Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Zlaté pokračování Cyklomaratontour v Dolanech

25.05.2013 12:42

V sobotu 25.5.2013 pokračoval v Dolanech u Olomouce závodem Okoloolomouce seriál Cyklomaratontour. Nevlídné počasí posledních dnů a konkurence závodů Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě přilákala na start o poznání méně závodníků než v minulosti. 

Na startu jsme měli jediného stálého zástupce v tomto seriálu Míšu Samce, který potvrdil dobrou formu posledních týdnů, a v kategorii DM10 zvítězil. A jak dětské závody dopadly v jednotlivých kategoriích?

V kategorii DM6 zvítězil Lukáš Harlender před Lukášem Raškou a Jonášem Ultrichem, mezi dívkami zvítězila Kačka Seidlová před Adélkou Jurkulákovou a Bárou Labankovou. 
 
V kategorii DM8 zvítězil Marek Jurkulák před Danem Kokešem a Šimonem Jaroněm, mezi dívkami zvítězila Daniela Radová před Karolínou Maliňákovou a Simonou Lachmannovou.
 
V kategorii DM10 zvítězil Míša Samec před Pavlem Dubčákem a Jakubem Jurkulákem, mezi dívkami zvítězila Nicola Křenková před Klárou Ulrichovou a Katkou Chromcovou. 
 
V kategorii DM12 zvítězil Šimon Kubálek před Tomášem Tlamkou a Matyášem Doležalem, mezi dívkami zvítězila Tereza Obořilová před Annou Zemánkovou a Adélou Nábělkovou.
 
V kategorii DM14 zvítězil Lukáš Kučera před Filipem Dvouletým, mezi dívkami zvítězila Monika Konečná před Barborou Bubeníčkovou a Terezou Chromcovou.
 
Průběžné výsledky seriálu naleznete zde.