Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Deštěm zalitá Hustá Rubárna se zlatou stopou

01.06.2013 16:05

V sobotu 1.6.2013 pokračoval v Bezručově údolí u Chomutova v lokalitě Druhý mlýn seriál Pohár Peruna. Letošní počasí pokračuje na deštivé vlně a ani tuto sobotu tomu nebylo jinak. Proudy vody se valily z nebes po většinu dětských závodů a všichni malí bikeři a bikerky zaslouží obdiv za to, jak se s tím vyrovnali.

V kategorii Z6 zvítězila Adélka Procházková před Katkou Petlanovou a Nikolou Novakovskou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Danem Beránkem. V kategorii Z8 zvítězila naše Adélka Kotlíková, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Milan Jenč před Kubou Jungwirthem a Kubou Zuthem.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Špičková před Terezou Duchkovou a Bárou Šindelářovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před Petrem Kopeckým a  Axelem Hungerem. V kategorii Z12 zvítězila Anežka Ševčíková před Anežkou Himmlovou a naší Eliškou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Juránek před Markem Liškou a Adamem Vodrážkou.
 
V kategorii Z14 zvítězila Dana Tetivová před Eliškou Nezbedovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Hendrych před Petrem Konopáskem a Borkem Vodrážkou. Gesto fair play prokázal v závodě kategorie M14 Tomáš Hendrych, který počkal na svého soupeře v boji o prvenství v okamžiku, kdy soupeř byl při nájezdu do 3.kola lesní části ne svoji vinou pozdržen.
 
Průběžné výsledky seriálu naleznete zde.