Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Jubilejní Malá křivoklátská 2012 ozdobila krosový podzim

04.11.2012 10:40

 

V sobotu 3.11.2012 se v lokalitě Kolečko v podhradí Křivoklátu konal již 40.ročník lesního běhu Malá křivoklátská. Příjemné podzimní počasí přilákalo na start 187 dětí v kategoriích do 13 let. V kategorii Dívky 6-7 let zvítězila Katka Šebrlová před Adélkou Kotlíkovou a Petrou Větrovskou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Kuba Gregovský před Matějem Štěpánem a Mikulášem Jozsou, na 15.místě skončil Vojta Ptáček z partnerského AC Praha 1890.
 
V kategorii Dívky 8-9 let zvítězila Michaela Durdová před Danielou Karasovou a Šárkou Somrovou, na 18.místě skončila naše Adéla Špičková v bárvách partnerského AC Praha 1890, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Filip Čapek před Michalem Smetanou a Tomášem Hrabákem. V kategorii Dívky 10-11 let zvítězila Eliška Kordová před Katkou Kopicovou a Katkou Handlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Kuník před Danielem Bičištěm a Maxmilianem Majerem. V kategorii Dívky 12-13 let zvítězila Andrea Duchoňová před Katkou Krejčí a Barborou Slabochovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Krýsl před Jiřím Paterou a Martinem Svobodou.
 
Program mezi hlavním závodem a dětskými závody vyplnilo vystoupení skupiny historického šermu a pro ty, kteří cestu na Křivoklát nenašli jsme na našem videokanálu připravili sestřih závodů dětských kategorií a jako bonus sestřih šermířského vystoupení.