Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Povedený Specialized Extrém bike Most 2014

07.06.2014 15:45
V sobotu 7.6.2014 se v Mostu konal další ročník jednoho z nejlepších MTB maratonů v ČR,  Specialized Extrém bike. Zázemí bylo již tradičně umístěno na místním hipodromu a letošní slunečné počasí dalo zapomenout na loňskou bahenní lázeň.
 
V dětském závodě Minibike, zvítězil v kategorii Chlapci 8 let a mladší Kryštof Král před Jakubem Zemanem a Jakubem Fraňkem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila  Nikol Remutová před Terezou Kuriljakovou a Emou Bozděchovou.
 
V kategorii Chlapci 9-10 let zvítězil Lukáš Dobrý před Lukášem Hamatou a Albertem Montim, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Veronika Mišoňová před naší Adélkou Kotlíkovou a Eliškou Sirotkovou.
 
V kategorii Chlapci 11-12 let zvítězil David Šulc před Janem Vytlačilem a Davidem Červíčkem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Karolína Bedrníková před Terezou Duchkovou a naší Eliškou Kotlíkovou.
 
Nejstarší žákovská kategorie 13-14 let už startovala na 35 km trati Hobby, kde mezi chlapci zvítězil Marcel Červenka před Matějem Bedrníkem a Davidem Hendrychem. Mezi dívkami zvítězila Magdalena Mišoňová před Anežkou Ševčíkovou a Viktorií Ševčíkovou.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.