Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Manitou Železné hory České spořitelny 2013

24.08.2013 20:03
Jedenáctý závod seriálu Kolo pro život proběhl v sobotu 24.8.2013 v Chrudimi. Tradiční závod Manitou Železné hory České spořitelny nabídl v dopoledním bloku i dětské závody Junior Trophy. A jak to dopadlo?
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Adéla Stránská před Annou Dubcovou a Babetou Kolářovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil František Pohanka před Davidem Svobodou a Michalem Šretrem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Katka Dušková před  Marií Kramešovou a Adélou Rozsypalovou, na 7.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Jakubem Svatuškou a Janem Foltýnem.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Katka Hladíková před Nelou Půbalovou a Adélou Kyselovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Vojtou Paříkem, na výborném 4.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Martina Jedlánková před Dášou Hejhalovou a Martinou Papouškovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Richard Stloukal před Matějem Půlpánem a Matějem Stránským.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Klára Vernerová před Terezou Vaníčkovou před Kristýnou Haasovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Stloukal před Miloslavem Krýdou a Josefem Hladíkem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.