Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Mladoboleslavské Kolo pro život s olympijským vítězem

11.05.2013 19:05

V sobotu 11.5.2013 pokračoval druhým závodem v Mladé Boleslavi seriál Kolo pro život. Nejen malým bikerům se zde předvedla česká špička v cross country včetně olympijského vítěze z Londýna, Jaroslava Kulhavého, Ondřeje Cinka, člena světové formace Multivan Merida či Jana Škarnitzla.

V dopoledních dětských závodech došlo na několik zajímavých soubojů, které vyústily v následující výsledky. V kategorii D5 zvítězila Magdaléna Schäferová před Adélou Stránskou a Barborou Suchánkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Svoboda před Michalem Šretrem a Matějem Kleinem.
 
V kategorii D6-7 zvítězila Adéla Rozsypalová před Marií Kramešovou a Janou Kareisovou, na 5.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Vojtou Hendrychem a Petrem Tomicou.
 
V kategorii D8-9 zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a Justýnou Kolářovou, na 14.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Vojtou Paříkem a Vendou Ježkem, na 5.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii D10-11 zvítězila Kristýna Zemanová před Katkou Daňkovou a Luckou Blechovou, naše Zuzka Kadlecová skončila na 7.místě a Eliška Kotlíková skončila na 13.místě. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Maroul před Matějem Půlpánem a Jakubem Daňkem.
 
V kategorii D12-13 zvítězila Tereza Vaníčková před Lucií Furchovou a Karolínou Marksovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Hník před Josefem Hladíkem a Tomášem Ježkem.
 
Seriál pokračuje již za týden závodem v Úpici.