Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Stříbrný 24.ročník Aberseer Zwölferhorn MTB Rennen 2013

18.08.2013 21:57
V neděli 18.8.2013 proběhl v rakouském Abersee 24.ročník závodu Aberseer Zwölferhorn MTB Rennen. Známá rekreační oblast kolem jezer nedaleko Salzburku každoročně přitahuje turisty z celé Evropy, proto ani na startu dětských závodů nebyla nouze o zahraniční závodníky z Německa, Holandska a ČR.
 
V kategorii U9 mezi holkami zvítězila Yvonne Gadola před Tamarou Frisch a Laurou Kastenhuber, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matthias Kosch před Jakobem Burym a Matthiasem Forsthuberem.
 
V kategorii U11 mezi holkami zvítězila Sophie Öttl před naší Adélou Špičkovou a Vanessou Thalhammer, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Leander Brunar před Marcem Zeppetzauerem a Colinem Pflüglem. 
 
V kategorii U13 mezi holkami zvítězila Flora Aufderklamm před Sarah Kastenhuber a Sophií Holzinger, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Friedrich Holzleitner před Moritzem Attwengerem a Christophem Danksagmüllerem.
 
V kategorii U15 mezi holkami zvítězila Sabrina Luksch, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Fabian Springer před Sigim Mayrhauserem a Sebastianem Feichterem.