Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Kouty MTB maraton České spořitelny 2013 aneb moravský dvojblok odstartoval

29.06.2013 18:02
V sobotu 29.6.2013 proběhlo šesté pokračování seriálu Kolo pro život v Koutech nad Desnou, které odstartovalo moravský dvojblok prázdninových závodů. Již příští sobotu pokračuje seriál legendárním závodem Bikemaraton Drásal České spořitelny v Holešově. A jak to dnes dopadlo?
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Aneta Kyselová před Adélou Stránskou a Klárou Nedbalovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matouš Půbal před Theo Formánkem a Vítkem Bradnou.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Marie Kramešová před Adélou Rozsypalovou a Katkou Duškovou, na 5.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Tomášem Nedbalem a Petrem Tomicou.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a Nelou Půbalovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Vojtou Paříkem, na výborném 5.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Martina Jedlánková před Katkou Daňkovou a Martinou Papouškovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Jakubem Jurkulákem a Matějem Stránským.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Klára Vernerová před Editou Eliášovou a Annou Fricovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Hladík před Tomášem Dudkem a Patrikem Němcem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.