Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Pohár Peruna Junior 2013 finišuje aneb Vejprty Tour

24.08.2013 18:04
V sobotu 24.8.2013 se ve Vejprtech konal 5.ročník závodu Vejprty Tour, který byl předposledním závodem letošního ročníku Poháru Peruna Junior a s předstihem rozhodl o celkovém seriálovém vítězství našich Adélek v kategoriích Z8 resp. Z10.
   
V kategorii Z6 zvítězila Kateřina Petlanová před Stelou Beránkovou a Adélou Procházkovou a ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Kája Vild před Danielem Beránkem a Dominikem Zeithamlem.
 
V kategorii Z8 zvítězila naše Adélka Kotlíková před Nelly Miltnerovou a Mirkou Řehákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Hamata před Milanem Jenčem a Jakubem Jungwirthem.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Špičková před Terezou Duchkovou a Gabrielou Řehákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před Petrem Kopeckým a Adamem Vaněčkem.
 
V kategorii Z12 zvítězila naše Eliška Kotlíková před Anežkou Ševčíkovou a Viktorií Ševčíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Marek Liška před Davidem Hendrychem a Adamem Vodrážkou.
 
V kategorii Z14 zvítězila Dana Tetivová před Nikol Kuhnlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Hendrych před Marcelem Červenkou a Petrem Konopáskem.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde. V následujících hodinách se můžete těšit na sestřih dětských závodů na našem videokanálu.