Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Úspěšná Velká cena Domažlic

19.05.2013 17:10

V neděli 19.5.2013 pokračoval Velkou cenou Domažlic MTB seriál BECKER Cup. Slunečné počasí a zajímavě postavené tratě s různou náročností dle věku přivedly na start dětských kategorií přes 100 dětí.  

V kategorii Žákyně nejmladší zvítězila naše Kája Bedrníková před Annou Mundlovou a naší Adélou Špičkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Fiala před Štěpánem Zunou a naším Míšou Samcem.  
 
V kategorii Žákyně mladší zvítězila Kristýna Burlová před naší Zuzkou Kadlecovou a Karolínou Polákovou, na 4.místě skončila při startu ve starší kategorii naše Kája Bedrníková a na 8.místě naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Zuna před Janem Štychem a Adamem Horníkem.
 
V kategorii Žákyně starší zvítězila Markéta Vaicová před Annou Podskalskou a Sárou Kloučkovou, na 4.místě skončila při startu ve starší kategorii naše Zuzka Kadlecová.
   
V kategorii Holky zvítězila Lucka Sellnerová před Barborou Podestátovou a Luckou Grohovou, v kategorii Kluci zvítězil Šimon Brabec před Theo Lauseckerem a Honzou Bohmem.
 
V kategorii Žákyně nábor zvítězila Tereza Maurová před naší Adélkou Kotlíkovou a Zuzanou Kroupovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Richard Kobr před Jaromírem Kohoutem a Vladimírem Krocem.
 
V následujících dnech se můžete těšit na sestřihy jednotlivých kategorií na našem videokanálu.