Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za rokem 2012

31.12.2012 06:05

Poslední den roku je časem bilancování letošní sezóny, která byla ještě úspěšnější než sezóna předchozí. Jak už to v životě chodí, nejsou jen vítězství, ale i porážky. Po skončení sezóny došlo k rozdělení dětského MTB teamu na dva samostatné subjekty, a to původní BIKESTORE.CZ MTB Team a nově vzniklý BIKE3000 Junior Team. Je na místě, abychom znova všem dětem bez rozdílu poděkovali za letošní úspěšnou reprezentaci.

V letošním roce jsme na našich www stránkách přinesli celkem 268 článků, ve kterých jsme se snažili prezentovat nejen naše výsledky, ale také přispívat k popularizaci dětských MTB závodů mezi širší cyklistickou veřejností. Rok 2012 byl také rokem, kdy jsme připravili pro naše návštěvníky stručná pravidla jednotlivých seriálů na jedno místo, uvedli jsme v život kalendář dětských závodů v Rakousku, Německu a Švýcarsku.
 
Jsme rádi, že na naše www stránky našlo cestu téměř 70 tisíc návštěvníků. V dnešní digitální době se snažíme držet krok s potřebami a přáními návštěvníků, a proto jsme také k vidění na třech největších světových sociálních sítích Facebook, Twitter a Google+.