Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Stříbrná TROFEO CINELLI Velká cena Hlohovce 2013

31.03.2013 10:01

V sobotu 30.3.2013 se v jihomoravském Hlohovci konal další ročník silničního kritéria  TROFEO CINELLI Velká cena Hlohovce 2013 . Obnovená tradice bývalých jarních nominačních závodů na Závod Míru přivádí každoročně na start i nejlepší české silniční týmy.

V kategorii Elite muži vyhrál Martin Hunal z týmu AC Sparta Praha cycling před Jakubem Kratochvílou a Tomášem Bucháčkem, nejlepším z bikerů byl na 10.místě Pavel Boudný z Česká spořitelna Specialized. Kategorii Elite ženy ovládla ve své první silniční sezóně Pavlína Šulcová z týmu Bauknecht-Author, která ještě vloni dávala přednost bikům.

Velká cena Hlohovce není jen závodem pro elitní závodníky, ale během celého dne probíhaly zajímavé souboje i v dalších kategoriích včetně dětských a mládežnických kategorií. Letošní nepříznivé počasí zatím nenabízí moc možností ke svezení v terénu, a proto pro děti bylo silniční kritérium jednou z prvních letošních možností k závodění.

Na startu kategorie Holky 2003-2004 byla i naše Adélka Špičková, která obsadila 2.místo za vítěznou Aničkou Jaborníkovou, 3.místo obsadila Anička Baránková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Telecký před Tomášem Ciprysem a Martinem Merčákem.

Pořadatelský Sportcomplex Břeclav připravil jako zpestření pro diváky i závody kategorie Festkařů s jedním převodem a Veteránů na starých kolech.