Zlatý triple na Cyklomaratontour Okolohradce

05.06.2011 16:00

V neděli 5.6.2011 pokračoval v Hradci Králové seriál Cyklomaratontour, tentokrát závodem Okolohradce. Letošní nejúspěšnější teamová neděle přinesla vítězství ve svých kategoriích Dáše Hejhalové, Matějovi Stránskému  a Aničce Sellnerové. V kategorii DZ6 (holky do 6 let) vyhrála Anička Sellnerová před Terezkou Pucherovou a Eliškou Ducháčovou, na 9.místě skončila Lucka Sellnerová a na 14. místě Adélka Stránská. V kategorii DM8 zvítězil Matěj Stránský před Michalem Samcem a Janem Hoferkem, mezi holkami ve stejné věkové kategorii DZ8 zvítězila Dáša Hejhalová před Adélkou Špičkovou a Aničkou Vycpálkovou. Aktuální průběžné pořadí seriálu naleznete zde. Fotografie z vyhlášení výsledků jsou v galerii.