Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Stříbro a bronz v Mladé Boleslavi

20.05.2012 17:30

Mladá Boleslav se v sobotu 19.5.2012 stala centrem bikerů, seriál Kolo pro život zde pokračoval druhým závodem. V kategorii D10-11 holky zvítězila Martina Jedlánková před Klárou Vernerovou a Zuzkou Kadlecovou, na 7.místě skončila naše Katka Daňková. Ve stejné kategorii mezi kluky vyhrál Josef Hladík před Markem Mílem a Tomášem Ježkem, na 6.místě skončil náš Kuba Daněk.

V kategorii D8-9 holky zvítězila Lucka Blechová před Katkou Hladíkovou a naší Dášou Hejhalovou.Ve stejné kategorii mezi kluky vyhrál Matěj Půlpán před naším Matějem Stránským a Kubou Jurkulákem.

V kategorii D6-7 holky zvítězila Lucka Tůmová před  Luckou Mayerovou a Marií Kramešovou, na 4.místě skončila naše Anička Sellnerová. Mezi kluky ve stejné kategorii zvítězil Venda Ježek před Markem Jurkulákem a Ondrou Novotným.

V nejmladší kategorii D5 holky zvítězila Štěpánka Kohlová před Danielou Novákovou a Claudií Čapkovou, na 4.místě skončila naše Lucka Sellnerová. Mezi kluky zvítězil Jan Foltýn před Sebastianem Kerlem a Michaelem Kratinou.

Průběžné pořadí seriálu naleznete zde.