Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Dětský ProCorde terénní duatlon odstartoval letní prázdniny

29.06.2013 16:31
V sobotu 29.6.2013 se na koupališti v Prunéřově konal další ročník dětského ProCorde terénního duatlonu v rámci seriálu Pohár Peruna. Tradiční lokalita viděla za příjemného počasí v dětských kategoriích zajímavé souboje na dle věku odstupňovaných tratích v kombinaci disciplín běh-kolo-běh.
 
Nejdramatičtější souboj připravili v kategorii M8 v boji o 2.místo  Martin Lev s Milanem Jenčem, kdy se rozhodlo až v posledních metrech závěrečného běhu. Přestože běh nepatří k naší silné disciplíně, tak se naše závodnice ve startovním poli neztratily. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Z6 zvítězila Jolanka Šťovíčková před Stelou Beránkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Adamem Ježkem a Karlem Vildem.
 
V kategorii Z8 zvítězila naše Adélka Kotlíková před Veronikou Chalupovou a Mirkou Řehákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Hamata před Martinem Lvem a Milanem Jenčem.
 
V kategorii Z10 zvítězila Gabriela řeháková před Terezou Duchkovou a naší Adélou Špičkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Kopecký před Tomášem Chalupou a Honzou Podzimkem, na 4.místě skončil náš Míša Samec.
 
V kategorii Z12 zvítězila Anežka Ševčíková před Viktorií Ševčíkovou a naší Eliškou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Hendrych před Adamem Vodrážkou a Matějem Huráněm.
 
V kategorii Z14 zvítězila  Dana Tetivová před Eliškou Nezbedovou a Veronikou Kounovskou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Hendrych před Petrem Konopáskem a Marcelem Červenkou.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde.