Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Rekordní 6.ročník Puzzlemanie 2013 proběhl v sobotu v Letňanech

24.03.2013 12:48

Na sobotní odpoledne byl do OC Letňany připraven již 6.ročník soutěže ve skládání puzzle na čas, Puzzlemanie. Soutěž probíhala v 5 individuálních kategoriích podle věku a v kategorii 3-členných týmů. Samostatné soutěžní kategorie byly vypsány také pro handicapované. Patronkou letošního ročníku byla 19-letá Lucka Šedá, které teprve ve 13 letech byl diagnostikován syndrom Smith-Magenis, který se projevuje psychomotorickou retardací, naprosto nepravidelným spánkem, záchvaty vzteku a autoagrese.

Letošní ročník opět proběhl za spolupořadatelstvi agentury Bezva party a Komunitního centra Motýlek, jehož partnerem je od loňského roku i náš BIKE3000 Junior Team, který nemohl za soutěžními stoly také chybět. Dva 3-členné týmy a pět dívek v individuálních kategoriích v teamovém oblečení vytvořily jednoznačně největší soutěžní enklávu.

Nejdříve se za hrací stoly z našeho teamu posadily v kategorii B Adélka Špičková, Adélka Kotlíková, Kája Bedrníková a Zuzka Kadlecová. Do finálové šestice podle časů v obou kvalifikačních kolech postoupila Zuzka Kadlecová, která ve finále obsadila 6.místo. Ani ostatní naše holky se rozhodně mezi 40 soutěžícími neztratily a skončily těsně za finálovou šestkou. V kategorii C statečně bojovala Eliška Kotlíková. V závěrečné týmové kategorii došlo na souboj pohlaví, ve kterém zvítězil mužský doprovod našeho teamu, kterému však ani pátý nejrychlejší čas v jednom z kvalifikačních kol nestačil na postup do finále.

A jak nakonec soutěž v jednotlivých kategoriích dopadla?

V nejmladší kategorii A zvítězil Ondřej Gacho před Dominikem Pácem a Adamem  Bezděkou. V kategorii B pro děti s handicapem zvítězila Barbora Šefrová před Mikulášem Olbertem a Matějem Rejhonem, ve stejné kategorii bez handicapu zvítězila Jana Bezruková před Irenou Bukovou a Karolínou Svobodovou. 
 
V kategorii C pro děti s handicapem zvítězila Tereza Nováková před Terezou Ježkovou a Danielem Skořepou, ve stejné kategorii bez handicapu zvítězil Filip Kovařík před Monikou Štětinovou a Lukášem Jandou. V kategorii S mezi seniory zvítězil Ivan Říha před Janou Mařanovou a Dagmar Novákovou. 
 
V kategorii D s handicapem zvítězila Iva Marečková před Lucií Šedou,  ve stejné kategorii bez handicapu zvítězila v novém rekordu Puzzlemanie Gabriela Rezková před Kateřinou Novotnou a Janou Novotnou. V kategorii 3-členných týmů zvítězil tým Makovice před týmem Žabáci a Dream Teamem.
 
 
Průřez celým odpolednem za soutěžnými stoly si můžete prohlédnout na našem videokanálu.