Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Jestřebí hory České spořitelny 2013

19.05.2013 06:06

V sobotu 18.5.2013 pokračoval třetím závodem v Úpici seriál Kolo pro život.Tradiční dopolední závody Junior Trophy opět nabídly zajímavé souboje, které vyústily v následující výsledky. 

V kategorii D5 zvítězila Adéla Stránská před Babetou Kolářovou a Barborou Suchánkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Michal Šretr před Davidem Svobodou a Patrikem Frenclem. 
 
V kategorii D6-7 zvítězila Adéla Rozsypalová před Marií Kramešovou a Kateřinou Duškovou, na 4.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Jakubem Svatuškou a Petrem Tomicou.
 
V kategorii D8-9 zvítězila Katka Hladíková před Nelou Půbalovou a Adélou Kyselovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Vojtou Paříkem a Matějem Kunčíkem.
 
V kategorii D10-11 zvítězila Katka Daňková před Martinou Jedlánkovou a Míšou Němcovou, Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Maroul před Matějem Stránským a Danielem Žvakem.
 
V kategorii D12-13 zvítězila Kateřina Šefcová před Terezou Vaníčkovou a Adreou Bartůňkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Schierl před Tomášem Ježkem a Tomášem Dudkem. 
 
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.