Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Dětské MTB závody 2018

Březen
24.03.2018  Praha-Zličín  (Tomket Pražský MTB pohár)
24.03.2018 undefined Langenlois undefined (Kamptal-Klassik-Trophy, Austria Youngsters Cup)

Duben
08.04.2018  Jeneč  (Tomket Pražský MTB pohár)
14.04.2018  Osečná  (Stevens 50 Podralsko - Galaxy Stevens série)
15.04.2018  Turčianské Teplice  (BAJKULA TURIECKAP, Slovenský Pohár MTB XCO)
21.04.2018  Branžež - Nová Ves  (AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJ)
21.04.2018  Ostrava-Poruba  (Porubajk marathon)
21.04.2018  Haiming undefined (Austria Youngsters Cup)
28.04.2018  Prusinovice undefined (Rohálovská 50ka)
29.04.2018  Praha  (Český pohár horských kol XCO)
29.04.2018  Úpice  (Ratibořický MTB maratón) 

Květen
01.05.2018  Beckov  (Tomket Pražský MTB pohár)
01.05.2018  Praha - Zbraslav undefined (Cukroušův mazec)
05.05.2018  undefined Graz/Stattegg undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
06.05.2018  Přerov  (Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON)
08.05.2018  Praha-Kbely  (Tomket Pražský MTB pohár)
12.05.2018  Praha  (Halda XC)
12.05.2018  Náměšť nad Oslavou  (Náměšťský cyklomaraton - Galaxy Stevens série)
13.05.2018  Kutná Hora  (Český pohár horských kol XCO)
13.05.2018  Maria Lankowitz undefined (Junior Challenge)
19.05.2018  Praha undefined (Genesis Bike Prague)
19.05.2018   Kleinzell undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
20.05.2018  Bezděz  (AUTHOR 50 BEZDĚZ)
26.05.2018  Levoča  (STEFE MTB maratón Levočské vrchy, Východ MTB liga)

Červen
01.06.2018  Klatovy undefined (Královské kostky - eliminátor)
02.06.2018  Klatovy undefined (AUTHOR Král Šumavy)
03.06.2018 undefined Hradec Králové undefined (BIKERO Cyklomaraton)
03.06.2018  Bedřichov  (Český pohár horských kol XCO)
09.06.2018  Proseč u Skutče  (Merida Cyklo Maštale)
10.06.2018  Jablonné v Podještědí undefined (Dětský Malevil Cup, ELEVEN Dětský MTB cup)
10.06.2018  Říčany  (Tomket Pražský MTB pohár)
10.06.2018  Košice-Jahodná  (Slovenský Pohár MTB XCO)
16.06.2018  Velké Karlovice  (Bike Valachy)
16.06.2018  Pöllau undefined (Junior Challenge)
17.06.2018  Zadov  (Český pohár horských kol XCO)
17.06.2018  Všemina undefined (Cyklobrána do prázdnin)
23.06.2018  Houšťka  (Houštecký cyklomaraton)
23.06.2018  Súľov  (AUTHOR ŠKODA bolemaratón Súľovské skaly, Žilinská Župa Tour)
30.06.2018 undefined Holešov  (Bikemaraton Drásal České spořitelny - Kolo pro život)

Červenec
01.07.2018  Brno  (Český pohár horských kol XCO)
08.07.2018  Drozdovo  (Slovenský Pohár MTB XCO)
15.07.2018  Bad Goisern undefined (Salzkammergut Trophy, Junior Challenge)
21.07.2018  Osrblie  (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCE)
22.07.2018  Osrblie  (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCO)
28.07.2018 undefined Zadov  (Šumavský MTB maraton České spořitelny - Kolo pro život)
28.07.2018  Pec pod Sněžkou  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCE)
29.07.2018  Pec pod Sněžkou  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCO)

Srpen
04.08.2018  Seiffen undefined (EBM - Mini, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
12.08.2018  Flachau undefined (Junior Challenge)
18.08.2018  Harrachov undefined (Nova Cup)
18.08.2018  Granč-Petrovce  (Kráľovský MTB maratón, Východ MTB liga)
19.08.2018  Geising undefined (KOHLHAU-MOUNTAIN-CUP - duatlon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
25.08.2018 
 Vranovská přehrada  (Author Lahofer Cup)

25.08.2018  Dubnica  (CONTINENTAL Novodubnický maratón)
26.08.2018  Malinô Brdo  (Slovenský Pohár MTB XCO)

Září
01.09.2018  Rouchovany  (Okolo Stejskala)
01.09.2018  Košice  (ŠKODA MTB Singletrack Maratón, Východ MTB liga)
08.09.2018  Podlesok  (ŠKODA Slovenský raj, Východ MTB liga)
08.09.2018  Snežnica  (ISTROFINAL SNEŽNICKÝ MTB maratón, Žilinská Župa Tour)
15.09.2018  Praha  (Author pražská 50)
15.09.2018  Vorau undefined (Junior Challenge)
16.09.2018  Praha-Libuš  (Tomket Pražský MTB pohár)
16.09.2018  Poráč  (Slovenský Pohár MTB XCO)
23.09.2018  Praha-Zličín  (Tomket Pražský MTB pohár)
23.09.2018  Poráč  (Slovenský Pohár MTB XCO)
23.09.2018  Leipzig  (Sparkassen-neuseen mountainbike cup)
29.09.2018  Valtice  (Author Valtické Cyklování)

Říjen
14.10.2018  Brno-Lesná  (Velo Hanák Muldička)

 

MTB Seriály

          

          

          

          

          

Časomíry závodů