Počasí

ScreenSaver            yr.no

Úspěšný Drásal

07.07.2012 20:00

V sobotu 7.7.2012 odstartoval v Holešově nejstarší český bikemaraton Drásal, který byl součástí seriálu Kolo pro život. V kategorii D5 holky zvítězila naše Ema Jankovská před dvojicí Adélka Jurkuláková a Daniela Nováková, na 4.místě skončila naše Adélka Stránská. V kategorii D7 holky zvítězila Vanda Dlasková před Luckou Tůmovou a Barborou Janíkovou. V kategorii D9 holky zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a naší Dášou Hejhalovou. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Kubou Jurkulákem a Kubou Žurkem, na 5.místě skončil náš Matěj Stránský a na 8.místě Tomík Jankovský. V kategorii D11 holky zvítězila Zuzka Kadlecová před Libuškou Prchalovou a Adélkou Nábělkovou. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Hladík před Tomášem Ježkem a Ondřejem Janíkem. Úspěšné vystoupení doplnil vítězstvím v kategorii rodinných teamů na 10 km trase Fitness jízdy Tomík Jankovský se svým tatínkem. Průběžné pořadí seriálu naleznete zde.