Povedený Specialized Extrém bike Most 2014

07.06.2014 15:45
V sobotu 7.6.2014 se v Mostu konal další ročník jednoho z nejlepších MTB maratonů v ČR,  Specialized Extrém bike. Zázemí bylo již tradičně umístěno na místním hipodromu a letošní slunečné počasí dalo zapomenout na loňskou bahenní lázeň.

V dětském závodě Minibike, zvítězil v kategorii Chlapci 8 let a mladší Kryštof Král před Jakubem Zemanem a Jakubem Fraňkem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila  Nikol Remutová před Terezou Kuriljakovou a Emou Bozděchovou.

V kategorii Chlapci 9-10 let zvítězil Lukáš Dobrý před Lukášem Hamatou a Albertem Montim, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Veronika Mišoňová před naší Adélkou Kotlíkovou a Eliškou Sirotkovou.

V kategorii Chlapci 11-12 let zvítězil David Šulc před Janem Vytlačilem a Davidem Červíčkem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Karolína Bedrníková před Terezou Duchkovou a naší Eliškou Kotlíkovou.

Nejstarší žákovská kategorie 13-14 let už startovala na 35 km trati Hobby, kde mezi chlapci zvítězil Marcel Červenka před Matějem Bedrníkem a Davidem Hendrychem. Mezi dívkami zvítězila Magdalena Mišoňová před Anežkou Ševčíkovou a Viktorií Ševčíkovou.