Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Rýžování zlata na Kadaňských XC okruzích v Úhošťanech

23.06.2013 16:43

V neděli 23.6.2013 se v Úhošťanech konal další ročník Kadaňských XC okruhů v rámci seriálu Pohár Peruna. Nová lokalita, výborná kuchyně a zasvěcené komentáře Vojty Marvana - rovná se příjemně strávená závodní neděle.

Dnešní závod se zapíše i do teamové historie - poprvé jsme proměnili všechny starty ve vítězství, tj. 4 kategorie, 4 vítězství. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?

V kategorii Z8 zvítězila naše Adélka Kotlíková před Nelly Miltnerovou a Aničkou Kühnlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vladimír Kroc před Milanem Jenčem a Lukášem Hamatou.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Špičková před Terezou Duchkovou a Bárou Šindelářovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před Petrem Kopeckým a Martinem Konopáskem.
 
V kategorii Z12 zvítězila naše Eliška Kotlíková před Anežkou Himmlovou a Viktorií Ševčíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Hendrych před Adamem Vodrážkou.
 
V kategorii Z14 zvítězila  Dana Tetivová před Eliškou Nezbedovou a Nicol Kühnlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Konopásek před Marcelem Červenkou a Borkem Vodrážkou.
 
Velký obdiv zaslouží kromě medailistů také Anežka Ševčíková z kategorie Z12, která přes pád s několika odřeninami a následný defekt předního kola, závod dokončila na 4.místě.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde. V následujících dnech se můžete těšit na sestřih dětských závodů na našem videokanálu.