Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Úspěšný Specialized Extrém bike 2013

19.05.2013 00:38

V sobotu 18.5.2013 se v Mostu konal další ročník jednoho z nejlepších MTB marathonů v ČR,  Specialized Extrém bike. Zázemí bylo již tradičně umístěno na hipodromu a letošní děštivé počasí připravilo pro závodníky včetně dětských kategorií náročnou trať. 

V dětském závodě Minibike, kde si děti poprvé užily zaváděcí motorku stejně jako velcí bikeři, zvítězil v kategorii Chlapci 8 let a mladší Lukáš Dobrý před Lukášem Hamatou a Denisem Trnkou, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila  naše Adélka Kotlíková před Pavlínou Červenkovou a Valentýnou Maškovou.

V kategorii Chlapci 9-10 let zvítězil Petr Kopecký před Davidem Červíčkem a Albertem Montim, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Lucka Blechová před naším duem v pořadí Kája Bedrníková a Adéla Špičková.

V kategorii Chlapci 11-12 let zvítězil Vojtěch Banszel před Danielem Sedlárem a Davidem Hendrychem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Anežka Ševčíková před naší Eliškou Kotlíkovou a Nikolou Bláhovou. Kompletní výsledky naleznete zde.