Kompletní medailová sada na Okoloplzně 2012

10.06.2012 17:00

V neděli 10.6.2012 pokračoval v Plzni dalším závodem seriál Cyklomaratontour. V kategorii DZ6 vyhrála Marie Kramešová před Terezou Burlovou a naší Luckou Sellnerovou, na 7.místě skončila naše Adélka Stránská. V kategorii DZ8 vyhrála Adélka Foltýnová před Terezou Maurovou a Adélkou Kotlíkovou, na 5.místě skončila naše Anička Sellnerová. V kategorii DZ10 vyhrálo naše duo v pořadí Dáša Hejhalová, Katka Daňková, před Kristýnou Burlovou, na 5.místě skončila naše Adélka Špičková. V kategorii DM10 vyhrál Tomáš Tlamka před naším duem Kuba Daněk a Matěj Stránský. V kategorii DM12 vyhrál Adam Horník před Michalem Šmídou a Radkem Cibulkou, na 4.místě skončil náš Martin Kordač. Průběžné pořadí seriálu naleznete zde. Několik záběrů ze závodu naleznete v naší galerii.