Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

XC Partyzán odstartoval druhou polovinu Poháru Peruna Junior

05.07.2013 17:05
V pátek 5.7.2013 se nad Chomutovem u hotelu Partyzán konal další ročník závodu XC Partyzán v rámci seriálu Pohár Peruna. Poprvé v letošním roce se v tomto seriálu postavili na start zbývající tři zástupci našeho teamu (Tomík, Ema a Zuzka) a hned dali o sobě vědět.
 
Nejzájímavější souboj pátečního dopoledne probíhal o absolutní vítězství v kategorii M/Z12 mezi Markem Liškou a naší Zuzkou Kadlecovou. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Z6 zvítězila naše Ema Jankovská před Kateřinou Petlanovou a Klárou Vrbovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Adamem Zouharem a Adamem Ježkem.
 
V kategorii Z8 zvítězila Bára Blanková před Veronikou Chalupovou a Mirkou Řehákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Hamata před Jakubem Holečkem a Jakubem Jungwirthem.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Špičková před Gabrielou Řehákovou a Terezou Duchkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před dalším našim bikerem, Tomíkem Jankovským a Adamem Vaněčkem.
 
V kategorii Z12 zvítězila naše Zuzka Kadlecová před Anežkou Ševčíkovou a Anežkou Himmlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Marek Liška před Adamem Vodrážkou a Davidem Hendrychem.
 
V kategorii Z14 zvítězila  Dana Tetivová před Eliškou Nezbedovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Milan Vopat před Petrem Konopáskem a Marcelem Červenkou.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde. V následujících hodinách se můžete těšit na sestřih dětských závodů na našem videokanálu.