Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Mrazivá premiéra BECKER Cupu v Klatovech

26.05.2013 18:53
V neděli 26.5.2013 pokračoval v Klatovech čtvrtým závodem seriál BECKER Cup. Počasí bikerům opět nepřálo, teplota 6°C a mírný déšť během celého programu na pohodě závodníkům nepřidal. Letos poprvé v seriálu pořadatel nezveřejňoval v průběhu závodu výsledky, takže přinášíme medailové pořadí pouze u některých kategorií.  
 
V kategorii Žákyně nábor zvítězila naše Adélka Kotlíková před Nokolou Hodlovou a Barborou Kalčíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jaromír Kohout před Richardem Kobrem a Pavlem Tuháčkem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší zvítězila Anna Mundlová před Simonou Spěšnou a naší Adélou Špičkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Fiala před Štěpánem Zunou a Štěpánem Krulou, na 4.místě skončil náš Míša Samec.
 
V kategorii Žákyně mladší zvítězila Magdalena Mišoňová před Karolínou Polákovou a naší Zuzkou Kadlecovou, na 6.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Zuna před Matyášem Fialou a Janem Štychem.
 
V kategorii Žákyně starší zvítězila Markéta Vaicová před Magdalenou Mišoňovou a Sárou Kloučkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Bedrník před Josefem Skořepou a Ondřejem Zunou.