrochem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kateřina Knihová před Pavlou Hendrichovou a Lucií Blechovou.

 

 

 

—————

Zpět