Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Plzeňský bikový víkend pokračoval závodem Okoloplzně 2013

25.08.2013 13:12
V neděli 25.8.2013 pokračoval v Plzni povodněmi odloženým závodem Okoloplzně seriál Cyklomaratontour. Velkou část dětského startovního pole tvořili pravidelní účastníci plzeňského seriálu BECKER Cup, který vyšel pořadatelům vstříc a termínovou kolizi se svým závodem vyřešil přesunem na sobotní termín.
 
Jak je vidět na účasti, tak to byl správný krok. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii DM6 zvítězil Jan Foltýn před Sebastianem Kerlem a Danielem Srpem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Divišová před Andělou Křikavovou a Barborou Kadlecovou.
 
V kategorii DM8 zvítězil Lukáš Beran před Lukášem Holubem a Vojtěchem Štroblem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Daniela Radová před Barborou Alblovou a Nikolou Hodlovou, na 5.místě skončila naše Adélka Kotlíková.
 
V kategorii DM10 zvítězil náš Míša Samec před Maximilianem Kerlem a Štěpánem Krulou, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Dáša Hejhalová před Adélou Foltýnovou a Annou Foltýnovou.
 
V kategorii DM12 zvítězil Jan Štych před našim Míšou Samcem a Davidem Kamienem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Burlová před Adélou Holubovou a Anežkou Ševčíkovou, na 5.místě skončila naše Eliška Kotlíková.
 
V kategorii DM14 zvítězil Ondřej Holubovský před Davidem Hrubým a Radkem Cibulkou, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Markéta Vaicová před Annou Khekovou.