Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Moderní technologie ve službách teamu

15.01.2012 21:00

Podle informací mobilních operátorů se v ČR počet uživatelů internetu v mobilních telefonech za poslední rok téměř zdvojnásobil na 1,5 milionu lidí. K připojení na internet je tak v Česku využívána každá devátá SIM karta. V souladu s těmito trendy vám BIKESTORE.CZ MTB Team jako první v ČR v  oblasti sportu přináší možnost získat aktuální informace a kalendář dětských závodů prostřednictvím QR kódů, které načtete do svého mobilu pomocí aplikace i-nigma. Aplikaci, která umí automaticky rozpoznat typ mobilu, si můžete zdarma  stáhnout z adresy www.i-nigma.mobi. Použití aplikace je jednoduché, po jejím spuštění se automaticky aktivuje fotoaparát mobilu a stačí zamířit hledáček aplikace na QR kód, který si aplikace načte a umožní spojení na www stránku, která je ukryta v daném obrázku. Samozřejmě existuje řada dalších čteček QR kódů od jiných výrobců, takže si každý může vybrat to, co mu vyhovuje.

Připravili jsme v teamových barvách dva QR kódy, jeden odkazuje na novinky na našich www stránkách, druhý odkazuje na kalendář dětských MTB závodů. S těmito QR kódy se v letošním roce budete setkávat v našem teamovém zázemí na závodech, stejně tak na kolech našich jezdců. A jak naše QR kódy vypadají?

QR code www.bikestoremtb.cz                                            QR code Dětské MTB závody   

V současné době tuto moderní technologii v ČR využívají hlavně společnosti Vodafone, FOTOLAB, MALL.CZ, ale s postupným rozšiřováním bude využívána pro marketingové účely i dalšími firmami.